Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Aynen cnm bende burkuldum bi başta doktorum farketti sakın dedi kendisi çok beyfendi biri benimde iki kızım var çok Harika bir duygu büyüdüklerinde anlayacaksın dedi
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Kese kalp atışı cin takvimi yüzük testi vs bakmış mıydınız

Şu çok doğru erkeğin sperm kalitesi, zaten en sağlıklı spermi seçiyor vücut bende boş gebelik olmuştu doktorum sperm kromozomsak bozukluk içeriyorsa ya düşer ya boş olur geneldede y lerde kromozomsol bozukluk olurmuş genelde erkek bebek düşermiş kız spermi xler daha sağlam olurmuş, eşlerin y spermi cırt demekki

Ve dikkat edin genelde doğuda erkekler peşpeşe oluyor bende herhalde beslenmeden kaynaklı diyorum sürekli protein et tüketmelerinden miki böylece biyolojiyede girdik

Ve dikkat edin genelde doğuda erkekler peşpeşe oluyor bende herhalde beslenmeden kaynaklı diyorum sürekli protein et tüketmelerinden miki böylece biyolojiyede girdik
Valla bilmiyorum ama eşimin ailesi devamlı et tüketir peynir yoğurt sofralarından eksik olmaz eşim tek erkek. Eşim de Aynı şekilde ete düşkündür bi kızımız var
Valla ben artık iyice yöntemdir diyettir inanmamaya başladım. Nasibimizde varsa oluyor biz de yumurtlama günü oldu ondan diyoruz sanki tek ilişki diye herkes bas bas bağırıyor Günlerce eski sayfaları okudum bunu bilmeme rağmen yumurtlama zamanında iki ilişki denedim bakalım nasibimizde ne var yakında öğrenirim ben yazarım hemen zaten

Aynen öle nasipse seni o yola sokuyor ister tek ister çok ilişki dene diyorum ya arkadaşım üç gün yumurtlama sürmüş üst üste denemiş sonuç erkek ve eşi sperm konusunda sıkıntılıydı birde hepsi bir teori tek gerçek Rabbim kime ne isterse onu verir Rahimlerdekini bir tek o bilir bizimkisi bir çabadan ibaret hepimiz için geçerli bu Sağlıklı hayırlı olsunlar inşaallah

sağlıkla al kucağına inşaallah canım hayırlısı olsun sen normalde tatlı tüketiyor muydun peki yoksa tuz ağırlıklı mı?

Ultra pik ama çattan 7 8 saat oncesi tabi hicbiseyin garantisi yok nasipse oluyo
Benim pik ile çat 1 gün sürüyor bu durumda testin hangi aşamasında deneme yapacağım? O çattan 7 8 saat öncesi testte hangi aşama oluyor? Ultra pikken mi yoksa ultra pikten sonra ki ilk açılma mı?

bu yazıya bakılırsa biz kıza meyilliyiz. Bu yüzden millet kazayla erkeği bulurken, bizim bir sürü şey denememiz gerekiyor. Ama tabiki Allah bilir

Benim pik ile çat 1 gün sürüyor bu durumda testin hangi aşamasında deneme yapacağım? O çattan 7 8 saat öncesi testte hangi aşama oluyor? Ultra pikken mi yoksa ultra pikten sonra ki ilk açılma mı?
Benimde öyle. Ben çat iğnesi vurulacam ama vurulmayacak olsam, ilk silinmeyi beklerdim.

Bunu test yaparak ogrenirsin ultra pikken olur genellikle ama çatlamadan 7 8 saat oncesi. acilma demiyorum ki ben siliklesme değil 1 gün sürüyorsa hesap et çattan 7 8 saat öncesini bularak deneme yaparsın

Bence gruptaki negatif havayı dağıtalım. Sanki sıfırdan başlıyor gibi başlayalım. Moralleri yüksek tutalım. Ekim ayında deneme yapacak olan varmı? Ben kasımdayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…