Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
16 da belli o
O değil bu kadar hamile olan erkeğe bunların hiç. Birini yapmıyor biz o kadar uğraşıyoruz ki iste ne yapalım kısmet bende hamileyim kız hissediyorum hep daha 7 haftaligum ama belirtiler kız
Ama bak mesela ben bu testi akşam 6 gibi yaptım net pikti eşimde işe gidecekti nöbeti vardı sabah gelecekti o dediki sabah gelince deneyelim, bende dedim sabaha sen yorgun gelirsin ben dinlenmiş olurum ben Yorgunken deneyelim hem piki gördüm dedim akşam 6-7gibi değerlendirdik 9gibi ağrım oldu sabaha kdr acaba diyorum sabah değerlendirsek daha mı iyi olurdu erken mi davranmış oldum

Ama bak mesela ben bu testi akşam 6 gibi yaptım net pikti eşimde işe gidecekti nöbeti vardı sabah gelecekti o dediki sabah gelince deneyelim, bende dedim sabaha sen yorgun gelirsin ben dinlenmiş olurum ben Yorgunken deneyelim hem piki gördüm dedim akşam 6-7gibi değerlendirdik 9gibi ağrım oldu sabaha kdr acaba diyorum sabah değerlendirsek daha mı iyi olurdu erken mi davranmış oldum
Pinkken yapıp tutan da çok canım tamamen kismet bence

Keşke ozaman da test yapsaydın piki 2.3 gün bile süren var

Keşke ozaman da test yapsaydın piki 2.3 gün bile süren var
Ah cnm İnan test elimde son birtane kalmıştı yumurtlamayı görmesem o ay değerlendirme yapmayacaktım ben artık okdr bıkmıştım ki dedim ya yumurtlamayı göremezsem son test bu ayıda kaçıracaz dedim tesadüf bu ya pik görünce nede olsa test kalmadı diye değerlendirdim ama bundan önceki ay aynı böle denedim pikken üstüste üç gün değerlendirdim o ay gebelik olmadı çok üzülmüştüm yumurtladığım halde olmadı bende mi sorun var acaba diye , ki Mart ayında yine böyleyken değerlendirip gebelik oluşmuştu ama boş gebelik çıktı aldılar artık pskolojik acaba sıkıntımı var bir daha hamilelik oluşsa kafasındaydım

2005-2008 ay takvimini netten bulamadım 15 sene öncesi olduğu için belki yoktur fakat 2012den sonrası var ama istersen ikizlere bakalım tam hamile kaldığın günü hatırlıyor musun canım?
1 Şubat 2016 regl 14 Şubat ovulasyon günü 12 Şubat tek korunmasız gün ☺️

Ay valla benim canımda çok et yemek istiyordu ilk iki ay çok yedim kahvaltıda bile yedim ama kızım oluyor yeme içme vücuttaki doksinle alakalı yada ihtiyaçla bunlara takılma büyük kızımda kilo kilo limon yedim ikinci kızımda çok tatlı istiyordu canım bunda hiç eksi yemedim tatlıdan diksindim 🙈Sonuç hepsi kız
Sağlıkla gelsin prenses yeme içme ile alakası yok 🙈

herkese merhabalar çok giremiyorum buraya ama deneyimlediklerimi yazmak istedim belki bir faydası olur yedi ay ve fazlası ovülasyon testiyle gebelik için çabaladım streste etkili olabilir bilmiyorum olmadı pik oldumu olmadımı çatladımı acaba tam silikleştimi uykusuz geceler sürüp gitti.bu arada sürekli alkali su içtim muz yedim sabahları mısır gevregi ve hayatımdan süt ürünleri çıkmıştı.tesadüfen ıstangramdan cinsiyet hesaplaması arzum u gördüm takip etmeye başladım sonra bende yine gebelik oluşmayınca onunla planlama yaptık.dogum tarihinize göre size hangi tarihlerde ilişki durumu olması gerektiğini yazıyor.o tarihlerde ovülasyon testiniz pik ise ilişki oluyor.ben demekki çok stres yapmışımki o kadar deneme yapmama rağmen tutmayan gebeliğim ilk aydan tuttu.sonra beklemeye başladık planlamaya göre erkek bebekti.ama hiçbir zaman duayı dilimden düşürmedim başta rabbim sonra stresin ortadan kalkması ve arzu hanımın sayesinde bebegim erkek miş.rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin.

Ilişkiden 2 saat önce kasıklarımın ağrısından yatmıştım. yine de erken davrandığımı düşünüyorum. Keşke bekleseydim. Bunları düşünmekten kahroldum artık. Düşünmek istemiyırum. Yoruldum. Kısmetten öte yol olmaz.

herkese merhabalar çok giremiyorum buraya ama deneyimlediklerimi yazmak istedim belki bir faydası olur yedi ay ve fazlası ovülasyon testiyle gebelik için çabaladım streste etkili olabilir bilmiyorum olmadı pik oldumu olmadımı çatladımı acaba tam silikleştimi uykusuz geceler sürüp gitti.bu arada sürekli alkali su içtim muz yedim sabahları mısır gevregi ve hayatımdan süt ürünleri çıkmıştı.tesadüfen ıstangramdan cinsiyet hesaplaması arzum u gördüm takip etmeye başladım sonra bende yine gebelik oluşmayınca onunla planlama yaptık.dogum tarihinize göre size hangi tarihlerde ilişki durumu olması gerektiğini yazıyor.o tarihlerde ovülasyon testiniz pik ise ilişki oluyor.ben demekki çok stres yapmışımki o kadar deneme yapmama rağmen tutmayan gebeliğim ilk aydan tuttu.sonra beklemeye başladık planlamaya göre erkek bebekti.ama hiçbir zaman duayı dilimden düşürmedim başta rabbim sonra stresin ortadan kalkması ve arzu hanımın sayesinde bebegim erkek miş.rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin.
Canım o denk gelmiş o sayfalara kimse inanmasın büyük hayal kırıklığı benden söylemesi

Ilişkiden 2 saat önce kasıklarımın ağrısından yatmıştım. yine de erken davrandığımı düşünüyorum. Keşke bekleseydim. Bunları düşünmekten kahroldum artık. Düşünmek istemiyırum. Yoruldum. Kısmetten öte yol olmaz.
Neden kahroluyorsun canım kaç kızın var? Yum öncesi veya sonrası oğlu veya kızı olan çok var bu işler nasip kısmet, hamileliğin keyfini çıkar. Benim 1 kız 1 oğlum var keşke kızıma kız kardeş gelse diye hayaller kuruyorum ama herşeyden önce sağlık.

Neden kahroluyorsun canım kaç kızın var? Yum öncesi veya sonrası oğlu veya kızı olan çok var bu işler nasip kısmet, hamileliğin keyfini çıkar. Benim 1 kız 1 oğlum var keşke kızıma kız kardeş gelse diye hayaller kuruyorum ama herşeyden önce sağlık.
Doğum hikayelerimi yazmayayım. Üzülürsünüz. Buraya hiç yazmadım. Kimsenin canı sıkılmasın. Ben de hatırlamamış olurum. Herkesin imtihanı farklı işte. Bir de ben sır küpüyümdür. Hiç kimseye bir şey anlatmam. Anneme kardeşime bile anlatmam. Atarım içime. At at nereye kadar. Boş ver.

X