Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kizlar hücre yenilenmesine ilgili olan şey bende tutmadı. Benim kız gözüküyordu ama erkek dedi doktor

Evet canım bence de o tarafta olması gerekiyor ve karından ultrason olduğu için tersini baz alacaksın
O zamanda bu teoriye göre erkek bebek oluyor

Kızlar akıllı bileklikler hakkında bilgisi olan var mı kullanan? Yumurtlama ve adet döngüsünü hesaplıyor deniyor doğru mu acaba öyleyse bu testlerle uğraşmadan takip ederiz diğer sağlık modları vs de güzel

Bende ara ara karnımda ve belimde ağrılar olmaya başladı hiç olmazdı bu hamilelik belirtisimi anlamadım ama bir haftada olurmu böyle şeyler bilmiyorum çok erken geliyor bana daha adetime bir hafta var

Bende ara ara karnımda ve belimde ağrılar olmaya başladı hiç olmazdı bu hamilelik belirtisimi anlamadım ama bir haftada olurmu böyle şeyler bilmiyorum çok erken geliyor bana daha adetime bir hafta var
Benim de belim ağrıyor yumurtlama gününden beri devam. Normalde adete yakın olurdu. Gerçi benim daha bata 11 gün var ama üşüttüm belki de. Adet olacak gibi bel ağrısı çekiyorum

Benim de belim ağrıyor yumurtlama gününden beri devam. Normalde adete yakın olurdu. Gerçi benim daha bata 11 gün var ama üşüttüm belki de. Adet olacak gibi bel ağrısı çekiyorum
Bende yumurtlama günü birliktelik oldu birgün sonra başladı ağrı dahada sürekli oluyor şuan bile var hiç böyle birşey yaşamamıştım

Arkadaşlar lazer oluyordum şuan 10 haftalığım ama doktorm önermedi Bi kaç seansım kaldı sizce devam etmelimiyim yoksa bırakmalımıyım aramızda bu şekilde lazer olan yada devam eden oldumu

Arkadaşlar lazer oluyordum şuan 10 haftalığım ama doktorm önermedi Bi kaç seansım kaldı sizce devam etmelimiyim yoksa bırakmalımıyım aramızda bu şekilde lazer olan yada devam eden oldumu
Birak canim, dogumdan sonra bebek 3 aylik olunca devam edebilirsin. Ben oyle yaptim

Arkadaşlar merhaba benim yumurtlamam oldu. 3 gün önce fakat şimdi lavaboda şeffaf yumurta kıvamında uzayan akıntı geldi. Neden olabilir ikinci yumurtlama olabilir mi testim de bitti. Alsam mı ki eczamedem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…