Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Benim pik ile çat 1 gün sürüyor bu durumda testin hangi aşamasında deneme yapacağım? O çattan 7 8 saat öncesi testte hangi aşama oluyor? Ultra pikken mi yoksa ultra pikten sonra ki ilk açılma mı?
Kuzu ne yapıcazz biz şimdi ya kafam iyice karıştı bitarafım aslında benmde pik 1 gün sürüyor ultra pikin son saatlerinde ilişki mantıklı geliyor bana ama buradaki ablalarada güveniyorum ilk silinme diyorlar, hiç bilemedim yahu

Bana guvenme cano biliyosun her yolu denedim olmadi

Hamile olanlara tahminde bulunabiliyor mu
Kendiniz de bakabilirsiniz çok basit, netten ay takvimi bulup hamile kaldığınız günü bulun ve o gün ay açılarının hangi burçta olduğuna bakın dişi burçtaysa kız, eril ise bebek erkek olur derler. Geçenlerde bir astrolog etkili olduğunu söylemişti ama tabi biz ilahi düzeni bilemeyiz, herşeyin hayırlısı.

Kuzu benim fikrim catlamaya 4 saat kala falan iliski, ilk silinmeyi beklemeden.
Dimi abla bende 3 gecedir düşünüyom en mantıklı o geldi bana, 7 8 saat önce diyolar ama ben öle düşünmüyorum, ben sağlıklı spermin 45 dk hadi en fazla 1 2 saatte yumurtaya ulaştığını biliyorum 2 doktorun söylemine göre, bence ultra pikin son saatlerinde çatlama olmadan ilişki çok mantıklı

Bencede mantikli kuzu valla bilemedim ki

Çok karışık ya link atma durumun var mı canım

Ben böyle yaptım canım hayırlısı olsun

Yumurtlamanız beklenenden önce oluyor yumurtlamadan hamile kalınması imkansız diye biliyorum sperm neyi dölleyecek yumurta olmassa? Hiç testlerle takip ettiniz mi yumurtlama günlerinizi? Kısa sürüyorda olabilir pik
Yumurtlamadan önce dediğim çatlama olmadan 2-3 gün öncesi, sağlıklı spermlerin 2-3 güne kadar yaşadığını varsayarsak gayet mümkün. Ben her 28 günde bir adet olurum normalde adetin 14-15 günü akıntı ve 2 günlük kasık ağrısıyla yumurtladığımı anlarım fakat oğluma hamile kaldığım gün çok kuruydum.

Ya da spermler çok kaliteli ve dayanıklı
Açıkçası sağlıklı spermler erkeği yavaş spermler de kızı getirir olayına hiç inanmıyorum. Çevremde karı koca bir sürü şeker, lupus, tansiyon vb kronik hastalığı olup da avuç avuç ilaç almasına rağmen çifter oğlu olanlar var, eşinin sperm hızı ve sayısında problem olup fakat oğlu olan da bir sürü arkadaşım var. İlk 3-4 çocuğu peş peşe kız olup sonradan bir o kadar oğlu olanlar da var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…