Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513

Bebeğiniz sağlıkla doğsun inşaallah. Siz test hangi aşamadayken değerlendirme yaptınız bir de diyet takviye vs oldu mu?

Canım o kadar haklısın ki zaten erkek isteyenler yani bizler burada ayrım yaptığımız için değil daha çok çevre baskı insanın psikolojisi bozmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Benim bir kızım var hamileyken kız dediğimde tepkiler hayırlı olsun yerine olsun o da evlat bilmem ne daha bir sürü saçma şeyler duydum sanırsın 10.kızıma hamileymişim gibi çok üzüldüm lohusa depresyonuna girdim aylarca bebeğime alışamadım sonra çok pişman oldum elbette kendimde değildim sonuçta. Şimdi iyiki kızım olmuş diyorum binlerce şükürler olsun. Demek istediğim ikinci kızında vs böyle yapıyorlar diye kimse kimseyi kınamasın kimin ne yaşadığını bilemeyiz. Rabbim imtihan etmesin hayırla sağlıkla erkek evlatlar nasip etsin inşaallah. Ben sadece duaya inanıyorum kulun duası kazayı, kaderi değiştirirmiş ancak. Allahım hepinizin gizlediği açığa vurduğu tüm dualarınızı kabul etsin.

Amin kuzum inşallah

Kızlar biraz önce yaptım
Akıntım başladı sanki adet olacak gibi de ağrım var belim ve kasıklarımda ama özellikle sağ taraf ağrıyor sanırım yarını bulacak

Eklentiler

• IMG_20200913_003823.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar tamamen nasip Allah hayırlı evlat verdin benikinci oğlum da 40 saat öncesiyle erkek oldu 3. De kız olsun diye hep dua yöntem denedim 2 kürtaj bir kimyasal oldu şimdi 14 haftalık olduk şükür doktor yorum yapmadı ama bence erkek hiç yöntem denemedim sadece dua ettim ama kız olsun diye değil hayırlısı olsun diye dua ediyorum benden naçizane tavsiye kızı olan olacaklar çok şanslısınız kıymetini bilin tadını çıkarın

Canım erkek olsa 14 haftaya yorum yapardı sanırım doktor hiç mi sormadınız. Ve bence bebeğin kız ve buraları inleteceksin inşaallah kızım oluyor diye

Canım erkek olsa 14 haftaya yorum yapardı sanırım doktor hiç mi sormadınız. Ve bence bebeğin kız ve buraları inleteceksin inşaallah kızım oluyor diye
Keşke canım dediğin gibi olsa 12 de gittim bi daha gitmedim ama buradaki arkadaşlardan bi kacı dışında erkek diye yorum geldi kendim de öyle hissediyorum hayırlısı artık Rabbim ne nasip ettiyse sağlıklı hayırlı evlat olsunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…