Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bir de bacılar gercekten yumurtlama günüyle alakası yok cinsiyetin ben 7 ay önce oğlumu kaybettim oğluma hamıle kaldıgım ay adet bitiminden itibaren birer gün arayla ilişki olmuştu yani yumurtlama öncesinde tuttu belki de ama cinsiyet erkek olmuştu aslında erkek hangi spermi gönderirse cinsiyet o oluyor tabi ilk önce Allah neyi nasip ederse o oluyor ben oğlumu göremediğim için bu evladımın erkek olmasını o kadar isterim ki oğluma benzeyen bir oğlum olsa o kadar mutlu olurum ki ama bir kızım da olsa cok mutlu olurum Rabbim kucagımıza almayı nasıp etsin inşallah

Allah sabır versin. Sağlıkla kucağınızı doldursun İnşallah

Rabbim sabir versin cennette bekleyen bir meleginiz var insallah saglikla kucagina alirsin bebegini

daha once buraya yazmistim. 3. gebeligim. 16. haftadayim. ve 3. de kizmis bugun ogrendim. insan tabi uzuluyor. en cok da cinsiyeti soranlar uzecek.. aaa bu da mi kiz vs vs... buna kendimi alistirmam zor olucak

daha once buraya yazmistim. 3. gebeligim. 16. haftadayim. ve 3. de kizmis bugun ogrendim. insan tabi uzuluyor. en cok da cinsiyeti soranlar uzecek.. aaa bu da mi kiz vs vs... buna kendimi alistirmam zor olucak
Saglikla gelsin insallah, cinsiyet soranlari hic hic deme valla hepimizin çilesi o zaten

Yani bu durumda ne denir bilmiyorum benimde iki kızım var şimdi yeni hamileyim çok korkum var aynı senin gibi şu soranlar ahhh ama şunu söyleyeyim ben ikinci kızımda cinsiyeti söylemedim kimseye soranlara bilmiyorum dedim sürpriz bebek dedim çok ta iyi oldu bebeğimi doğurunca hiç umrumda olmadı konuşanlar

Ayrıca çok dua edin rabbim gönlüne ferahlık versin DİE benim ablamın iki kızı vardı üçüncüde çok korkuyordu hastaneye hiç gitmedi doğum yapacağı zaman gitti bebek doğdu erkek çok sevindik ilk gün ikinci gün doktor gelip bu bebek down sendromu dedi dünyamız yıkıldı başımıza ablamı teselli etmek okadar zordu ki anlatamam yani demem oki rabbim sağlıklı sıhhatli evlat versin hepimize

Saglikla gelsin insallah, cinsiyet soranlari hic hic deme valla hepimizin çilesi o zaten
Nasil demiycez.. nereye kadar bilmiyorum diycem. Hep goren belli oldumu diyor.. bazisi is yerindekiler kizin olcak karnin hic cikmamis filan diyolardi gicik gicik.. simdi gel soyle onlara... yazmadim ama hep senin mesajlarini okuyordum.. sende gecenlerde dr ye gittin.. yine kiz demisti.. degisirmi acaba diye ister istemez o umut bende de var.. sonuc degismiyor ama o binde bir kisi olabilirsek diye..

Insallah saglikli ve hayirli bi oglunuz olur.. aynen en onemli sey saglik.. malesef cinsiyet ve saglik konusunda elimizden birsey gelmiyor. Takdiri ilahi.

Keske degisse keske saka olsa bunlar ama olmadi,, senin degisir insallah ne diyeyim, anliyorum seni bende ayni durumdayim

Keske degisse keske saka olsa bunlar ama olmadi,, senin degisir insallah ne diyeyim, anliyorum seni bende ayni durumdayim
iste kendimizi kandiriyoruz avutuyoruz. onceleri ruyalarimda hep ultrasonda pipi goruyordum.. ☺ama malesef yok.. degismiycek benim iki kizimda yanilmadi dr.um. bu da kizdir zaten. anlatin bakalim etrafa konu komsuya nasil soyluyoruz 3. de kiz diye fikir olsun bana da

Valla Buda erkek deyince aaaa bi kız olaydı yoldaş olurdu diyorlar bu da kız deyince ohh. Ohh damatlara çalışın diyorlar millet herşeyi der boşverin keyfini çıkarın Allah evlat vermiş ötesi var mı
senin 3 oglun vardi yanilmiyorsam.. aynen 3 oglana pek tepki verilmiyor ama 3 kizin tepkileri daha can yakici.. aynen Allah a sukur.

Valla ben karsimda ki sormadan bu da kiz diyorum her görene, OLSUNN diyorlar genelde mıy mıy. Ama sallamiyorum,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…