Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kiz isteyenler topigi de var canim Ama popüler konu degil
Burda çoğumuzun 2 3 4 kizi var o yuzden bu topik var
Sizin de gonlunuze gore olsun insAllah

Kiz topigi de var, orda da bizim tam tersimiz oglu olup kiz isteyenler var. Allah hepimizin gonlune gore versin amin.

kızlar bu arada bişey sormak istiyorum ph nasıl ölçülür ? İlla kan vermem mi gerek? Yoksa ph ölçen alet var mı? Onunla alakalıda olduğunu söylemişlerdi yumurtlama günümü tespit ederken ovulasyonla bir iki ay kadarda yumurtlama ve çatlama zamanımda ph ölçmek istiyorum sizce bunun doğruluk payı var mı? Yoksa buda diyet gibi hani çokta gerekli olmayan bir şey mi? Sadece ovulasyonumu takip edeyim?

Ph idrarla ölcülüyor, internette ph cubuklari satiliyor,onlardan kullanmistim ben. Hem idrar hem akintinin ph olcebilirsin.

Bu olabilir mi acaba canım

Eklentiler

• 95AA6FC3-FE91-4611-8F51-168A41733CA9.png
    201,3 KB · Görüntüleme: 42
  • 441A3BC7-9734-4850-95DF-BE55257111A3.png
    263,9 KB · Görüntüleme: 39
Çok mu bencilim...
Ben 2016dan beri bu topikteyim
Son 3 yıldır da sürekli aktifim
Oğlum 13 aylık oldu hala burdayım ve oğlumda neler yaptığımı, neler yapılması gerektiğini ya da yapılmaması gerektiğini defalarca yazdım
Aynı sorular defalarca soruldu aynı cevapları bıkmadan yazdım
Herşey yazıyor sayfalarda okuyup uygulayabilirsiniz bizde öyle yaptık zaten
Sayfaları okuyup bitirmeden gelip yargılamasanız keşke...

Bende girmicem artık canım
Gerçekten yoruldum biri gelir aaa erkek mi istiyorsunuz der kınar
Biri gelir erkek anneleri sorulara cevap vermiyor der eleştirir
Arkamdan da ne denirse densin artık ben bu sayfadan çok istifade etmiştim hakkını da verdiğimi düşünüyorum
Ben oğlu olan bi üye gördüm mü geceleri o üyenin eski mesajlarını okurdum saatlerce ne demiş ne yapmış diye kendi kendime notlar alırdım
Testlerini telefonuma kaydeder kendi kendime öğrenmeye çalışırdım
Herşey yazıyor dediğin gibi sayfalarda oğlu olan çoğu kişide haber vermek için gelip yazdığından neler yaptığını da yazmış oluyordu

Iyi ki varsin sen

Valla bende tekk tekk tekk sabahlara kadar okudum tum mesajlari. Stresten 9 kilo verdim. Troid hormonlarim bozuldu.tum vucut dengem bozuldu. Eskilerden cok arkadas yardimci oldu bana sagolsunlar, bikmadan usanmadan ne sorduysam cevap verdiler. Bunun yanisira cok okudum cok arastirdim, ha sonu bekledigim gibi olmadi orasi ayri ama burda ki bi cok kisinin hakki cok ustumde. Hepinize tesekkurler
Gece gunduz bana katlandigin icin ayrica tesekkurler 3 cicek annesi

Canımsın sen
Buranın bana kazandırdığı en iyi dostlarimdansin
Çokça

Aynısını bende yaptim,burda oglu olanlarin butun eski mesajlarini tek tek okudum
Mesela az once ph ile ilgili soru sorulmuş
Halbuki bu konu sayfalarca konuşuldu ama hazıra konmak varken neden okusunlar dimi
Herkes icin degil ama böyle okumadan araştırmadan gelip direkt ahkam kesenlere iğreti oluyorum cevap vermek dahi istemiyorum
Isteyen yanlış anlayabilir, bizlerde emek verdik
LÜTFEN BIRAZ OKUYUN
iwashereonce iyi ki varsin ,canim senden ve baska bir suru arkadastan cok sey ogrendim zamanında ,cok fayda gordum Allah razi olsun

Şahsen ben kendimde bu topiği takip ettiğimde 3 kızım olduğu için özellikle 3 kızı olan üyelerin mesajlarını arıyordum 3 cicek annesi nin mesajlarının hepsini tek tek okudum öyle ki arkası yarın gibi acaba ne olacak nereye varacak hamile kaldığı zaman sabırsızlıkla oğlu mu kızı mı olacak diye aşırı heyecanlamıştım ve oğlu olacağinı söylediği zaman sevinçten inanın ki gözüm yaşardı ve dedim ki Allahım ne olur benim de bir oğlum olsun ilk deneme yaptığım zaman kendisine mesaj atmıştım ve kendisi bana yardımcı olmuştu
Daha sonra tabii ki sayfadaki diğer arkadaşları gözlemledim Allah hepinizden razı olsun.

Allah razi olsun canim
Gercekten o kadar cok istiyorum ki isteyen herkesin hayirlisiyla oglu olmasini
Hepiniz her zaman duamdasiniz

Yanlış anlaşılmalar... ph ölçerle ilgili okuduğum sayfa aralığında bulamamış olabilir miyim? 4 bin küsürlük sayfaların hepsinde bulmam söz konusu zTen degıl bununla ilgili herhangi bir int.sayfası verilmemiş zaten bu ph ölçer en iyisi gibi siz sayfanın ilk kurularındansınız anlaşılan? Üstünüze böyle alındığınıza göre ben bu sayfayı açan 2bin küsürlerde olan okumamdan yola çıkarak bunu söyledim size herhangi bir isim vermedim yada ya burda kimse cevap vermiyor deseydin evet alındırdınız ama nedense herkes gergin sanırm? Kalp kırmak tarzım değildir yada polemik yapmak ben anlaşılmadım bu kadar basit söylediğimde sizi değil ilk başlarda yöntemi tutturanlara veya denk getirenlere herneyse konuyu kapatalım bence

Sizi hamile sanıyordum 3 çiçek annesi telefondanda girdiğim için konusmaları okumayı bilmiyorum siz 2 ilişki yaptınız demi? Klomen kullanarak klomende doktor sürekli ilişki istermiş ama siz sanırım pik sonradan olmuş ?

Eklentiler

• 5B801B27-54C2-4EEA-B0D9-660A827BE86E.png
    280,6 KB · Görüntüleme: 94
Ha birde yumurta çatlayıp silikleştikten en kısa sürede olanı savunuyorsunuz benimde aklıma yatan bu fikir iki kitap aldım ben int. Eğer faydası olursa burda bazı sayfaları paylaşırım belkide eksikler vardır dicem ama alkali olmak ph seviyesi çatlamadan sonra en kısa sürede ilişki ve diyet eşe bölgesel soğuk duş ve takviye dışında farklı bişey duymadım

Eklentiler

• 71326668-C6C7-4613-8A7E-13FBF36E192A.jpeg
    20 KB · Görüntüleme: 91
  • FA1444AF-7C75-41CC-B219-733D7F712ABD.jpeg
    25,9 KB · Görüntüleme: 113
Evet hamileyim
Klomen kullandim, testle takip yaptim iki iliski oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…