Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Çok değişik rüya gördüm. Kızlar kaynanamdayim hamileyim benim bebek kız ama karnımda sonra biri salonun ortasına erkrk bebek bırakıyor misafir gelmiş galiba onun çocuğu diyorm ne guzl bi bebek üzülüyorum keşke benimkide bunun gibi güzl erkrk olsa diye sonra uyanıyorum ne hayırsa
Hayra çıksın inşallah canım Rabbim gönül muradını versin 🤲🏻💙

Çok değişik rüya gördüm. Kızlar kaynanamdayim hamileyim benim bebek kız ama karnımda sonra biri salonun ortasına erkrk bebek bırakıyor misafir gelmiş galiba onun çocuğu diyorm ne guzl bi bebek üzülüyorum keşke benimkide bunun gibi güzl erkrk olsa diye sonra uyanıyorum ne hayırsa
Bende geçen gördüm hamileyim bebeğim kiz ama kapinin önüne biri erkek bebek bırakıyo diyorum Allahim keşke benimde olsaydi hemen aliyorum bebeği yedirip giydiriyorum seviyorum.kizim atesliydi o gece kalkip ateşini ölçtüm geri yattim bu defa 13-14 yaşlarında bi erkek çocuğu gördüm benim oğlummus onun ateşi varmis ateşini ölcüyorum 41.8 hastaneleri ariyorum filan öyle tekrar uyandim bu arada boyle çok acayip rüyalar görüyorum nedense 🤦‍♀️🤷‍♀️

Bende geçen gördüm hamileyim bebeğim kiz ama kapinin önüne biri erkek bebek bırakıyo diyorum Allahim keşke benimde olsaydi hemen aliyorum bebeği yedirip giydiriyorum seviyorum.kizim atesliydi o gece kalkip ateşini ölçtüm geri yattim bu defa 13-14 yaşlarında bi erkek çocuğu gördüm benim oğlummus onun ateşi varmis ateşini ölcüyorum 41.8 hastaneleri ariyorum filan öyle tekrar uyandim bu arada boyle çok acayip rüyalar görüyorum nedense 🤦‍♀️🤷‍♀️
Bilinç altımizda olduğu için bence

Screenshot_20201028-130832_WhatsApp.jpg
Mevlid kandilimiz mübarek olsun rabbim bu guzel günde yaptığımız dualari kabul etsin🤲🤲

Kızlar bnde hastaneye gittim bugün doktorum kordon bacak arasına dolanmış ama kız dedi çok mutlu oldum Rabb'im demekki böyle uygun görmüş sağ salim kucağıma almayı bekliyorum 🙏♥️
Hayirla saglikla kucağına almayi nasip etsin rabbim bu guzel gunde dualarini eksik etme cnm bizler icin hamilelerin dualari kabul olur

Iyi günler arakadaşlar bisey sorucam size ,akıl verin bana. Şimdi bnm doğumdan sonra adetim hep düzensiz 1kizim var bide oğlum olsun istiyorum allah nasip ederse ,ona gore son vericem kasım ayında deneme yapmak istiyorum çin takviminde öyle görünüyor bu sabah ovu testi yaptım çok az bisey t çizgisi görünüyor ama 1 saattir ayıptır söylemesi sümüksü gibi bir akıntı geliyor bu ne demek oluyor şimdi yumurtladimmi yoksa daha varmı ben kasima denk gelecek diye seviniyordum. Ha bide bu çin takvimi hakında bilginiz varmı çok uzun yazdım kusura bakmayın 😊

Kızlar eğer katılmak isterseniz deneme yapan yada yapacak olan arkadaşlar için "Rabbi hebli mines salihin" çekelim mi? Bu güzel günün yüzü suyu hürmetine Rabbim kulun kula duasını kabul eder inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Olursa bende katilırım. Ben sayisiz çekiyorum sürekli dilimde

Arkadaşlar düşün düşün başım agrıdı ya yumurtlama oldukkttan sonra yani doktor baktığında yumurtan çatlamış gözükmüyor rahim arkasında sıvı var demişti acaba benim daha beklemem gerekirmiydi erkek bebek için🙈😢

Arkadaşlar düşün düşün başım agrıdı ya yumurtlama oldukkttan sonra yani doktor baktığında yumurtan çatlamış gözükmüyor rahim arkasında sıvı var demişti acaba benim daha beklemem gerekirmiydi erkek bebek için🙈😢
Test olmadan bilemeyiz ki, çatladı ama ne zaman çatladı ne zaman tuttu o önemli. Bol bol dua et,bence düşünme çok fazla nasipte ki neyse o olur

Iyi günler arakadaşlar bisey sorucam size ,akıl verin bana. Şimdi bnm doğumdan sonra adetim hep düzensiz 1kizim var bide oğlum olsun istiyorum allah nasip ederse ,ona gore son vericem kasım ayında deneme yapmak istiyorum çin takviminde öyle görünüyor bu sabah ovu testi yaptım çok az bisey t çizgisi görünüyor ama 1 saattir ayıptır söylemesi sümüksü gibi bir akıntı geliyor bu ne demek oluyor şimdi yumurtladimmi yoksa daha varmı ben kasima denk gelecek diye seviniyordum. Ha bide bu çin takvimi hakında bilginiz varmı çok uzun yazdım kusura bakmayın 😊
Akıntıya aldanma o yanıltıcı. Testle hareket etmeye dikkat et ,takvimlere ben inanmıyorum

demek test illa yapmak lazım dı ben o gün gündüz öğlen 1 gibi çatladığını biliyorum çükü agrım baya oldu şikinlik oluyor ordan biliyorum çatladıgını 4 gibi doktora gittik çatlamış felan dedi sonrada akşam ilişki oldu işte🙈

Arkadaşlar bugün benim adet başlangıcı günüm dü idrar testim Belgün kala yapmıştım pozitif bthcg ne katık şimdi 332 çıkmış yüksekliği fazla degilmi bir güne göre 😳
Ben de bu ay hamile oldugumu öğrendim ve adete 1 gün kala 794 cıktı değerim bence normal 🥰

X