Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ya eskilerden testle falan tutturanlarda girmiyor artık
Canim neyi merak ettigini tam anlayamadim sen zaten hamilesin.
Ayrıca hepimiz sayfalarca yazdık nasil denedigimizi neler uyguladigimizi, biraz gecmis sayfalari okumanız iyi olucak
Kimi silince yaptı oglu oldu kiminin kizi
Kimi pikken yapti oglu oldu kiminin kizi
Tamamen nasip

Arkadaşlar bence bu cinsiyet olayı nasip kısmet. Vaktiniz olursa bir kızım olsun sayfasını da inceleyin. Çatlamadan 3 gün önce ilişkiyi bırakıp oğlu olan da çok. Herkesin isteği imtihanı farklı her yolu deneyip olmuyorsa vardır rabbimin bir bildiği.Allah ol der ve olur. Belki bazılarımıza tesadüfen denk gelebiliyor. Yıllardır çocuk özlemi çeken o kadar çok insanlar var ki yine bin şükür halimize. 3 aydr 2. Çocuğu istiyorum denk gelmiyor yine de şükür bir evladım var. Artık kesinleştikten sonra da bu cinsiyet meselesine de bu kadar çok takılmak, şükürsüzlük, şımarıklık geliyor bana. Rabbim hepimize ilk önce sağlıklı evlatlar nasip etsin. Hasta doğup da erkek kız olmuş ne farkeder

Şuan anlattığını yaşıyorum 11.günde enfeksiyon yaşadığımdaki ağrı var ne oldu sizin sonuç?

Canım senin koyulaşma başlamış istersen 4-5 saat sonra tekrar bak daha da koyulaştıysa daha sıkı takibe başlarsın. Bu ayda sadece takip mi yapacaksın canım
Bu ay da takip canım evet bu ay erken başladı koyulaşma akşama bir daha yaparım ona göre devam ederim artık
Aksam bi kez daha yap istersen, senin gec oluyor canim
Aynen öyle canım akşama bi kez daha yaparım ona göre hareket ederim

Kızlar benim bugün 13.günüm 2. Yumurtlamadan sonraki 10. Günüm. sabah idrarı ile test yapıp bırakmıştım. Sonra çıkmadı diye ellemedim. Çamaşır atacakken dikkatimi çekti hep aynı testi yapıyorum toplu almıştım kuruma çizgileri 4 5 test yaptım gözle pek görülmüyordu. Adete 1 2 gün kaldı diye mi böyle hatalı verdi acaba. Biri dün biri bugün.

Eklentiler

• IMG_20200912_134159.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20200912_134010.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 56
Burdada üstteki sabah yaptığım alttaki az önce yaptığım

Eklentiler

• C310DC2B-D551-4169-B6D3-56F25C5A567B.jpeg
    142,5 KB · Görüntüleme: 41
  • A342D348-EB33-4EFA-9F60-39CEF92FF03F.jpeg
    144,2 KB · Görüntüleme: 24
Kac dakika sonra gordun cizgiyi

Canim testi tekrarla istersen
Gönlüne gore olsun insAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…