Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Günaydın kuzular sizce teste düşüş var mi düne göre yoksa aynı mi

Eklentiler

• 9BAB9025-D01A-4438-81E2-A69518E6A878.jpeg
    145,7 KB · Görüntüleme: 39
  • 9CB26B4B-CFFB-4BD9-A2D8-8DCFBE0F4219.jpeg
    141,2 KB · Görüntüleme: 47
Canım benim hayırlı olsun bebeğin rabbim gönlündekini versin bence herkes olmayanı istiyor bana görede senden şanslısı yok İnsanların yazık işte dene şansını belki olur dua et diye her girdiğin ortamda kendini kötü hissetmene neden olacak yorumlarıyla karşılaşmıyorsundur en azından rabbim kızlarımızı nasıl sevdigimizi biliyor biz ona sığındık bize olmayanıda Erkek evladında tattırsın inşallah

Sabırsızlıktan devamını okuyamadım ne olduğunu öğrendinizmi
Canım o his geçti şükürler olsın iyiym şimdilik. Bulantım falan yok. Ama 2gün süren iki göğsümün arasınım biraz altındaki boşlukta gerginlik gibi basınç gibi birşey olmuştu. Şu anda iyiyim ama

Bilmiyorum ki canım acaba üç kızım olsa ne hissederdim eşim çok mutlu çocukların isimlerini bile yıllar önceden düşünmüş ama üçüncüyü düşünmemiş bi umut bakalım doktora gidip belki kızım oluyo diye yazarım belli mi olur Rabbime göre güçlük yok bu güne şükür 3 kayıp beni çok üzdü asla böyle düşünmemem lazım ama işte gönül olmayanı istiyo Rabbim sizlere de gönlunüzdekini versin inşallah

Aynen öyle bir arkadaşım var düzensiz adeti var adet sonrası yum.takibi falan yapmadan her gün ilişkiye girmiş oğlu oldu , İnstagram da bir kadın var 2 oğlu var ilk oğluna doğum kontorl hapı kullanmasına rağmen hamile kalmış yani kullar bir araya gelsede Allahın dediği olur

Ben de 3 düşük yaşadım ama hamile kalıp devam etmesine çok sevindim umut oldu. Düşüklerin sebebini biliyormusunuz peki?

Ben de 3 düşük yaşadım ama hamile kalıp devam etmesine çok sevindim umut oldu. Düşüklerin sebebini biliyormusunuz peki?
ben o dönemi de emziriyodum canım üç düşük te arka arka ya oldu 6 sar ay arayla progestronum düşük tü 1.7,23. 2.6,63 3.10,35 bu sefer 18,2 çıkmıştı ve sağlıkla ilerledi şükür

Senin çocuğun var mi canım eğer yoksa pıhtılaşma testini yaptır mutlaka
Hayır yok canım. Haşimato hastasıyım bir süre tedavi gördüm ilaç ayarlaması falan 1 buçuk sene içinde 3 düşük yaşadım sonuncusu beta öncekilere göre baya yükselmişti. Akla gelebilecek bütün testleri yaptım pıhtılaşma çok çok az düşüşe sebep olmaz dendi. Kromozom tahlilinde sorun yoktu hsg ile tüpler iyiydi en son histereskopi oldum ondada çok büyük bir problem yoktu. Amh düşüklüğü var demişti doktor ama o da sorun değilmiş kalan çokmuş öyle. Bakalım kısmet artık aşılama bile istemeden tüp bebek diyeceğim doktora bu hafta.

Allah yardımcın olsun canım

Bizlere de evlat sahibi olabilelim diye dua edin hanımlar, sağlıklı olsun ve evladımız olsun da kız erkek ne farkeder
İsim dikkatimi çektiği için girdim topiğe de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…