Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
senin 3 oglun vardi yanilmiyorsam.. aynen 3 oglana pek tepki verilmiyor ama 3 kizin tepkileri daha can yakici.. aynen Allah a sukur.
İki canım üçüncü yolda Allah nasip ederse sırtın yere gelmezler falan oluyo bizde ama ben bir tanecik kız isterdim nasip olmadı sonrada diyorum yazık kıza iki abisine hizmet edecekti şaka bi yana çok istedim ama olmadı kısmet böyleymiş Rabbim evlatla imtihan etmesin

senin 3 oglun vardi yanilmiyorsam.. aynen 3 oglana pek tepki verilmiyor ama 3 kizin tepkileri daha can yakici.. aynen Allah a sukur.
Tepki vermek isteyen üç oğlana da tepki veriyor canım. Seni anlıyorum ilk öğrendiği zaman insan değişir beklentisine giriyor ama en önemlisi hayırlı ve sağlıklı olması. Allah hayırlı ve sağlıklı eylesin hepimizin çocuklarını

Seni çok iyi anlıyorum nekadar dua ermiştim ikinci kızımda dopdultan sonra çok kızdım kendime ama şimdi üçüncüye hamileyim aynı hisler yine başladı ama ben şöyle birşey yapıyorum 500 Yasin başladım hayırlı bir erkek evladım olsun DİE olamayacaksa da rabbim gönlüme ferahlık versin DİE çok dua an devam et özellikle gece üç gibi namaza kalk dua et olmazsa bile gönlüne çok ferahlık geliyor dua sebebi ile başka çaremiz kalmıyor düşünüyorum yine cinsiyet stresi basınca

Canim sagolasin ben yaptiklarimi anlatsamm inanmazsin emin ol,, ama eminim ki benim hakkimda hayirli degildi erkek bebek. Yoksa Allah bana gercekten nasip ederdi. Belki dualarimin, belki namaz belki de gozyaslarimin mukafati olarak verirdi, Ama yok nasip degilmis..ben ilk hayirlisini sagliklisini diledim, su zamana kadar da Allahtan sadece icimdeki umudu almasini istedim. Belki inanmazdin umudum yok yani ben coktan kabullendim. Degisecek diye sadece kendimi kandirmisim, bunu her seferinde yaziyorum ama inan ki hem fiziksel anlamda hem de manevi anlamda aklina gelecek herseyi yaptim, olmadi

Neden cinsiyete takılıyorsunuz kii Allah'ım sağsalim eli ayağı düzgün versinde cinsiyet fark etmez yanlış anlamayın sizi anlıyorum benim annemde sürekli aynı konudan çok çekti ama bide şöyle düşünün annemin enbüyük çocuğu kız arkasına 2 erkek ve ikiside engelli sonra yine kız ama sürekli çevreden akraba dan ve hatta babamdan çok çekti

Sağlıklı erkek çocuklarıda var ama emin olun engelli çocukları onlardan daha faydalı belki annem onlar sayesinde cennete gidecek olumlu düşünün lütfen annem hep Allah'ım hasta çocuğumu arkama bırakma diye dua eder hangi anne evladına o şekilde dua eder kii çevrenin dediklerini görmeyin duymayın ve Hayırlısını dileyin

Senin içn hayırlısı bu canım emin ol hep dua ettik biliyorsun kısmet neyse o bize kalsa bu cinsiyet için dünya da düzen kalırmıydı Allah’ın yazdığı neyse o ötesi yok

Aynen bende inceledim hatta tutmayan kişilerde paylamış hep. Hayırlısıyla nasip olsun bizlerede erkek evlatlar
Aynen bazı sayfalar yüzde yüz diyor ama bu kız olmayanlarıda paylaşıyor o sayfalar içinde en samimi dürüst o geldi bana be o kadar kişi yi paylaşıyor bir değil iki değil ben çok fazla bu testlere zaman ayırdım ama stresten galiba olacak olmayacak olmadı bu kızla görüştüm ilk denemede gebe kaldım her sorumu cevapladı abartmıyor neyse onu söylüyor takdir Allah’ın diyor pik yaptığında ilişki oldu normalde kız olma iktimali daha baskın ama onun verdiği tarihte oldu tabiki takdir Allah’ın arkadasım

Canım Allahın verdiğine bir hayr, vermediğinden bin hayr vardır. Bu hepimiz için geçerli. Rabbim hayırlı olanı gönlümüze razı etsin yoksa herkes olmayanı ister çok normal

Bende ona baktırdım zaten her ay deniyorduk olmuyordu bana Temmuz ağustos Eylül’e baktı hepsi yumurtlama günüm kıza geliyordu resmen yumurtlama geçip adete az kala ki günler erkek günleriydi bende kızımla arası çok açılmasın istedim e dedim erkek gününü beklersem 3ay ertelemeliyim ki Ekim Kasım belki Aralık’ta yumurtlama günlerim kıza gelecek e napcam onlarıda mı erteleyeceğim hadi erteledim dedim sonuçta yüzdeli ihtimal ya tutmazsa giden aylara acıyacağım bu sefer nitekim temmuzda denedim ben tuttu ama kız ayıydı kızım olacak mesela sana deseydiki kız ayı ve sonraki 3ay da kız zamanına denk gelsen beklermiydin erkek ayını ki erkek ayına geldiği oldu bir kere o ay tutmadı işte hepsi nasip düşün bana erkek günü dedi tam yumurtlamaya denk geldi denedim o ay gebelik olmadı sonraki 4ay kız gününe denk geliyordu yumurtlama hadi dedim beklesem e ondan sonraki ay garantimi yumurtlama erkeğe denk gelecek hadi geldi o ay gebelik oluşmayabiliyor yaşadım anlayacağımız yani arkadaşlar yine dönüp dolaşıp NASİP çıkıyor karşımıza senin o ay gebelik oluşmasa sende kaçırırdın istersen beş gün dene ki düşün bir gün deneyebilmişsin olmayadabilirdi

Herşey nasip cnm
Ben bu ay pik aşamasında değerlendirecektim akşam test yaptım ikinci çizgi bayağı silikti her halde yarın ancak pik olur dedim ve yattım. Sabah eşimi gönderdim işe ilk idrarla da test yapılmayacağı için öğlen test yaptım ikinci çizgi,birincisiyle aynı koyuluktaydı. Tamamn dedim daha var neyse akşam eşim geldi saat 18 gibi test yaptım çok açılmiştı meğer geceden pik olmuş maalesef kaçırdım eşim olsun bunda da bir hayır var dedi ve değerlendirdik ama hiç içime sinmedi.

Ah cnm üç gündür çok garip birşey yaşıyorum az öncede oldu korkudan oturup ağladım, kesedir nubdur tiptir herşey erkek çıkıyordu kendimi kaptırdım ister istemez sonra kız diyince doktor bir burkulma yaşadım birkaç gün sonra bunu yaşadım diye kendime kızdım vs derken kalbimi bozdum diye üzülürken 3gündür karnımda değişik birşey oluyor çığlıkla sıçrıyorum az öncede oldu sıçradım bağırarak eşim sakinleştirdi biranda karnımda biri içerden etimi tutup sallıyor sanki ama çok değişik birşey nasıl anlatabilirim biranda karnımın içinde etim sarsılıyor ve ben refleksle ayağa sıçrıyorum napacağımı şaşırdım ayaktada olduğu oldu biranda karnımı tutuyorum ama sancı değil yada bebek hareketi değil bu resmen etimi tutup cimcirir gibi sarsıyor birşey içerden oturdum ağladım şimdi acaba kız denildi diye burkuldum diye bebeğimin Rabbimin bir uyarısımı ya da bebeğime birşey mi oluyor suyumu eksik birşey mi sıkıntılı aklım almıyor yaşayanınız var mı ilk çocuğumda yaşadığım birşey değil asla bebeğin hareketi filan değil bu çok sarsıcı

Cnm kendini üzme, kötü düşünme inşaAllah kötü birsey yoktur anlık bir tefleks olabilir. Stesten de olabilir olumlu düşün, olumlu olsun inşaAllah Devam ederse doktora bir görün yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…