Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım bu ultrason karından mı vajinal mi?

iyi aksamlar kizlar 2 kizim var benimde gecen ay kurtaj oldum insallah bu ay hamilelik dusunuyorum ovulasyon testiyle denemek istiyorum
birde cevremde kazayayla kalanlarin erkek bebekleri oldu ve tek iliskiyle kalanlarin da rabbim bizede nasip eder insallah tez zamanda

Hoşgeldin, öncelikle geçmiş olsun rabbim bir daha yaşatmasın. Hayırlı, sağlıklı bir de erkek evlat nasip etsin sana ve bizlere inşaallah Kaza olayı da nasip herşeyde olduğu gibi arkadaşımla aynı sene kazayla hamile kalmıştık onun oğlu benim kızım oldu.

Ben varım adet bitimi tek ilişki kazayla hamile kalan
Ama kızım olacak inşAllah
tüm teorileri de çürütmüşüm yalnız tek bebekle

Hosbuldum tesekkur ederim rabbim gonlumuzden geçeneni hayirli eylesin aynen nasip isi nasipte varsa olur ailede herkesin bir oglu bir kizi var bir bende iki kiz var herkes cok yoruyor beni senin oglun yok gibi rabbim hayirli bir erkek bebek bana ve burdaki tum arkadaslara nasip etsin

Ben varım adet bitimi tek ilişki kazayla hamile kalan
Ama kızım olacak inşAllah ☺
tüm teorileri de çürütmüşüm yalnız tek bebekle
Nasip canim bizim gelinimiz kazayla hamile kaliyor ogrendiginde 3 bucuk aylikmis cinsiyeti ogrendi oglu olacakmis akrabalarimizdanda cok kazayla oglan olan nasipten oteyle yol yok sende saglikla al kucagina prensesini

Adet bitimi yumurtlaması çok kısa sürenlerin yani 7-8günde yumurtası çatlayanların tutuyor bence yani bizim döngüler 28-30 gün mesela örnek 14 gün sayıyoruz falan ya onların ki çok kısa ve adet bitiminde tam çatlama anını veya çatlama sonrasına denk gelindiği için erkek oluyor bence

Ya kurtaj olduktan sonra doktora sordum erkek bebk icin yumurtlama gününü dr olabilir de olmayabilir dedi tam.bir bilgi yok dedi bir de eger erkek yoğun bir iste calisiyorsa radyolijk bir ortamda calisiyorsa genelikle kiz bebek olur dedi ozaman esler yorgun olmayacak erkek bebek icin dedim evet dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…