Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Hmm 10.24ten sonra tutumduysa nolacak tutunma olayı kaç saatte oluyor ki
Hayır balım ilkinde organını görmedi ama parlaklık mı ne gördü erkek sanki dedi ertesi hafta kendi doktoruma gittim uzun bir süre baktı ama göremedi benim kilomdan dolayı en sonra kız gibi sanki ama kesinlikle net değil dedi. Özele gitmedim şehir hastanesine gidiyorum makineler de çok kaliteli değil çünkü hiçbir usg görüntüm net değil

Hmm 10.24ten sonra tutumduysa nolacak tutunma olayı kaç saatte oluyor ki
En son kendi doktorum kız sanki deyince ona nazaran kız sanki diyorum ben de ama üstüne basa basa net olmadığını söyledi üstüne basa basa kız gibi olduğunu da birkaç kere yineledi anlamadım kuzum

Spermin hızına göre değişirmiş canım bazen 1-2 saat içinde döllermiş ama güçlü spermler 2-3 gün bile yaşar.
En son kendi doktorum kız sanki deyince ona nazaran kız sanki diyorum ben de ama üstüne basa basa net olmadığını söyledi üstüne basa basa kız gibi olduğunu da birkaç kere yineledi anlamadım kuzum

Spermin hızına göre değişirmiş canım bazen 1-2 saat içinde döllermiş ama güçlü spermler 2-3 gün bile yaşar.
Hayır balım ilkinde organını görmedi ama parlaklık mı ne gördü erkek sanki dedi ertesi hafta kendi doktoruma gittim uzun bir süre baktı ama göremedi benim kilomdan dolayı en sonra kız gibi sanki ama kesinlikle net değil dedi. Özele gitmedim şehir hastanesine gidiyorum makineler de çok kaliteli değil çünkü hiçbir usg görüntüm net değil

Valla canım, ben pik günlerini silik günleri hepsini 4gün üst üste değerlendirdim erkek oldu.
Aynı taktik i ilk bebek te de kullanmıstım o da kız oldu
BEnde aynı sen gibi yaptım pik ve sonrası 4gün üst üste kızım olcak Nasip cnm ya biz belki diyoruz ama veren belli Yüce Rabbim böyle hayırlı görmüş

Evet canım biri ov. testi, pembe kaset tip hcg testi. Biraz önce erken gebelik testi yaptım onda da ikinci çizgi hafif belirgin çıktı. Hayırlısı inşallah sağol
Tekrardan hayırlı olsun cnm ben aslında ov.testindende mi gebelik çıktı diye şaşırmıştım ondan sordum cnm

Bir daha ki kontrolde yüzde yüz öğrenirsin canım genelde 16.haftadan sonra net belli oluyor ondan öncesi çok fazla yanılan var çevremde bile kime 12-13 haftada benzetme yapıldıysa yarısının değişti,bide cihazlar kaliteli değilse yanılma ihtimali daha da yüksek. Herşeyden önemlisi hayırlı sağlıklı evlat olsun

Aynen canım 12+3te erkek gibi dedi diğer doktor 13+3te kız gibi dedi bakalım son söylenen doğrudur diye baz aldım ama yanlış mı yaptım bilmiyorum bakalım Hayırlsı olsun demekten başka çare yok

Tekrardan hayırlı olsun cnm ben aslında ov.testindende mi gebelik çıktı diye şaşırmıştım ondan sordum cnm
Ben de buralarda okumuştum ov. testi ile gebelik tahmini olabiliyormuş. Yani regl tarihine yakın ov. testi yapınca yumurtlama olmayacağına rağmen T çizgisi koyu çıkıyorsa ya LH dalgalanması ya da gebeliğin bir belirtisi diye okumuştum.
Kusura bakma canım bugün kafam bulanık umarım gereksiz bilgiye boğmamışımdır kimseyi.
Hepinize hayırlı güzel akşamlar olsun

Merhaba hanımlar. Uzun süredir uzaktan takip ediyordum şimdi yazmak istedim. Sizi çok çok iyi anlıyorum. 5 kız kardeşiz ve en büyük benim. Küçüklüğümden beri annemim yaşadığı bir çok şeye şahit oldum. Yorucu yıpratıcı zamanlar yaşadık. Bir kadının başka kadınlar tarafından ne kadar yıpratıldığını gördükçe çok sinirleniyorum. Evladın kızı erkeği olmuyor ama oğlu olanlar sanki kendi ellerinde ki bir sebepten oğlan doğurmuş gibi kız doğuranlara eziyet ediyor. Anneme çocukken çok kızardım hamileyken hep dua eder hep karnını ovup oğlum diye severdi. Bunu ona yaşatanın oğlan sevgisinden çok insan baskısı olduğunu anlamam baya zamanımı aldı. Benim şuan bir kızım var ve 2. Ye hamileyim. Tabi ki bir de oğlum olsun isterim ama çocukken yaşadığım şeylerden dolayı sanki bunu istemem beni kızıma karşı kötü bir anne yapacak diye korkuyorum. Asla illa değil hep duam Öncelikle sağlıklı olmasından yana ama dualı olarak yaptım. Yumurta takibi falan yapmadım. Sizde de gördüm ne yaparsak yapalım nasipte ne varsa o oluyor. İnşallah rabbim herkesin Gönlüne göre versin. Evlatlarımız bize dünyada cenneti yaşatsın. Hayırlı sağlıklı evlatlar olsunlar.❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…