Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Cinsiyet belirle ile alakalı öncesinde yapılması gerekenler ile ilgili Bi yazıydı dün akşam paylaştım

Merhaba kızlar sayfayı 2019 Ocak’tan beri hergün düzenli olarak takip ediyorum. Mutluluğunuza üzüntülerinize en önemlisi dualarınıza hep ortak oldum, yazmasamda hepinizi tanıyor gibiyim. Bir kızım var Allah nasip ederse 2021 Şubat ayında ikinci için deneme düşünüyorum. İnşaallah rabbim bana ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı erkek evlatlar nasip eder. Kız evlat isteyenlere hayırlı sağlıklı kız evlatlar nasip olsun inşaallah. Artık tanışma faslını kapatıp bende soruma geçebilirim sanırım. Doğum kontrol hapı kullanırken ovülasyon takibi yapabilir miyim doğru sonuç verir mi testler ona göre şimdiden alayım.

Kızlar ikili olan dün tekli olanı sabah 10da yaptım pik genelde 2. Gün olurdu benim ama t ile hala aynı derece illa t nin koyunmu olması lazım çatlamadan önce

Eklentiler

• IMG_20200902_100639.jpg
    206,8 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20200901_232927.jpg
    118,4 KB · Görüntüleme: 27
Selam kizlar benim bugun 4.gun denemeden sonra ama ne bi kasik agrisi ne birsey sanirsam olmadi gec kaldim ben oyle hissediyorum yumurta 4 7 arasi catladi deneme gece 12 de oldu

Kızlar ikili olan dün tekli olanı sabah 10da yaptım pik genelde 2. Gün olurdu benim ama t ile hala aynı derece illa t nin koyunmu olması lazım çatlamadan önce
Canım t nin koyu olması lazım tahminim yarın yada akşama koyulaşır gibi geliyor bana 3 saatte bir sıvıya dikkat ederek teste devam et bence t nin en koyu halinden sonra ki ilk açılma da deneme yap
Selam kizlar benim bugun 4.gun denemeden sonra ama ne bi kasik agrisi ne birsey sanirsam olmadi gec kaldim ben oyle hissediyorum yumurta 4 7 arasi catladi deneme gece 12 de oldu
Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah hiç bir belirti olmayadabilir herkes farklı biliyorsun

Tamam canım çok teşekkür ederim

Sabah esimi fircaladim beceremedin sen bu isi diye daha 3 gun oldu destur diyo adam ben anneyim hissederim dedim

Hosgeldin bu konuda benim hic bi fikrim yok

Hoşgeldin
hayır vermez çünkü doğum kontrol hapları yumurtlamayı baskılayarak doğum kontrolü sağlıyorlar

Hoşgeldin
hayır vermez çünkü doğum kontrol hapları yumurtlamayı baskılayarak doğum kontrolü sağlıyorlar

O zaman birkaç ay kendimi tanıyamayacağım testlerle desenize Bırakır bırakmaz hamile kalıyorum o yüzden korkuyorum kızıma öyle olmuştı çünkü. Mesela Şubat gibi düşünüyorum en son Aralık’ta alıp bırakmayı düşünüyordum hapları.

Peki doğum kontrolü bıraktıktan bir ay sonra hamile kalan var mı aranızda. Doktora sormuştum bıraktığın ay kalırsın hemen dedi ama bazısı 3 ay içinde diyor bilemedim.

Hoşbuldum bu arada bebeğinizi sağlıkla alın kucağınıza inşaallah ilk hamileliğinizde de takip ediyordum.
Teşekkür ederim
Korunmayı bıraktığınızda her zaman hamile kalma şansınız var ne yazık ki
Kimi hapı kullanırken bile hamile kalabiliyor
Belki sizin hap kullanmadığınız 1-2 ay boyunca eşinize korunma yöntemi uygulayabilirsiniz

Kızlar açılıp koyulup aynı eşit devam ediyor. Ne düşünüyorsunuz

Eklentiler

• IMG_20200902_163859.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20200902_164520.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 27

Evet öyle yapayım artık kendimi tanımadan deneme yapmak istemiyorum önemli çünkü o Herşeyi yapalım inşaallah takdir Allahtan Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…