Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım kızın hayırlı olsun bizde 3 kız kardeşiz üst üste 4. Erkek iyikide kız kardeşlerim var diyorum canım ben takip ediyorum bayadır konuşmaları Senin eşin kullandığı takviyeler az bence ama senin eşin mutlaka sperm testi yapın bu defa ileri hızlı hareketi ne bakıldın benim eşim baktırdı çok düşük çıktı mesela bize doktor çakşır otu olan vitamin yazdı bu şekilde tüm yöntemler boş dedi ne yapsan erkek olmaz
Merhabalar siz doktora gitmissiniz sanırım? Düşük hızlı spermler kız demissiniz ileri hızlı için ilaç yeterli geldimi?
Bizden doktor istedi canım sperm testini erkek çocuk istiyorum deyince Sonrada bu ilacı yazdı Ferula plus çakşır otu ekstreti
Merhabalar ..faydası oldu mu?

Yaa bunları duymak ne güzel teşekkür ederim 🥰 valla insan istediğini elde edemeyince eskisi gibi girmeye heves kalmıyor biliyor musn. Bizde işte 27 haftalık olduk dediğin gibi kocaman olduk 🤭 arada girmeye çalışırım inşallah 😊 hepinizin işi rast gelsin gönlünüzdekine kavuşun inşallah🙏
Çok haklısın canım anlıyorum seni ama çok şükür ki herşey yolunda sağlığınız yerinde Rabbim daim etsin inşallah 🤲🏻💕 Aminnn inşallah cümlesiyle kavuşalım gönül muratlarımıza 🤲🏻💙

Merhaba, önceki yazılanları okumadım ama 2. Kızımdan önce aylarımı kk da geçirdim araştırma için. Ama nasipten öte yol yok. 2. Prensesim 5. Yaşında. Şimdi 3. Ye niyetlendik. 2. Kızımda Erkek bebek için yum takibi yapmıştım ama iğne vurulmadım. Çatlatma iğnesi hakkında ne düşünüyorsunuz? İğneyle oğlano tutturan çok mu acaba?
Merhaba hoşgeldiniz
2 kızınızda da tam yum günü tek ilişki mi denediniz? Test hangi aşamadayken ilişki oldu peki?
Çatlatma iğnesi için benim fikrim eğer ki yumun çatlamasında sorun yoksa pek bir garantisi yok diye düşünüyorum. Eğer ki yum sağlıklı büyüyor ve çatlama oluyorsa içinizde rahat etmiyorsa sadece Dr takibi ile test yeterli gelir. Çatlatma iğnesi ile kızı olan da çok kişi okudum. 2 kızınızda da eğer yum günü tek ilişki olduysa bence eşinize sperm testi yaptırın belki hızlılık oranı düşüktür 🤷🏼‍♀️

Merhaba hoşgeldiniz
2 kızınızda da tam yum günü tek ilişki mi denediniz? Test hangi aşamadayken ilişki oldu peki?
Çatlatma iğnesi için benim fikrim eğer ki yumun çatlamasında sorun yoksa pek bir garantisi yok diye düşünüyorum. Eğer ki yum sağlıklı büyüyor ve çatlama oluyorsa içinizde rahat etmiyorsa sadece Dr takibi ile test yeterli gelir. Çatlatma iğnesi ile kızı olan da çok kişi okudum. 2 kızınızda da eğer yum günü tek ilişki olduysa bence eşinize sperm testi yaptırın belki hızlılık oranı düşüktür 🤷🏼‍♀️k
[/QUOTE
İlk kızımda birşey hatırlamıyorum. 2. Kızımda çift çizgi koyuydu. Dr a gittim, her an çatlayabilir dedi, o akşam deneme oldu. Ertesi gün silikleşmişti. O dönem test yapmıştı eşim. İleri hızlı %15ti. Şimdi 3 aydır eşim takviye alıyor. Çatlatmayı dr önerdi. 2. Kızımda tek denemediğim eşimin takviyesi ve iğneydi. Şimdi bunları deneyeyim diyorum.

Merhaba hoşgeldiniz
Çatlatma iğnesi için benim fikrim eğer ki yumun çatlamasında sorun yoksa pek bir garantisi yok diye düşünüyorum. Eğer ki yum sağlıklı büyüyor ve çatlama oluyorsa içinizde rahat etmiyorsa sadece Dr takibi ile test yeterli gelir. Çatlatma iğnesi ile kızı olan da çok kişi okudum. 2 kızınızda da eğer yum günü tek ilişki olduysa bence eşinize sperm testi yaptırın belki hızlılık oranı düşüktür 🤷🏼‍♀️

Bu tarz şeyler bana da mantıklı gelmiyor. Çünkü rahimin kendine göre ph var zaten karbonatlı su ile yıkandığı zaman bence spermler içinde kendi dengesi içinde pek sağlıklı olacağını sanmıyorum. Bunun yerine en güzeli ph yüksek su içmek daha mantıklı geliyor. Bence fazla da bu konularda derine dalmak gereksiz yani yum günü bulup zamanı denk getirirsek en yüksek ihtimali uygulamış oluyoruz diye düşünüyorum. 🤗
Al bendende o kDar, sadece çatlama zamanına denk getirmeye inanıyorum, benm 2 kızımda geç döllenme yani ilişkiden baya bi gün sonra tutup döllendiler yani y spermler zaten kalmamış orda kızlarım tutmuş, belkide erkek spermleri çatlama zamanına bi denk getirebilsem yani oraya gidebilseler en azından tutacaklar bende böyle düşünüyorum 🤗

Yok canım kit alıp hiç ölçüm yapmadım ben almayı da düşünmüyorum açıkcası sırf faydası varsa ekstradan yaptığım karbonatlı su var haricindeki olanları zaten yaparım normal günde de suyu sodayı limonlu içerim severim de öyle 👌🏻🤗
Biz zaten herşeyimiz aynı gidiyor denemede aynı ay olacak hadi bakalım, 😂😂 heycanıma heyecan katıyorsun canım 😂😂

Alıntı yapamadım sanırım. Mesajım alıntı içinde
Canım sana şöyle söyleyeyim kızlarında ne yaptıysan bence tam tersini dene. Birde 2.kızında Dr çatlamak üzere dediği zaman evde test ile kontrol ettin mi hangi aşamadaydı test? Sabah silinme olmuş dedin ama mesela testin kaç saat pik kalıyordu kaç saatte çat oluyordu öncesinde bunları biliyor muydun?
Al bendende o kDar, sadece çatlama zamanına denk getirmeye inanıyorum, benm 2 kızımda geç döllenme yani ilişkiden baya bi gün sonra tutup döllendiler yani y spermler zaten kalmamış orda kızlarım tutmuş, belkide erkek spermleri çatlama zamanına bi denk getirebilsem yani oraya gidebilseler en azından tutacaklar bende böyle düşünüyorum 🤗
Aynen canım bende öyle tam tersini yapacağım işte kızlar sık ilişkiydi 🤗
Biz zaten herşeyimiz aynı gidiyor denemede aynı ay olacak hadi bakalım, 😂😂 heycanıma heyecan katıyorsun canım 😂😂
Ah canım benim aynıyız seninle gerçekten Rabbim cümlemize hayırlı sağlıklı bir erkek evlat nasip etsin inşallah Rabbim dualarımızı kabul etsin 🤲🏻💙

Canım sana şöyle söyleyeyim kızlarında ne yaptıysan bence tam tersini dene. Birde 2.kızında Dr çatlamak üzere dediği zaman evde test ile kontrol ettin mi hangi aşamadaydı test? Sabah silinme olmuş dedin ama mesela testin kaç saat pik kalıyordu kaç saatte çat oluyordu öncesinde bunları biliyor muydun?
hayır eve gelince bakmamıştım.:110: şu an aklımda 3 şey var. sperm kalitesi, kadının alkali olması ve zamanlama. sen de bu ay mı deneme yapacaksın?

3. çocuğun mu? ALLAH büyük, gönlündekini versin İnşallah. ayrıntılı olarak anlatabilir misin yaptıklarını?
Evet 3.kızım olacak Aminn cümlemize nasıp etsin💕
Diyet
Eşe takviye
Alkali diyet
Ph
Yumurtlama takibi
Çatlamayi yakaladım.
Yöntemler takvimler hesaplar hep erkek dedi. Ama nasipte yokmuş kız olacak

Diyet
Eşe takviye
Alkali diyet
Ph
Yumurtlama takibi
Çatlamayi yakaladım.
Çatlamadan sonraki ilk hafif açılma demi? Çatlamayı gördük 3 saat sonra
Bir test daha hala pikse devam testlere ama ikinci çizgi hafif açıldığında o an deneme

Diyet
Eşe takviye
Alkali diyet
Ph
Yumurtlama takibi
Çatlamayi yakaladım.
bende 2. kızımda diyet yaptım, ph ölçtüm ama istedğim gibi olmamıştı.çatlamayı da yakaladığımı düşünüyorum. Kız olduğunu düşündüğümde çok üzülmüştüm,erkek olduğuna inanmıştım çünkü.şimdi 5 yaşında kızım, hala utanarak bakarım ona:110:. şimdi 3. ye niyetliyiz. bir yanım diyorki herşey boş ALLAH A bırak. diğer yanım elinden geleni yap, sonra tevekkül et diyor. umarım senin de değişir. Allah büyük.kız denilip doğumda erkek doğanlar var.

Çatlamadan sonraki ilk hafif açılma demi? Çatlamayı gördük 3 saat sonra
Bir test daha hala pikse devam testlere ama ikinci çizgi hafif açıldığında o an deneme
Benim çatlama 3 4 saatte oluyor. 19.30 da iliski oldu, 21.00 de çatlamıştı. Yanı tam anını yakaladım sonra zaten pik falan olmadı artık çünkü ben aylarca takip yaptım vücudumu çok iyi biliyorum

X