Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bizlere de evlat sahibi olabilelim diye dua edin hanımlar, sağlıklı olsun ve evladımız olsun da kız erkek ne farkeder 🙄
İsim dikkatimi çektiği için girdim topiğe de 😞

Allahım tez vakitte sana ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin, isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın rabbim.🤲🏻

Kızlar tamamen nasip Allah hayırlı evlat verdin benikinci oğlum da 40 saat öncesiyle erkek oldu 3. De kız olsun diye hep dua yöntem denedim 2 kürtaj bir kimyasal oldu şimdi 14 haftalık olduk şükür doktor yorum yapmadı ama bence erkek hiç yöntem denemedim sadece dua ettim ama kız olsun diye değil hayırlısı olsun diye dua ediyorum benden naçizane tavsiye kızı olan olacaklar çok şanslısınız kıymetini bilin tadını çıkarın 😘🥰
Kız annelerini ben de çok şanslı goruyorum. Ama arkadaşın dediği gibi insan kendinde olmayana sahip olanı şanslı görüyor canım. Bazen düşünüyorum Allah'a isyan anlamında değil haşa sadece aklıma geliyor 3 kız mı 3 erkek evladımın mi olmasını tercih ederdim diye. Sonra cevap veremiyorum çünku 3 kız durumunda da erkek evlattan mahrum oluyorsun. Demişsin ya eşim çok mutlu diye. benimki de bu hamileliğimde erkek olduğunu öğrenince bile hiç dert etmedi.Gayet mutlu. Bazen diyorum hiç kızın yok diye üzülmüyor musun diye sordum kaç kez, yooo diyor. Peki hiç oğlun olmasaydı üzülmez miydin diye sorunca da yooo diyor. Ben mi dert ediyorum bir tek diye düşünüyorum bazen😔 Allah bizi bizden daha iyi biliyor. Hayırlı olanı vermiştir inşallah🤲. Verdigiyle imtihan etmesin, sağlıkla doğsunlar de doğunca hepsi aynı seviliyor. 😊

Benim böyle olunca 2 güne pik oluyor canım. Hadi hayırlısı 🙏
ben o dönemi de emziriyodum canım üç düşük te arka arka ya oldu 6 sar ay arayla progestronum düşük tü 1.7,23. 2.6,63 3.10,35 bu sefer 18,2 çıkmıştı ve sağlıkla ilerledi şükür
Emzirdiğiniz içinmi düşük olmuş doktorlar emzirmek sakıncalı değil dşyorlar ama emzirmeyi bırakıncamı oldu bebeğiniz

Kız annelerini ben de çok şanslı goruyorum. Ama arkadaşın dediği gibi insan kendinde olmayana sahip olanı şanslı görüyor canım. Bazen düşünüyorum Allah'a isyan anlamında değil haşa sadece aklıma geliyor 3 kız mı 3 erkek evladımın mi olmasını tercih ederdim diye. Sonra cevap veremiyorum çünku 3 kız durumunda da erkek evlattan mahrum oluyorsun. Demişsin ya eşim çok mutlu diye. benimki de bu hamileliğimde erkek olduğunu öğrenince bile hiç dert etmedi.Gayet mutlu. Bazen diyorum hiç kızın yok diye üzülmüyor musun diye sordum kaç kez, yooo diyor. Peki hiç oğlun olmasaydı üzülmez miydin diye sorunca da yooo diyor. Ben mi dert ediyorum bir tek diye düşünüyorum bazen😔 Allah bizi bizden daha iyi biliyor. Hayırlı olanı vermiştir inşallah🤲. Verdigiyle imtihan etmesin, sağlıkla doğsunlar de doğunca hepsi aynı seviliyor. 😊
Aynen öyle canım sen bakma oğlun olmasaydı dediğin deki tepkiye emin ol her erkek oğlu olsun ister her kadın da kızı ama nasip işte hep hayırlısı dedim hiç kız olsun Allah ım demedim çünkü ne zaman öyle dua etsem kayıp yaşadım en güzel olan hayırlı olandır çok şükür sağlıklı olsunlar da ötesi boş

Kızlar nasılsınız 🌺
Bugün ki testim 👎🏻

Eklentiler

• IMG_20200914_122507.jpg
    IMG_20200914_122507.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar gerçekten nasip bu isler arkadasimin kürtajdan sonra bebeği olmuyodu ovu.testi aldırdım adetten sonra sık iliski oldu onda ve yumurtlama testi tam koyulasmaya başladı iliski oldu sonra eşiyle tartıştı ve daha iliski olmadi 1 gün sonra testi siliklesti hamile kaldi bebegi büyük ihtimalle erkek biz tam çatlamaya denK getiriyoruz yine olmuyo

Kızlar nasılsınız 🌺
Bugün ki testim 👎🏻
Yaklasmis canim
Kızlar gerçekten nasip bu isler arkadasimin kürtajdan sonra bebeği olmuyodu ovu.testi aldırdım adetten sonra sık iliski oldu onda ve yumurtlama testi tam koyulasmaya başladı iliski oldu sonra eşiyle tartıştı ve daha iliski olmadi 1 gün sonra testi siliklesti hamile kaldi bebegi büyük ihtimalle erkek biz tam çatlamaya denK getiriyoruz yine olmuyo
Kismet valla canim

Canım yavaş koyulaşıyor senin ama inan daha iyi böyle piki kaçırmazsın en azından
Aynen canım benim ki ağırdan ağırdan oluyor gün gün büyüyor bi anda olmuyor umarım dediğin gibi olur bu arada önümüzdeki ay denemeye karar verdim beklemenin bi anlamı yok olacak olan her türlü olacak nasılsa 🤲🏻💙

3. kızım da ovulasyon testyle cattan oldu.buda pikken oldu muhtemelen buda kızdir
Canim şimdiden boyle dusunme bol bol dua et, hersey Rabbimin elinde yeter ki ol desin
Benim de 3 kizim oldugu icin sanki hic oglum olmicak gibi geliyordu , seni çok iyi anlıyorum.
Dua da israrci ol
Tefriciye hatmine basla
40 güne kadar ara ara esin elini karnina koyup dua etsin
Internette var canim dua si ismini Muhammed koyacağım diye dua edin.
Rabbim nasip etsin insAllah

X