Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Banada bir arkadaşım hamileyken demişti kaynananın ilk çocuğu neyse seninde o olacak diye gerçekten kaynananım ilki kız benimde öyle oldu. Annemin ilki erkek sonra ben sonra yine erkek

İşte kendimizce olasılıkları değerlendiroyoruz doktor da böyle bişey deyince☺

Kızlar benim de merak ettiğim bir konu var. Yumurtlama döneminde ki gebelikte adet gününde veya adetten bir iki gün önce verilen beta hcg kan değeriniz. Bir dönem çok araştırmıştım genelde çok düşük olunca erkek çok ta yüksek değer kız bebek denk geldi. Ben kan testini daha bu gün verdim geç kaldım biraz muhtemelen yüksek çikacak belirleyici olmaz bu konuda. Benim 3. Kizimda adet günü 15000 dü ikiz olma ihtimali yüksek denmişti. Sizlerde durum nedir.

Benim de Bir ablam var eşimin de ablası var. Bizim de ilk çocuğumuz kız..
Sizin düşük olan erkek olabilir. Bir arkadaşım da ilk bebeğini kaybetmişti daha cinsiyeti öğrenmemişti ama kesin erkekti ondan diyordu.

Ben de kanı geç verdim 7 haftalık hamileydim sadece tahlil amaçlı vermiştim. Değerim 45 binlerdeydi bilmiyorum yardımcı olur mu tezinize

Kızımda adete 2 3 gün vardı 48di/ 2gün sonra 168di
Oğlumda da adete 1kala 146 idi...

16.haftadan önceki haftaları çok baz almayın canım. Kesin olmuyor.
Hatta ben detaylı usg sonrasını daha cok önemsiyorum.
Tamam canım teşekkürler biraz daha bekleyelim bakalım bulunduğum yerde virüs çoğaldı zaten sanırım karantina kararı çıkacak burada

2,5 aylıktı düştü cinsiyetini öğrenemedik ama olabilir dediğiniz gibi

Teyzelerde durum ne? Bende de kız geni baskın diye düşünüyorum ben.
Bir teyzemin iki oğlu iki kızı var bir teyzeminde iki oğlu iki kızı var diğer teyzem küçükken ölmüş annemin 3kızı var ama annem derki hep sen doğduktan sonra ananen öldü kardeşime hamileyken rüyasında ananemi görüyor ve diyor ki anne bu seferki erkek değilse yine kız olmuş derler bana kınarlar diyor ananemde diyor ki senin 5kızdan sonra oğlun olacak o rüyadan sonra kardeşinde kız olunca beşe kadar denemedim artık 3de bıraktım dedi

Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum ama uzun zamandır bende takip ediyorum rabbime şükürler olsun ki benimde iki tane kızım var bizde bir erkek evlat sahibi olmak için sizin gibi 5 aydır değerlendiriyoruz tabi yumurta takibini doktor ile yapıyorduk son adetim 2 ekim adete 5 gün kala test yaptım silik çift çizgi gördüm bugün bthcg ne baktıracam çok dua ettim yumurta takibi öatladıktan sonra ilişki dualar sağa yatma vesair artık rabbime kalmış buradakiler sadece biz anlayabiliriz çok zor bi durum hele cinsiyet belirleneceği zamana gelince ki stresi şimdiden yaşıyorum rabbim herkese gönlündekini inş nasip etsin amin

Canim bu hamileliğim de yumurtlamadan sonraki 16. Gun degerim 442 cikmisti

3. Kizimda adet günümde test vermiştim 37 cikmisti

Aminn hayırlısı olsun inşallah nasip

Anladım canım, hayırlısı olsun inşallah

Hakkinizda hayirlisi olsun rabbim insallah gonlunuzdekini nasip eder hayirli haberlerinizi alirsiniz insallah

İnşallah hayırlısıyla gönlündeki nasip olur. Hamilelerimiz artıyor

Canım benim ilk kızımda adete 3 gün kala yaptırmıştım 103 çıkmıştı ve adet sonrası da not al seyrinde gitti 1000 lerde hiç görmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…