Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Evet geçen gün happy moms isimli bir forumda 22haftaya kadar kız denilip detaylıda erkek çıkan anne adaylarını okudum binde bir falan derdim bu teknolojide falan diye ama bazılarının organı çok küçük olurmuş bazılarının peygamber sünnetli olduğu için ayırt edilmezmiş bazılarının ise organı yapışık olurmuş yani tabiki Allah ol der ve olur

hayır eve gelince bakmamıştım. şu an aklımda 3 şey var. sperm kalitesi, kadının alkali olması ve zamanlama. sen de bu ay mı deneme yapacaksın?
Bu ay yum denk gelirse yapacağım sanırım beklemekte insanı sıkıyor olacak olan her türlü olacak zaten canım fazla da kasmaya gerek yok

Yani evet sana hak veriyorum kesinlikle, bu kadar uğraştıktan sonra umut çok yüksek oluyor, evet hep nasipten ötesi yok dedim gerçekten öyle ama bu kadar şeyden sonra insanın elinde değil ister istemez hayal kırıklığı oluyor, değişenler çok evet ama o sans bana vurmaz canım. Yani kesin benim ki, bi umut ayrıntılı ultrasonu bekliyorum ama onunda sonucu belli

Benim çatlama 3 4 saatte oluyor. 19.30 da iliski oldu, 21.00 de çatlamıştı. Yanı tam anını yakaladım sonra zaten pik falan olmadı artık çünkü ben aylarca takip yaptım vücudumu çok iyi biliyorum
ben geçen hafta kontrol amaçlı doktora gittim. çatlamış hemen gidin deneme yapın dedi. ama ben enfeksiyon vardı diye cesaret edemedim. eve geldim test yaptım. bayağı silikti. bu arada kan ver progesterona bakalım dedi, o da yüksek çıktı. yani deneme yapsam tutacaktı. ve silikken.

Enfeksiyon varsa kesinlikle yapma bi kaç ay bittiğinden emin ol

Enfeksiyon varsa kesinlikle yapma bi kaç ay bittiğinden emin ol
fitil kullandım ama o da adeti erkene aldı sanırım. paketin yarısı kaldı. adetten hemen sonra devam etsem, yumurtlama da deneme yapsam olmaz mı kiben de enfeksiyon hep çıkıyor ya. sanırım bu yüzden hep kızım oluyor

Canım sen gittiğin Dr erkek bebek için mi söylüyor bunu yoksa hamile kalmak için mi... Birde senin bence yum hızlı pik olup çat oluyor gibi geldi bana

erkek için söylüyor canım. çatlatma iğnesi de onun için. ama 2kız1annenin yaptıklarını okuyunca hiçbirşeye inancım kalmadı. kendi yaşadıklarım aklıma geldi. acaba adet bitimi mi denesem? benim siklus zaten 23-24.

Senin gibi döngüsü kısa olanlar da tutan çok oluyor canım bence de çok takılma boşver Rabbim kaderine yazmışsa sen ne yaparsan yap her türlü nasip edecektir sana bence fazla üstüne düşme yumu iyi takip yap ultra pikten sonra ki ilk açılma da deneme yap o sürece kadar alkali su iç eşine takviye yap senin pik ile çat arası kaç saat peki?

Fitil adet bitinve devam et evet ama yumurtlama gununu yinr takip edersin o gune yakin bi doktora gidip yine baktir enfeksiyona, ona gore deneme yaparsin

Benimde inancim kalmadi hic bi yonteme, dusunmuyorum cocuk artik ama dusunsem artik hic birine guvenip yapamam, cunku yapmadigim yada pisman oldugum tek bisey yok

Kızlar ilişkiden ne kadar zaman sonra gebelik belli olur sizce
Bir de ne zaman test yapayım

Günaydın kızlar
Nasılsınız?
Size birşey sormak istiyorum
Alkali olmak için karbonatlı su limonlu su ve yeşil çay sizce adeti geciktirir mi? Bu konu ile ilgili bilginiz var mı?

Geciktirmiyor canım hepsini aynı ayda tükkettiğim oluyor tam gününde geliyor adetim.

açıkçası çat iğnesi olacam diye çok takip etmedim. Ama dr baktığında yum burada çatlamış seni bekliyor dedi.Alkali içiyoruz, takviye de alıyor, gerisi kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…