Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513

Aaa çok mantıklı hiç öyle düşünmedim en iyisi düz yatmak her iki durumda da çok sağ canım Allah razı olsun

Sağol canım benim sende iyiki varsın Gerçekten öyle emek istiyor burdan ayrılan bi anneler grubu vardı kendilerine yeni sayfa açmıştı hepsinin oğlu olmuştu onların sayfalarını bile okumuştum. Çok sabır çok emek işi

Kızlar netten şöyle bir tabloya denk geldim çoğu şey burdaki arkadaşların dediği yöntemler
Yine de rabbim neyi nasip ederse o olur.

Eklentiler

• Screenshot_2020-09-01-21-37-31-1.png
    202,7 KB · Görüntüleme: 128
Rica ederim canım belinin altına da ince bi yastık koy mutlaka

Çok sağ olun valla bir yıldır okuyorum bıkmadan usanmadan herkese yazıyorsunuz Allah razı olsun hepinizden. Bende öyle bütün sayfaları defalarca sabahlara kadar okudum uykusuzluktan gözlerim kapanıyordu okuyordum notlar alıyordum. Allah hepimizin emeklerinin karşılığı versin inşaallah hepimizin hayırlısıyla sağlıkla erkek evlatları olsun inşaallah. Rabbim sizlerinde evlatlarınızı bağışlasın hayırlı, sağlıklı kolay doğumlar nasip etsin hepinize.

kızlar merhaba benimde iki tane can kızım var.size bise soracaktım aranızda clearblue ovuasyn testi kullanan var mı?Nasıl kullandı anlatabilirmi?PKO olduğum için ovulasyon testlerinde zorlanıyorum anllamıyorum bunu nette gördüm nasıl sizce dijital?Nasıl kullanılıyor sabah ilk idrar yazıyormuş

iwashereonce 3 cicek annesi L Laladunya

Kendi adıma konuşuyum 7 24 ne sorsam cevap verdiniz. Testlerimi büyük bir sabırla yorulmadınız yeri geldi öyle saçma sorular sordum ki onlara bile cevap verip sıkma canını üzülme herşeyin hayırlısı diye moral verdiniz gerçekten tüm kalbimle söylüyorum ki sizinle konuştuğum her an içime huzur geliyor iyi ki varsınız Allah sizden razı olsun
Ben şuan deneme yapmadım nasip olursa önümüzdeki aya olacak ama buna rağmen her ay sanki deneme yapıyorum gibi ciddiyetle ilgilendiniz. İçimden hep şu geçiyor bende sizin kadar bilgilenip sizin yaptığınız gibi herkese yardım etsem öyle mutlu olurum ki bence hakkınız ödenmez burada kimse kimseye bişey yapmak zorunda değilken sizin bu emeğiniz yok sayılamaz. Tabi ki herkesin her saniye burda olması beklenemez evi işi çocuğu var ki çoğu kişi de 2 3 çocuklu iken kolay değil.
Burada olup erkek evlat isteyen tüm anneler hepiniz duamdasınız Rabbim sağlıkla Salih bir erkek evlat nasip etsin cümlemize inşallah

Teşekkürler canım benim yardımcı olabildiysek ne mutlu❣ şunları duymak,böyle dualar almak bile herşeye değer, Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah canım

Allah senden de razi olsun canim
Bi faydamiz dokunuyorsa ne mutlu bize
InsAllah Rabbim hepinizin gonlune gore nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…