Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım benim ilk kızımda adete 3 gün kala yaptırmıştım 103 çıkmıştı ve adet sonrası da not al seyrinde gitti 1000 lerde hiç görmedim 🙄
Canım demekki bununda aslı yok. Kendimizi kandırıyoruz böyle mi şöyle mi diye. Benim değer 3.kızımda çok yüksek olunca çevremde hamile olan samimi olduklarıma bakmıştım🌸 Hakkımızda hayırlı olsun stresli dönemler

Kızlar annem dediki şimdi ananemin 4kızı olmuş, ananemin annesinin de 4kızı, annemin 3kızı olmuş kız kardeşimin 2 kızı var benimde şimdi 2.kızım olcak acaba genetik mi ya😁 olabilir mi öle birşey🙄
Ananemin 3 kızı 1 oğlu var annemin de öyle hatta 2 teyzemin 3 kızı 1 oğlu diğerinin 2 kızı var, ablamın 2 oğlu diğer ablamın 2 kızı bir oğlu kardeşimin bir oğlu ve benim 2 kızım bir tane de şimdi oğlum olacak.

Bence genetikle alakası yok nasipten öte yol yok yavrularımızın hepsi sağlıkla gelsin inşaallah 🤲

Canım demekki bununda aslı yok. Kendimizi kandırıyoruz böyle mi şöyle mi diye. Benim değer 3.kızımda çok yüksek olunca çevremde hamile olan samimi olduklarıma bakmıştım🌸 Hakkımızda hayırlı olsun stresli dönemler
Bu değer döllenme gününe göre belli oluyor. Kızlar yum öncesi erkekler yum sonrası olur mantığıyla böyle düşünülüyor. Ama bence geçerli değil.

Evet canım baya düşükmüş. Aslı yok demek ki. Hep bir şeyleri kurcalamak yapım değildir aslında.Bu dönem elimde değil her gün kendimi bir sayfada araştırırken buluyorum.👩‍💻😔
Seni öyle iyi anlıyorum ki canım bende aynı durumdayim, bugün hastaneye gidicem yine bi umut ama sonuç aynı yani bisey değişmeyecek 🙇‍♀️

Seni öyle iyi anlıyorum ki canım bende aynı durumdayim, bugün hastaneye gidicem yine bi umut ama sonuç aynı yani bisey değişmeyecek 🙇‍♀️
Canımsın yaa. Bir mucize olsun ALLAH ım duaların kabul gördüğü saat olsun İNŞALLAH. O beklediğin haberi almak nasip olsunnn🤲 🤲🤲

Ben erkek bebek istiyorum demiştim aile hekimine o da demişti ki eğer senin ve kocanın ailesinde ilk çocuk erkekse seninde ilk çocuğun erkek olabilir bende dedim ki ilk düşük oldu sonra zaten kızlar oldu. Dediğine göre düşük olan oğlanmış.
Kızlar sizlerin ve eşlerinizin ailesinde böyle bir durum var mı? Pek inanmıyorum ama yine de aklıma gelmişken sorayım sizlere
Böyle birşey oldugunu da sanmıyorum eşimin tarafından ilk çocuk erkek anneminde ilk düşürdüğü Erkekmiş ablamlardan önce eee o zaman benim neden arka arkaya iki tane kızım oldu🤔

Eşimin tarafı gerek amcalar gerek kuzenler hepsi erkek eltimin 2 oğlu var benim de iki kızım oldu.

Bence bunlar nasip kimin gönlünden ne geçiyorsa Rabbim hayırlısı ile nasip etsin.

Slm kızlar perşembe gunü erken gebelik tedti yapmıştim ve sonuc nagitifdi.bugün (salı)halen adet olmayınca yine test yaptim ve sonuc pozitif.adetim 3 gun fln geçti.ama bu defa en ax 7 haftalik olmadan gotmiycem dr a.bakalim haýırlısı olsun.İnşallah kızimın erkek kardeşi yolda dır :)
gözünüz aydın RABBİM tamamına erdirsin

Rabbim hepimizin hakkında ilk önce en hayırlısını nasip etsin canım sağlıklı hayırlı evlat yazsın kaderimize gerisi gönül hoşluğu işte 🤲🏻💙

Slm kızlar perşembe gunü erken gebelik tedti yapmıştim ve sonuc nagitifdi.bugün (salı)halen adet olmayınca yine test yaptim ve sonuc pozitif.adetim 3 gun fln geçti.ama bu defa en ax 7 haftalik olmadan gotmiycem dr a.bakalim haýırlısı olsun.İnşallah kızimın erkek kardeşi yolda dır :)
Gözünaydın, sağlıkla gelsin🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Kızlar ben de çoğumuz gibi teorilere belirtilere bakıp duruyorum 🙈 instagramda yüzük testi gördüm yaptınız mi hiç
Bana bekarken bi tanıdık yapmıştı bunu o zaman 2 kız 1 erkek çıkmıştı aradan yıllar geçti çok şükür 2 kızım oldu geçen yıllarda da yine bi akraba yaptı bu kez yine aynı şekilde çıktı dedim birde eşime yap benim olursa onunda olacak sonuçta 🤭ona da yaptı aynısı çıktı. Bende ondan sonra yaptığım herkeste tuttu bu yüzük olayı ama yine de bir test sonuçta tamamen takılmaca işte 🤭🤗

İnşaallah gönlünüzce olsun hayırlısıyla sağlıkla doğsun 🥰

Gözünüz aydın sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🤲🏻💙

Kızlar ben de çoğumuz gibi teorilere belirtilere bakıp duruyorum 🙈 instagramda yüzük testi gördüm yaptınız mi hiç
Evet ben yapmıştım daire çizerse kız ileri geri erkek yazıyordu bende hep daire çizdi ve kızım oldu ♥️ Ama aynı zamanda arkadaşım hamileydi onada yapmıştık o da daire çizdi ama oğlu oldu ♥️

X