Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Amin rabbim hepimizin gönlünü biliyor hayirsizsada hayra çevirsin rabbim sağlıklı vicdanli merhametli evlatlar nasip etsin

Canım benim testim bu şekildeydi seninkine benziyor sanki arkadaşlar değerlendir dediler ben değerlendirmiştim sana belki fikir olur yone de sen bilirsin.

Amin canım amin gece gece içime su serpildi okuyunca insanız nefsimiz var olmayanı istiyoruz, belki dediğin gibi bilmeden ısrarla hayır diye şer istiyoruz ve Allah hayırlı olanı veriyor. Biz hayırla sağlıkla erkek evlat istiyoruz rabbimizden beni ve isteyen herkesi mahrum bırakmasın inşaallah bu duygudan.

Canım nereden anladın mesela merak ettim bnde erkek hissediyorum ve çok istiyorum Rabbime dua ediyorum sağlıklı hayırlı bir erkek evlad için

Kafa yapısına göre baktım canım inşaallah hayırlı ve sağlıklı erkek evladın seninledir

Bu hangi marka ovulasyon test acaba ?

İyi geldi bende öyle hissediyorum zorluyormuyum diye ama ne olursa olsun önce hayırlısı olsun diye diliyorum

Bir de cin takvimi icin ne düşünüyorsunuz? Çoğu kişide tutuyormuş iki kızımda da tuttu çevremde tutmayan yok açıkçası.. bu ayı düşünürken onu da baz aldim

Adet döngün 30 günde bir ise tahmini yum 15.gün gibi düşün adet 7 gün sürüyorsa adet bitiminin ertesi günü
8.9.10.günler günde bir test ile başlayabilirsin öğleden sonra.11.12.günler iki tane biri sabah biriaksam üstü gibi,testlerinin koyuluğuna göre yönlenirsin zaten günde yapacağın testi
Test üzerine de tarih saat ve adetin ilk günü itibari ile kaçıncı gün ise onu yaz karıştırma

Çok doğru canım ama rabbim iğne ucu dahi olsa benden isteyin diyor. Bzi istiyoruz inşallah yüzsüzlük yapmıyoruz dur ona karşı. Allah hepimize hayırlı evlatlar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…