Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım 3 te deneme oldu. Ne yapacağımı bilemedim inanki. Saat 2.20 dede test yaptım aynı gibiydi. En baştan bütün sayfaları okuyan ben sanki hiç bir şey bilmiyormuş gibi oldum.kafamı en çok karıştıran benim testlerim çok koyu olmayışı. RABBİM yardımcım olsun🤲
Canım inşallah gönlünden geçeni nasip etsin Allahım. Sakın modunu düşürme emin ol ki sen hergün ilişki yapsaydın da olacağı değiştiremiceksin elinden geleni yaptın için rahat olsun şimdi dua zamanı bol bol dua et 🤲🏻💙😘

Hayırlısı olsun inşaallah gönlündeki nasip olsun. Dün okudum stresli olmak erkek bebek rahat hissetmek ise kız bebek için uygundur yazıyordu bir sayfada. Burada zaten eskilerden hatırlıyorum ilişkisi içine sinmeyen testlerinden emin olmayıp stresli olanların erkek bebekleri oldu. Ne bileyim doğruluk payı var gibi geldi. Zaten hayatımız stres şimdiden stres yapıyorum deneme ayı kalpten gitmesem iyi.🤦🏻‍♀️ Allah yardımcımız olsun
Amin inşallah canım. Stres kadin için asidikleşme sebebi oluyor diye biliyorum. Ama dediğin yazıyı bende okumuştum. Hepimizin gönlündeki nasip olsun inşallah. O kadar zaman araştırıp bilgi toplayan ben hiç bir şey planladığım gibi olmadı. Nasip

Amin inşallah canım. Stres kadin için asidikleşme sebebi oluyor diye biliyorum. Ama dediğin yazıyı bende okumuştum. Hepimizin gönlündeki nasip olsun inşallah. O kadar zaman araştırıp bilgi toplayan ben hiç bir şey planladığım gibi olmadı. Nasip
Canım inan ki bu hepimiz için öyle olur. Bu ay ben deneme yapacağım eminim ki kesin eksik yarım olacak birde başkasının testini yorum yapıyorsun ama kendine gelince sanki hep aynı geliyor. Sen şimdi bi rahatla umut gitsin herşeyi bolca dua et 🤲🏻💙🥰

Canım inşallah gönlünden geçeni nasip etsin Allahım. Sakın modunu düşürme emin ol ki sen hergün ilişki yapsaydın da olacağı değiştiremiceksin elinden geleni yaptın için rahat olsun şimdi dua zamanı bol bol dua et 🤲🏻💙😘
Amin canım. Hep dua ediyorum burdaki herkese. Hepimizin aynı hayelleri var yaşamak nasip olsun🌸

Nasip canim bizim gelinimiz kazayla hamile kaliyor ogrendiginde 3 bucuk aylikmis cinsiyeti ogrendi oglu olacakmis akrabalarimizdanda cok kazayla oglan olan nasipten oteyle yol yok sende saglikla al kucagina prensesini
Ya inanamıyorum böyle olayları duydukça bir tane de ben istiyorum böyle anlamadan 3.5 aylık hamile olmayı.Kaza ile de kalsam on beş gün sonra kaza geçirmiş gibi nevrim dönüyor ne saklamak mümkün oluyor ne sevinmek..Bolu Allah'ım bir tane de böyle sağlıklı bulantısız kusmasiz ferah ferah bir hamilelik yaşat onunda tadayim 🤲😊

Canım 3 te deneme oldu. Ne yapacağımı bilemedim inanki. Saat 2.20 dede test yaptım aynı gibiydi. En baştan bütün sayfaları okuyan ben sanki hiç bir şey bilmiyormuş gibi oldum.kafamı en çok karıştıran benim testlerim çok koyu olmayışı. RABBİM yardımcım olsun🤲
Rabbim gonlune gore nasip olsun insAllah canim
Bu sabah test yaptin mi peki

Kızlar merhabalar,bnmde 10 aylık bir kızım var ve ikinciye hamile kalmayı düşünüyorum.eşim ilk çocukta kiz olsun diye çok dua etmis çok istemişti.Allah a şukür bir kızimiz oldu.Simdi ikinci çocukgun erkek olmasıni çok istiyor.kendi tek çocuk olduğu için soyadı yürütme meselesi:)neyse özel olarak yaptığınız birşeyler vardı.yumurtlama gününü fln biliyorum,bu arada bende hemşireyim.Varsa güzel tüyolarınız merakla bekliyorum...

Canım hakkında hayırlısı olsun. İnşaAllah gönlünce olur. Allah'a tevekkül artık

Bir de cin takvimi icin ne düşünüyorsunuz? Çoğu kişide tutuyormuş iki kızımda da tuttu çevremde tutmayan yok açıkçası.. bu ayı düşünürken onu da baz aldim

Takvimlere hiç inanmıyorum bilimsel bi gerçekliği olsaydı atıyorum 25 yaşında Ocak ayında ki tüm hamilelerin erkek olurdu ..
E o zaman kız çocukları nerde ? Onlar da şubatta mı gelecekti ..
tamamen hurafe .. bazı anneler de tuttu diyor çünkü üçüncü ihtimal yok ya kız ya erkek zaten üçüncü ihtimal yok inanmayın takvimlere boşuna derim 🐣🐣

Rabbim gonlune gore nasip olsun insAllah canim
Bu sabah test yaptin mi peki
Sabah ilk idrarla yapmadım. yarim saat önce yaptım. Durum nedir sence canım. C de silik olunca kıyaslayamadım

Eklentiler

• 20201008_124302.jpg
    20201008_124302.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 42
Takvimlere hiç inanmıyorum bilimsel bi gerçekliği olsaydı atıyorum 25 yaşında Ocak ayında ki tüm hamilelerin erkek olurdu ..
E o zaman kız çocukları nerde ? Onlar da şubatta mı gelecekti ..
tamamen hurafe .. bazı anneler de tuttu diyor çünkü üçüncü ihtimal yok ya kız ya erkek zaten üçüncü ihtimal yok inanmayın takvimlere boşuna derim 🐣🐣
Canim inan ki herşey nasip meselesi bol bol dua
Rabbimiz kendisi diyor diledığıme kız, dilediğime erkek veririm. O yüzden çinmiş rusmuş bunlara itibar etmemek lazım

X