Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Tamam zaten pazartesi gidicem 13+2 olcak belki tüyo da verir o zaman bida paylaşırım 3 resim göstermiştim hatta
Doktorumuz aynı ya canım Senle bana da erkek gibi dedi sanada tomurcuk var demiş ama erken daha demiş inşallah yanılmıştır sen de bende de meraklar bekliyorum sonucu ben ekim sonu gidicem

Doktorumuz aynı ya canım Senle bana da erkek gibi dedi sanada tomurcuk var demiş ama erken daha demiş inşallah yanılmıştır sen de bende de meraklar bekliyorum sonucu ben ekim sonu gidicem
He evet canım ama ben başka bir doktora gidicem burda arkadaşımın iki kızını da 12. Haftada söylemiş herkes diyor zaten yanılmıyor dye annem sağolsun gidelim de gidelim benden çok merak etti bişeler yapcakmış kumaş felan alcam ona göre bilelim cinsiyeti diyorbende pazartesi ye randevu aldım bakalım bugün 13 olduk net söylemesede tüyo verir herhalde
Birde senin kaç haftayken erkek gibi dedi yani evet nisan grubunda hemen hemen herkes öğreniyor ama erkekler daha belli ediyor kendini ama ben oğlumda da 16 da öğrenmiştim inat ediyor bazı doktorlar söylemiyor

ilişki sonrası sağına dönüp uzan Ben oğlumda öyle yapmıstım sonuc erkek oldu

Bizim doktor mu yanılmıyormuş beni 14+4 de söyledi ilk gitmiştim baştan erkek gibi dedi sonra bacakları kapalı göremiyorum dedi bakalım devlete gittim hiç açmadı sımsıkı kapatmış dedi doktor kısmet hayırlı evlat olsun inşallah

Yok canım biizmki değil gideceğim doktor o yüzden ona bi gideyim dedim bakalım

Bebiş kız mı acaba nazlı olacak sanırım öyleyse

Evet öyle yapacağım inşaallah, kaç dakika öyle uzandınız peki?
Sağdan yumurtladığına emin değilsen sakın öyle yapma
Ben kızımda sağıma yatmıştım
Ama oğlumda düz uzandım
Düz uzanırsan spermler doğası gereği çatlayan yumurta hangi taraftaysa o tarafa daha çok gidiyorlar
Sağdan yumurtladıysan sağa uzan ama soldan yumurtlayıp sağa uzanırsan ne olur bi düşün...

Neden eskilerden bu yöntemleri tutturanlar girmiyor? Allah razı olsun en tecrübeli iki kız bir anne o bütün sorularımızı yanıtlıyor onun haricinde kızlar bende bu forumdayım başlardan beri erkek oldu ben şunu denedim diyen yok keşke ben tuttursamda her an yardımcı olsam elimden geldiğince çok benciliz çok ..

İki oğlu olan kadın yazmış herşey kısmet nasip biz çatlama anını bekleriz yani ilk silikleşmeyi bunlar yumurtlama gördüğünden beri iki oğlu var

Eklentiler

• 08A76E92-5B84-4624-94EF-943BE8615BB3.jpeg
    90,3 KB · Görüntüleme: 114
Bu konu neden bu kadar popüler? Niye herkes erkek istiyor? Çok şaşırdım.

Bencillik konusunda haklisin, bence de cok bencilsin!
Herşeyi yazdık sizde biraz zahmet edip de okuyun
Günlerce, gecelerce sabahlara kadar okuduk biz de
Sorduğunuz hemen herseyin cevabını verdik zaten
Ayrıca elimizden geldiğince ozelden yazanlara veya burdan yardimci oluyoruz ( oluyorum)

Siz neden böyle bir tepki verdiniz anlamadım? Sizde hamile değilmisiniz ki bende eski sayfaları okuyorum 2bin küsürlerdeyim ben o kişilerden bahsediyorum deneyeceğim deyip hiç ortada olmayanlara sizin burda eskiden beri olup olmadığınızı bilmiyorum bile ? Cevap yazanlarla ilgili bir problemim yok , 2bin küsür sayfalarda tutan insanlar varmış onlarla ilgili konuştum yanlış anlaşıldım sanırım

Evet simdilik burdayim ama ileriki zaman da belki ben de olamayacağım Allah bilir
Birilerinin boyle arkadan BENCILCE demesi bana dogru gelmiyor
Inan ki sorulan soruların hepsinin cevabı çoğu kez hep verilmiş zaten
Bunu senin icin söylemiyorum ama armut pis agzima dus olayı beni rahatsiz ediyor

2 kizim var, 3.kizima hamileyim, istemek en dogal hakkim.. 2 oglum olsa 3.oglana hamile olup, kiz istedigimi bilseniz yine cok sasirir miydiniz?
Kız isteyenlere dair popüler bir konu görmedim de ondan şaşırdım. Ne kadar çok erkek isteyen var diye. İsteyebilirsiniz tabi. Topikteki herkesin kızı olduğunu düşünemedim. Allah gönlünüze göre versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…