Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar annem dediki şimdi ananemin 4kızı olmuş, ananemin annesinin de 4kızı, annemin 3kızı olmuş kız kardeşimin 2 kızı var benimde şimdi 2.kızım olcak acaba genetik mi ya olabilir mi öle birşey

Aynen canım 12+3te erkek gibi dedi diğer doktor 13+3te kız gibi dedi bakalım son söylenen doğrudur diye baz aldım ama yanlış mı yaptım bilmiyorum bakalım Hayırlsı olsun demekten başka çare yok
Hayırlısı olsun canım bu devirde kızı erkeği kalmadı yeter ki hayırlı evlat olsun.

Kızlar annem dediki şimdi ananemin 4kızı olmuş, ananemin annesinin de 4kızı, annemin 3kızı olmuş kız kardeşimin 2 kızı var benimde şimdi 2.kızım olcak acaba genetik mi ya olabilir mi öle birşey
Sanmıyorum canım ozaman benim annemin hep oglu olması lazım ananemin 5 erkek 1 kızı var, annemin 2 kız iki oglu, benim iki kiz kardeşimin bir oglu bır kızı var bu işler nasip rabbim hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin rabbim bizlerinde gönlündeki nasip etsin

Aminnn cnm valla biran çle düşündüm

Arkadaşlar yumurta çatlama dan kısa süre önceki ilişkiyle hamile kalan var mı şu an aramızda? Okuyorum okuyorum en mantıklısı o gibi. Yumurta çatlayınca tüplere gidip bekliyor sperm varsa tüplerde dölleniyor. Ve gebelik oluşuyor.

Ben erkek bebek istiyorum demiştim aile hekimine o da demişti ki eğer senin ve kocanın ailesinde ilk çocuk erkekse seninde ilk çocuğun erkek olabilir bende dedim ki ilk düşük oldu sonra zaten kızlar oldu. Dediğine göre düşük olan oğlanmış.
Kızlar sizlerin ve eşlerinizin ailesinde böyle bir durum var mı? Pek inanmıyorum ama yine de aklıma gelmişken sorayım sizlere

Benim ki catlamadan once

BEnde aynı sen gibi yaptım pik ve sonrası 4gün üst üste kızım olcak Nasip cnm ya biz belki diyoruz ama veren belli Yüce Rabbim böyle hayırlı görmüş
Pik öncesi pik ve 2gün daha böyle 4gün oldu her iki bebekte de...

Benim esim 5 kizdan sonra tek erkek canim sonuncu, kayinpederim ilk erkek sonra 6kiz. Ona gore kendinin de ilk cocugunun erkek olmasi lazim.Ama esim son erkek. Kocanin ailesi ile alakasi yok bence cnm

Benim ailem de annem ilk erkek çocugu ölü doğum yapmıs.
Sonra 3kızı olmus. Ben en büyük.
Eşimin ailesinde ise ablası var ilk çocuk ve eşim 2.çocuk..
Benim ilkim kız bu bebis erkek...
Eşimin ablasının 2 kızı var...
Detaylı yazdım :) umarım işine yarar canım..

Aynen canım 12+3te erkek gibi dedi diğer doktor 13+3te kız gibi dedi bakalım son söylenen doğrudur diye baz aldım ama yanlış mı yaptım bilmiyorum bakalım Hayırlsı olsun demekten başka çare yok
16.haftadan önceki haftaları çok baz almayın canım. Kesin olmuyor.
Hatta ben detaylı usg sonrasını daha cok önemsiyorum.

1.Teyzemin 3kızı 4oğlu var
2. Teyzemin 1kızı 3 oğlu var
3. Teyzemin 1kızı 2oğlu var
...
Eşimin
1.teyzesi 1kız 1ekek
2.teyzesi 1kız
...
Baba tarafım da erkek çocuk daha çok.

Canım eşimin ailesinde kız yok erkek kardeşler. Kardeşlerinin hepsinde erkek çocuk var. Benim ailemde kiz erkek sayısı eşit ve benim erkek ve kız kardeşlerimin hepsinin oğlu var. Her iki taraftanda ilk 3 kız ve oğlu olmayan biziz. Ama şu var ki anne tarafına benzerlik var bende şu şekilde. Annemin ilk 2 kızı doğmuş ama yasamamış sonrasında oğlu sonrasinda kızı böyle devam etmiş. Benimde ilk 2 kızimdan sonra 3 aylık gebelikte kalbi duran ve kürtaj olmak zorunda kalmıştım. O erkek cocuktuysa anne tarafından dediğin olabilir. Öyle olursa şu anki gebeliğim erkek olurdu her şeyden bir umut bekler olduk

Benim ki catlamadan once
Seni üzmek istemem ama seninki nasıl kız oldu anlamış değilim. Her şeyi uygulamışsın hatta ben üye olmadan önce yazdıklarını takip etmiş kesin erkek olacak diye düşünmüştüm. Nasip demekki. İnşallah kızların sana ilerde iyi ki dedirtir ve bir dahaki gebeliğinde gönlüne göre olur, çok içten istiyorum senin adına.

Benim esim 5 kizdan sonra tek erkek canim sonuncu, kayinpederim ilk erkek sonra 6kiz. Ona gore kendinin de ilk cocugunun erkek olmasi lazim.Ama esim son erkek. Kocanin ailesi ile alakasi yok bence cnm
Aslında demek istediği senin ve eşinin ailesinin ilk çocukları erkekse sizinde erkek çocuk olma ihtimali var. Aslında tuttu çünkü eşim ilk çocuk benimde ağabeyim var. Yalnız bizim ilk bebek düşük oldu acaba diyorum o erkekmiydi doktorun dediği gibi

Aynen
Aile hekimi böyle bir olasılıktan bahsedince bizde de tuturanlar var ama tesadüftür sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…