Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bu
2kız 1 anneydi sanırım karıştırmıyorsam alkali olmak için elleri falan soyulmuştu ph seviyesini öyle bir çıkartmış ki inanamadım diyeti ph ve yumurtlamayı zamnında yapmış ama kız sanırım bebeği? Karıştırıyorda olabilirim Ben ph için ve diyet için kararsız kaldım .. ne et yiyen kola içen insanlar var yani tatlı yiyen oğulları oldu..

Evet benim o, bende hiç bisey tutmadı. Herşeyi yaptım,nasipte yokmus

Cankm dikkatli okuduysan pH değeri 7 ve üzeri olan su için diyor yazı da .. beslenin demiyor.. suyun önemine vurgu yapıyor..

Cankm dikkatli okuduysan pH değeri 7 ve üzeri olan su için diyor yazı da .. beslenin demiyor.. suyun önemine vurgu yapıyor..
Ph yüksek su içtim aylarca, ekstra ph damlası kullandım. Karbonatlı su,limon soda bunları söylemiyorum bile, ph 8,5 en kötü 8di. ellerim kurudu soyuldu doktora gittim alkali diyet yapıyorum dedim,hamilelik düşündüğümü direkt anladı ona göre krem verdi yolladı

Hayırlısı herşey nasip kısmet çatlamadan sonrası ilk silinmede oldu değil mi? Ph 8lerde çatlamadan sonra vajina iyice alkali olur yazıyor ama işte herşey kısmet Allahın ol dediği olur Hayırlısı olsun inşAllah

Selamun aleyküm kızlar nasılsınız
Aleykümselam canım hoşgeldin
Sen nasılsın? Bizler hala kendimizi tanıma sürecindeyiz. Seni eski sayfalardan biliyorum ne kadar neşeli pozitif birisin keşke sürekli girsen hepimize iyi gelirsin diye düşünüyorum bebeğin nasıl maşallah kocaman olmuşsunuz

Canım ben şöyle yapıyorum
Sabah ilk olarak demleme 1 bardak yeşil çay içiyorum. Sonra öğlene kadar 1 litre suya 1 çay kaşığı karbonat atıp içiyorum öğleden sonra da yine 1 litre suyun içine 2 3 dilim limon kesip atıyorum onunda öyle içiyorum. Akşam eve gittikten sonra da 1 tane maden suyuna limon tuz atıp içiyorum ve haricen evde içtiğim suya da 1 dilim limon atıyorum. Artık ne kadar yükselirse nasıl sence?

Tabi tabi anladım arkadaş beslenme diyince yazıda beslenme yoktu onu açıkladım ablacım , allah hakkınızda hayırlı olanı nasip etsin inşallah hepimizeee

Yok okudumda karbonatlı suyla vajinal duş mu daha iyi yoksa içmek mi orda kararsız kaldım biraz da hem içip hem vajinal duş iyi olabilir
Vajinal duş yapmam ben oranın da kendine göre Bi yapısı var bozduğumuz da kötü koku akıntı kaşıntı ve ya mantar vs gibi şeyler gelir beraberinde.. yapanlar olmuştur elbette ama herkesin vücut yapısı farklı yapanlar da belki olmamıştır bu tarz şeyler ama bizde olmayacak anlamına gelmez .. herkesin farklı dediğim gibi.. benim düşüncem bu ..

Bu tarz şeyler bana da mantıklı gelmiyor. Çünkü rahimin kendine göre ph var zaten karbonatlı su ile yıkandığı zaman bence spermler içinde kendi dengesi içinde pek sağlıklı olacağını sanmıyorum. Bunun yerine en güzeli ph yüksek su içmek daha mantıklı geliyor. Bence fazla da bu konularda derine dalmak gereksiz yani yum günü bulup zamanı denk getirirsek en yüksek ihtimali uygulamış oluyoruz diye düşünüyorum.

Kesinlikle bu düşüncedeyim , Rabbim herkesin gönlüne göre versin

Sen
Bunu bende kaydetip uygulayayım bence çok iyi siz 2 kız 1 annenin kullandığı o idrardan ph ölçme kitinden aldınızmı? Kendiniz ölçtünüz mü hiç?

Sen

Bunu bende kaydetip uygulayayım bence çok iyi siz 2 kız 1 annenin kullandığı o idrardan ph ölçme kitinden aldınızmı? Kendiniz ölçtünüz mü hiç?
Yok canım kit alıp hiç ölçüm yapmadım ben almayı da düşünmüyorum açıkcası sırf faydası varsa ekstradan yaptığım karbonatlı su var haricindeki olanları zaten yaparım normal günde de suyu sodayı limonlu içerim severim de öyle

Evet doğru haklısın canım

Herşey kısmet canım hayırlısı olsun ❣
Gayet güzel canım yeterli bence
Tabi tabi anladım arkadaş beslenme diyince yazıda beslenme yoktu onu açıkladım ablacım , allah hakkınızda hayırlı olanı nasip etsin inşallah hepimizeee
Amin inşallah canım hayırlısı

Merhaba, önceki yazılanları okumadım ama 2. Kızımdan önce aylarımı kk da geçirdim araştırma için. Ama nasipten öte yol yok. 2. Prensesim 5. Yaşında. Şimdi 3. Ye niyetlendik. 2. Kızımda Erkek bebek için yum takibi yapmıştım ama iğne vurulmadım. Çatlatma iğnesi hakkında ne düşünüyorsunuz? İğneyle oğlano tutturan çok mu acaba?

Yaa bunları duymak ne güzel teşekkür ederim valla insan istediğini elde edemeyince eskisi gibi girmeye heves kalmıyor biliyor musn. Bizde işte 27 haftalık olduk dediğin gibi kocaman olduk arada girmeye çalışırım inşallah hepinizin işi rast gelsin gönlünüzdekine kavuşun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…