Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Benim döngüm 28 günde bir cnm şimdi test yaptım birşey cıkmadı sanırım biraz beklemem gerekecek

Son durum böyle
BUrada testler açılmış gibi deneme oldu mu?

Bir de test üzerine tarih saat ben kaçıncı gün ise diğer köşeye sen onu yazıp öyle resim çekip atarsanız iyi olur hatta iki saat öncesi yaptığınız testler ile birlikte
Çünkü hepsi bir arada olunca kıyaslama daha kolay olur anlayanlara

Benim döngüm 28 günde bir cnm şimdi test yaptım birşey cıkmadı sanırım biraz beklemem gerekecek
Tamam 13.14.gün olabilir yum başlayın
Üzerine mutlaka tarih saat ben kaçıncı gün olduğunu yazın kıyaslama yaparken yorumlayana kolaylık olur
Bir de testi yaptıktan hemen sonra resmini cekin bekletmeden c ve t çizgisi belirdiğinde

Ben aslında gebelik testinden bahsediyordum cnm
Evet döngüm 28.gün, yum.12.gün

Canım oldunmu adet ben olmadım daha 6 gün falan daha var benden önce deneme yapacaksın ama aramızda çok az zaman olacakk
Dün oldum canım ben evet bakalım Rabbim hayırlısını versin inşallah seninle aynı zamanlarda deneme yapacağız aynen inşallah tüm herkesle birlikte dualarımız kabul olur gönül muratlarımıza kavuşuruz heyecan var mı?

Kızlar aranızda yakın zamanda eczaneden Biokadın fitil alan oldu mu hiç? Kaç zamandır arıyorum ama bulamadım dün en son bi eczanede piyasaya artık sürülmüyor dediler

Canim ne yaptin?
Canım 3 te deneme oldu. Ne yapacağımı bilemedim inanki. Saat 2.20 dede test yaptım aynı gibiydi. En baştan bütün sayfaları okuyan ben sanki hiç bir şey bilmiyormuş gibi oldum.kafamı en çok karıştıran benim testlerim çok koyu olmayışı. RABBİM yardımcım olsun

Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım

Deneme oldu canım hiç bir şeyden emin olmayarak. Gece 2.20 de yine test yaptım aynı gibi geldi.eşime bu ayı geçelim dedim vaz geçiremedim. Durum böyle
Iyi yapmışsın canım hayırlısı olsun zaten nasipte ki neyse o olacak. Rabbim kaderine yazmıştır insallah hayırlı sağlıklı bi erkek bebek

Hayırlısı olsun inşaallah gönlündeki nasip olsun. Dün okudum stresli olmak erkek bebek rahat hissetmek ise kız bebek için uygundur yazıyordu bir sayfada. Burada zaten eskilerden hatırlıyorum ilişkisi içine sinmeyen testlerinden emin olmayıp stresli olanların erkek bebekleri oldu. Ne bileyim doğruluk payı var gibi geldi. Zaten hayatımız stres şimdiden stres yapıyorum deneme ayı kalpten gitmesem iyi. Allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…