Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Hayırlısı neyse o olsun haklarımızda canım, bazen inşallah erkektir cinsiyetimiz diye çok geçiriyorum içimden sonra üzülüyorum bebeğim üzülür diye özür diliyorum çoğu kez ondan, az önce birşey okudum teslimiyet tevekkül Rabbimize, Rahimlerde olanı yalnız O bilir istediğine kız istediğine erkek verir, aşırıya gidiyorsak affetsin Ya Rab🙏🏻 Hz. Ömer “İster hoşuma gitsin, ister gitmesin; hangi hal üzerine sabahlarsam sabahlayayım benim için farketmez. Çünkü ben, hayrın hoşuma gidende mi, gitmeyende mi olduğunu bilmiyorum.” Gaybı yalnız Rabbim bilir hakkımızda ne hayırlısıysa onu nasip edip kalbimize koysun inşaallah🙏🏻
Amin rabbim hepimizin gönlünü biliyor hayirsizsada hayra çevirsin rabbim sağlıklı vicdanli merhametli evlatlar nasip etsin🤲

20200928_211541.jpg
Canım benim testim bu şekildeydi seninkine benziyor sanki arkadaşlar değerlendir dediler ben değerlendirmiştim sana belki fikir olur yone de sen bilirsin.

Hayırlısı neyse o olsun haklarımızda canım, bazen inşallah erkektir cinsiyetimiz diye çok geçiriyorum içimden sonra üzülüyorum bebeğim üzülür diye özür diliyorum çoğu kez ondan, az önce birşey okudum teslimiyet tevekkül Rabbimize, Rahimlerde olanı yalnız O bilir istediğine kız istediğine erkek verir, aşırıya gidiyorsak affetsin Ya Rab🙏🏻 Hz. Ömer “İster hoşuma gitsin, ister gitmesin; hangi hal üzerine sabahlarsam sabahlayayım benim için farketmez. Çünkü ben, hayrın hoşuma gidende mi, gitmeyende mi olduğunu bilmiyorum.” Gaybı yalnız Rabbim bilir hakkımızda ne hayırlısıysa onu nasip edip kalbimize koysun inşaallah🙏🏻

Amin canım amin gece gece içime su serpildi okuyunca 🥰 insanız nefsimiz var olmayanı istiyoruz, belki dediğin gibi bilmeden ısrarla hayır diye şer istiyoruz ve Allah hayırlı olanı veriyor. Biz hayırla sağlıkla erkek evlat istiyoruz rabbimizden beni ve isteyen herkesi mahrum bırakmasın inşaallah bu duygudan.🤲🏻

Benim yumurtlama günü ilişkim oldu o gün tüm gün kasık ağrım oldu dedim sanırım döllenme oldu daha sonrası hiç bir belirtim olmadı 10.gün silik çıktı çizgi benimde yumurtlama testlerim pembeler diğeri gebelik testi 10.gün
Bu hangi marka ovulasyon test acaba ?

İyi geldi bende öyle hissediyorum zorluyormuyum diye ama ne olursa olsun önce hayırlısı olsun diye diliyorum 🙏

Bir de cin takvimi icin ne düşünüyorsunuz? Çoğu kişide tutuyormuş iki kızımda da tuttu çevremde tutmayan yok açıkçası.. bu ayı düşünürken onu da baz aldim

Kızlar dün sordum ama cevap alamadım sanırım görmemiş olabilirsiniz.
Benim bugün ilişkiden sonraki 9.günüm Dün test yaptım negatifti Sizce ne zaman test yapmam lazım veya sizler ilişkiden ne kadar sonra hamilelik testi yapıp pozitif gördünüz.
Adet döngün 30 günde bir ise tahmini yum 15.gün gibi düşün adet 7 gün sürüyorsa adet bitiminin ertesi günü
8.9.10.günler günde bir test ile başlayabilirsin öğleden sonra.11.12.günler iki tane biri sabah biriaksam üstü gibi,testlerinin koyuluğuna göre yönlenirsin zaten günde yapacağın testi
Test üzerine de tarih saat ve adetin ilk günü itibari ile kaçıncı gün ise onu yaz karıştırma :KK66:

Çok doğru canım ama rabbim iğne ucu dahi olsa benden isteyin diyor. Bzi istiyoruz inşallah yüzsüzlük yapmıyoruz dur ona karşı. Allah hepimize hayırlı evlatlar versin

X