Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Doğum olayı başlı başına çok zor çevremde ölümden dönen çok arkadaşım var, eltimi yıllar önce yoğun bakım kapısında bekliyorduk kızını doğururken sonra ki doğumu tam tersi çok güzel geçti güle oynaya büyüttük çocukları. Senin 1 kız 1 oğlun varmış zaten en rahat senin olman lazım, kendini kahredip sağlığını riske atma bu sefer ki doğumun da güzel geçecek Allahın izniyle kötü enerjiyi çekme.

Senin oglun varmis zaten

Diyorum ya canım kimse kimsenin imtihanını bilmez. Hepinizin iyi dilekleri için çok teşekkür ediyorum. Allah bugünümüzü aratmasın. Çok şükür
herkes farklı imtihanda canım illaki, ama oğlu olup burda bu denli ısrarcı olanlar bence diğer kızları olanlara haksızlık ediyor gibime geliyor yani 3 kızı olanlar 4 kızı olanlar ne yapsın gibi bak bu olaya. bu benim düşüncem, ALLAH gönlüne göre versin

Diyorum ya canım kimse kimsenin imtihanını bilmez. Hepinizin iyi dilekleri için çok teşekkür ediyorum. Allah bugünümüzü aratmasın. Çok şükür
Bu sayfa da hic yazmadın oglun oldugunu , ben de sandım ki 2 3 kizin var bu derce takiyorsun

Ben herkese dua ederim canım. Kendim kadar ederim hem de. Hep dediğim gibi herkesin imtihanı farklı. Kimseninki kimseye benzemez. Ben anlatmam sadece. Kimseyi kırmam. Gönlümüzdeki olsun inşaallah

Senin oglun varmis zaten
Bende günlerdir yazdıkça üzülüyordum üzerinde çok baskı var kadının yazık inşaalah bebeği erkektir diye düşündüm durdum hep şaşırdım şu an İnşaallah sağlıkla yine gönlünüzdeki olur Allah kimseyi imtihan etmesin

Ben herkese dua ederim canım. Kendim kadar ederim hem de. Hep dediğim gibi herkesin imtihanı farklı. Kimseninki kimseye benzemez. Ben anlatmam sadece. Kimseyi kırmam. Gönlümüzdeki olsun inşaallah
anlatmaz mısın ? bir tek oğlun olduğunu öğrenmedik sanki

Evet öyle bi izlenim verdi cunku
Burda 3. 4. Kizi olacak olan bile bu denli takinti yapmadi

Benim güvenmiyorum arkadaşlar bu tür sayfalara .. Allah bilir sadece .. dilediğine kız dileğine erkek verir.. zaten ihtimal yüzde 50

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…