Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
İnşallah abla nr yapsak boş lafının en güzel örneğisin, nasipten öteye geçemicez nasıl olsa, hele bi y spermleri çatladığı zamanlara az çok getirebilelimde, tutarmı tutmazmı orasını rabbim bilir 🥰🥰🥰
Insallah canim bende tutmadi malesef ama sizlerde tutar insallah ,Allah hayirlisini versin 🙇‍♀️

Kuzu ne yapıcazz biz şimdi ya kafam iyice karıştı bitarafım aslında benmde pik 1 gün sürüyor ultra pikin son saatlerinde ilişki mantıklı geliyor bana ama buradaki ablalarada güveniyorum ilk silinme diyorlar, hiç bilemedim yahu
Canım ben ultra pikken denemeyi düşünüyorum silinmeye beklemicem büyük ihtimalle içimden öyle yapmak geliyor biraz iç sesimi dinleyerek yapacağım sanırım 🤲🏻💙☝🏻

merhaba kızlar benımde ıkı kızım var. sımoı yıne hamıleyim. 15 haftalık. plansız bı sekılde oldu. tabı yontem filan deneyemedim. dığer gebelıklerımle aynı gıbı belırtıler vs. 1 hafta sonra oğrenıcem cınsıyetını. dr eğer kız derse uzulurum dıye korkuyorum,, boyle işte. topiğı ne zamandır okuyorum. bende yazıyım ıstedim

merhaba kızlar benımde ıkı kızım var. sımoı yıne hamıleyim. 15 haftalık. plansız bı sekılde oldu. tabı yontem filan deneyemedim. dığer gebelıklerımle aynı gıbı belırtıler vs. 1 hafta sonra oğrenıcem cınsıyetını. dr eğer kız derse uzulurum dıye korkuyorum,, boyle işte. topiğı ne zamandır okuyorum. bende yazıyım ıstedim
Hayırlısı inşallah erkektir

İnşallah gönlünüzdeki gibidir🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Dimi abla bende 3 gecedir düşünüyom en mantıklı o geldi bana, 7 8 saat önce diyolar ama ben öle düşünmüyorum, ben sağlıklı spermin 45 dk hadi en fazla 1 2 saatte yumurtaya ulaştığını biliyorum 2 doktorun söylemine göre, bence ultra pikin son saatlerinde çatlama olmadan ilişki çok mantıklı
Ben öyle yaptım. Henüz belli değil ama tüm belirtilerim kız. Hayırlısı olsun inşaallah.

Kızlar merhaba şimdi doktordan çıktım cinsiyeti öğrendim bir kızım daha oluyor ben çok istedim bir oğlum olmasını ama Allah nasip etmedi 😔Üzüldüm doğal olarak
Canım Rabbim sağlıklı ve hayırlısını versin böyle düşünme lütfen doğunca pişman olursun nice çocuğu olmayıpta keşke benimde olsaydı kızım olsaydı diyenler var. Lütfen üzülme

X