Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar bugün dr a gittim. Yarın çatlatma iğnesi vurulacam. Kendin vurulabilirsin dedi. Aranızda daha önce vuran oldu mu?

Kızlar bugün dr a gittim. Yarın çatlatma iğnesi vurulacam. Kendin vurulabilirsin dedi. Aranızda daha önce vuran oldu mu?
Hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun inşallah canım inşallah oğluşunu getirir ben hiç yapmadım ama bildiğim kadarıyla göbek deliğinin altından vuruyorsun. Sen Dr un dediği saate göre mi ilişki yapacaksın canım? Çatlamadan önce mi çatladıktan sonra mı olacak ilişki?

Çok sağol canım. Kaç saat sonra ilişki demişti.
Canim benim yumurtalar gelismiyordu o donem. Klomen tedavi uyguladı doktor
salı çatlar demişti bana. Degerlendirin demişti biz saliyı degerlendirdik persembe tekrar çağırmıştı kontrol için. Gittigimde çatlamamış gördü çok buyüdüğü için kiste donüsür diye hemen igne yap dedi. Eczaneden aldım gelip hemen yapmıstım. Ertesi günüde değerlendirmiştik. Yani demem o ki benim hesaplar hiç çarsıya uymadı o zaman da ters gitti yani ne yapsamda olmuyor sansıma tüküreyim

Kızlar sormadigim yer kalmadı ultra pikten sonra t nin hafif açıldığında çatlamış demiyorlar.kafam iyice karıştı bu resimi nereye atsam çatlamamış diyorlar tamam catlamadi ama çatlamaya baslamisdir diyorum hayır diyorlar

Eklentiler

• COLLAGE_1604326377504.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 44
Canım bence sen bu konuda kendini çok stres yapıyorsun herkes bildiğini söyler sorduğun her bir kişi farklı bişey derse iyice çorba olur kafan bence hiç gerek yok zaten hamilesin sen elinden geleni yaptın takdir Allahın... Biraz rahatla hamileliğin tadını çıkar senin testin eğer o ultra pikten sonra az açılıp tekrar pik yapsaydı çatlama olmamış demekti ama senin ki açılarak silinmeye gitmiş. Zaten tamamen çatlama demek t nin silinmesidir. Biliyorsun ki bu grupta eskilerden t nin en silik olduğu anda deneme yapanda var o şekilde oğlun olan da olmuş kızı olan da. Çok takma bence nasibinde ne varsa gelecek emin ol

Sağol cnm allh ragzi olsun.ama vesvese koymuyor hiç aklımdan çıkmıyor oğlum olmayacak gibi hissediyorum hep allahım bizi görüyor duyuyor insallh birgün bizde seviniriz

Sağol cnm allh ragzi olsun.ama vesvese koymuyor hiç aklımdan çıkmıyor oğlum olmayacak gibi hissediyorum hep allahım bizi görüyor duyuyor insallh birgün bizde seviniriz
Seni çok iyi anlıyorum canım. Aynı hissiyatlar içindeyim. Benimde hiç oğlum olmayacak gibi geliyor. Senin deneme zamanın bence ideal olmuş. Sen içini ferah tut. keşke benimde o şekil olsaydı. Ben açildı sanıp deneme oldu sonrasinda pik oldu ki o kadar hesap kitap yaptım. Burdaki Arkadaslar çok moral oldu Allah razı olsun hepsinden. İnşallah nasip olur hepimize

Inşallah cnm kız isteyip pikken deneyip bir arkadaş vardı kaç doktora gözüktü erkek sıkma canını bekleyip gorecez peki ilişkiden sonra test yaptın mı kaç sat sonra açılma oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…