Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bahsettiğiniz sayfa hangisi acaba? Link atar mısınız?

Ne guzel demissin canım, elimizden geleni yaptık Allah böyle uygun görmüş nasipte yokmuş, sağlıkla gelsinler inşallah

Bende o sayfaya denk geldim baktırdım denediğim ay ve önceki aylar hep yumurtlama için kız dedi e dedim ben erkek ayını beklersem döngümün dönmesi uzun sürer veren Allah denedim nasip ya o ay tuttu ve kızım olacak ama oda saçma erkek ayına denk gelmesi için adetini bekleyeceksin yumurtlamaya denk gelsin erkek ayı diye ki oda %100 kesin birşey değil ama bende tuttu o ayrı

O sayfalarin 2 3 tanesi erkek dedi bana. Bende hic inanmiyorum onlara

Ücretli sayfa sanırım ne kadar ücret ödediniz hatırlıyor musunuz?

Benim ilişkim bu kolaj göre 03.30civarında oldu zamanlamam çok iyiydi yani bilen arkadaşlar öyle yorum yaptı kesin olmamakla birlikte kızım olacak. Hayırlı evlat olsun sağlıcakla gelsin yavru kuşum. Ben de hayal kırıklığı yaşadım ama kahrolamdım üzülmedim diyemem ama ağlayıp sızlanmadım Rabbime ve onun verdiğine şükrettim şükredeceğim. Şükredeceğiz şükretmeliyiz. Tekrardan Zamanlamamı yorumşarsanız sevinirim.

Eklentiler

• CollageMaker_20200729_030828190.jpg
    205,2 KB · Görüntüleme: 77
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…