Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Arkadaşlar internette Fransada başarılı bir jinekolog olan Türk bir doktorun böyle bir yazısını gördüm.
Adam çok iddialı şekilde uygulandığında yüksek ihtimalle erkek çocuk olacağını belirtiyor.

Eklentiler

• Screenshot_20200918_184504_com.android.chrome.jpg
    147,9 KB · Görüntüleme: 187
  • Screenshot_20200918_184450_com.android.chrome.jpg
    162,5 KB · Görüntüleme: 180
Ço
Bunlara hiç inanma. Benim de göğüslerim diğer iki gebeliğime rağmen çok büyüdü. Bebek soldaydı. Ama erkek
Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Allah razı olsun. Hani şu kese konumu tahmini yapılıyor ya onda bebek solda olmayacak. Şöyle ki ilk hftalarda oluşan bir Yolk kesesi var. Işte o Yolk kesesi en solda olacak

Benim Çin de kızdı diğer herşeyde erkekti tüm belirtiler hatta okdr inandırmışım ki kendimi erkek diye doktor kız diyince şoke oldum, dediğiniz gibi ilk kızımda karnımda direk çizgi çıktı bunda çizgiden eser yok, karnımda erkek karnı gibi, göğüslerim direk büyüdü ilk gebeliğime göre, vs vs bence biz yanlış sayfadayız kız yapmaya çalışsak erkek olabilirdi sanırım bakın benimde yumurtlama takibime göre zamanlamam iyimi sizce en piki görünce ilişki değerlendirdim 2-3saat sonra kasık ağrım oldu herhalde o zaman çatladı

Eklentiler

• 99B2A1EC-FB48-4A98-8968-3A576CF5B609.jpeg
    61,8 KB · Görüntüleme: 133
Sen kız için mi denedin

Bebek düşündüğüm zaman test yapmadan önce bundan kolayı ne var pik olup açılınca ilis ki ile erkek bebek derdim.cok yoruldum valla ne zor muş yaaa

Testin tam kıza göre.egerki pik yapıp 1.2 sate çatlasa erkek için yine mantıklı
Testimde piki gördüm ama kontrol çizgisinden çok daha koyu olarak direk çıktı çizgi değerlendirdikten 1-2 saat sonra çatlama oldu ağrıdan hissettim çünkü hiç ağrım olmaz benim normalde

Bencede catmamsitir çatlama erken sürüyorsa hem bence herseyin doğru bana kalırsa bu teoriler de gerçekten boş geliyor bana kimi pikten 1 gün önce yapıp tutan var tamamen kader gibi

Şuan 17deyim 16 da kız dedi kesin dedi doktorum
16 da belli o
Şuan 17deyim 16 da kız dedi kesin dedi doktorum
O değil bu kadar hamile olan erkeğe bunların hiç. Birini yapmıyor biz o kadar uğraşıyoruz ki iste ne yapalım kısmet bende hamileyim kız hissediyorum hep daha 7 haftaligum ama belirtiler kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…