Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
L Laladunya gecmis olsun rabbim bir daha yasatmasin nasil simdi prenses birde ari soktuktuktan sonra soguk su iyi geliyor aklinizda bulunsun

Ayy kizlar ya kucuk kızımı arı soktu öglen. Eli yuzu sisti hep. Saglik ocagina goturdum krem surup falan verdiler. Az once tekrar sismeye basladi aglama krizine girdi. Babasi doktora goturdu simdi dua edin
Çok geçmiş olsun cnm inşaAllah önemli bir şey yoktur

Ayy kizlar ya kucuk kızımı arı soktu öglen. Eli yuzu sisti hep. Saglik ocagina goturdum krem surup falan verdiler. Az once tekrar sismeye basladi aglama krizine girdi. Babasi doktora goturdu simdi dua edin
Canım çok geçmiş olsun. Iyi yapmıssınız doktora götürmekle. Şimdi nasıl durumu kuzunun. Kıyamam yaa. Alerjisi var demekki yüzü gözü şişmiş

Kızlar bnde hastaneye gittim bugün doktorum kordon bacak arasına dolanmış ama kız dedi çok mutlu oldum Rabb'im demekki böyle uygun görmüş sağ salim kucağıma almayı bekliyorum

Canım çok geçmiş olsun ya kıyamam şimdi nasıl daha iyi mi?
Çok geçmiş olsun.
Geçmiş olsun canım
Çok geçmiş olsun cnm inşaAllah önemli bir şey yoktur
Canım çok geçmiş olsun. Iyi yapmıssınız doktora götürmekle. Şimdi nasıl durumu kuzunun. Kıyamam yaa. Alerjisi var demekki yüzü gözü şişmiş
Çok geçmiş olsun cnm Allah korusun meleğini
Teşekkür ederim kızlar çok şükür daha iyi. Halen şişlik var biraz elinde yüzünde falan ama buna da şükür, ateşi düştü ya gerisi geçer

ooo bebeğimmm geçmiş olsunn minnoşuma yaa hahin arı çıtıpıtı prensesi mi bulmuş

Çok değişik rüya gördüm. Kızlar kaynanamdayim hamileyim benim bebek kız ama karnımda sonra biri salonun ortasına erkrk bebek bırakıyor misafir gelmiş galiba onun çocuğu diyorm ne guzl bi bebek üzülüyorum keşke benimkide bunun gibi güzl erkrk olsa diye sonra uyanıyorum ne hayırsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…