Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bence gruptaki negatif havayı dağıtalım. Sanki sıfırdan başlıyor gibi başlayalım. Moralleri yüksek tutalım. Ekim ayında deneme yapacak olan varmı? Ben kasımdayım.
Ben varım canım hatta önümüzdeki günlerde her an yapabilirim bugğn 14.günüm benim yum ağır ağır gelir onu bekliyorum

Bunu test yaparak ogrenirsin ultra pikken olur genellikle ama çatlamadan 7 8 saat oncesi. acilma demiyorum ki ben siliklesme değil 1 gün sürüyorsa hesap et çattan 7 8 saat öncesini bularak deneme yaparsın
3 4 aydır takip yapıyorum canım. Benim bildiğim kadarıyla test ultra pikken çat aşamasına gelmiş oluyor ve ilk silinmede çatlama gerçekleşmeyen başlıyor. Bu durum da ben ultra pikken mi değerlendir cem yoksa ultra pik olmadan önce mi?

Hayırlısı olsun. Kaç gün sürüyor adetin? Neler yaptın şimdiye kadar hazırlık olarak?
Canım adet düzenim hiç yok malesef son 2 3 aydır İncir kürü yaptım ve her gece zeytinyağına İncir koydum sabah aç karnına yedim bu sayede 2 aydır daha düzenli oldum. Ben sırf bu sebeple test yaptım yumu bulmak için. Onun dışında eşime keçiboynuzu özü vitamin takviyesi yaptım başka da bişey yok. Fazla yöntemlere yoğunlaşmadım en çok önem verdiğim dua oldu inşallah Rabbim nasip eder cümlemize

Ne kadar süre pik kalıyor?

Amin. Eşin hangi vitaminleri kullandı? Sperm kalitesi önemliymiş. Onu. Dışında yum takibi tabi. Herşeyi yapsak bile ihtimal %60-65. İlla tutacak diye birşey yok. Hiçbir şey yapmasak da Allah ol der olur

Oğluma da kızıma da yumurtlamadan önce hamile kaldım, kızımı tam hatırlamıyorum ama oğluma 2-3 gün önceden kaldığıma eminim. Beslenme olayına inanmıyorum. Kızıma bir kız kardeş istiyorum imkan olsaydı 2 kız 2 erkek şahane olurdu ama 4 çocuk bu devirde beni aşar, kızıma bir yoldaş olsun yeter bana. Bir arkadaşım astrolojiye göre bebek cinsiyeti hesaplamayı düşünüyor ay takvimi, günlerin burç açılarına göre tuttuğunu söylüyor yani dişi burca denk gelirse kız, erk burca denk gelirse erkek olma ihtimali yüksekmiş. Kızıma hangi gün kaldığımı hatırlamıyorum ama oğluma baktığımızda tutmuştu.

Gönlünüze göre olsun inşallah

Amin. Eşin hangi vitaminleri kullandı? Sperm kalitesi önemliymiş. Onu. Dışında yum takibi tabi. Herşeyi yapsak bile ihtimal %60-65. İlla tutacak diye birşey yok. Hiçbir şey yapmasak da Allah ol der olur
Canım eşime
*keçiboynuzu özü
*d vitamini
*c vitamini
*selenyum
*balıkyağı
*çinko
*coq10 kullanıyor.
Aslında bunları şuan ki korona sebebiyle bağışıklık güçlendirmek için alıyordu ama baktım ki spermlere de faydası varmış selenyum ekleyip devam ettik bizde bende içiyorum hatta bazılarını. Maden suyunu çok sever günde en az 2 3 tane içer birde kabak çekirdeği neredeyse her akşam yedi (onu da çok sevdiği için). Rabbim inşallah hepimizin gönül muradını verir

Amin. Vitaminler çok güzel. İnşallah gönlündeki olur

Deneme yapacak arkadaşlar şimdiki aklım olda bütün olmasıkları bir aya toplardım yumurtlama ,yaşa göre cinsiyet , Çin takvimi birde ayın konumu

Hamile olanlara tahminde bulunabiliyor mu

Yumurtlamanız beklenenden önce oluyor yumurtlamadan hamile kalınması imkansız diye biliyorum sperm neyi dölleyecek yumurta olmassa? Hiç testlerle takip ettiniz mi yumurtlama günlerinizi? Kısa sürüyorda olabilir pik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…