Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım selam ben bu yüzden değil ama testim devamlı pik oluyor diye dr gittim yumurtanın hangi tarafta olduğunu ve büyüklüğünü söyledi ama bugün ya da yarın çatlar demedi. Ben zaten ağrıdan yumurtanın hangi tarafta olduğunu anlamıştım. Doktordan doktora da değişir kimi bu kız/erkek olayına sıcak bakmıyor soramıyosun bile yine de etkilemek istemem için rahat edicekse git

Boyle bisey okumustum galiba bi yerlerde, ama ben buna da inanmiyorum. 2 kizimda eski evimde esimin solunda yatiyordum, yeni evde esimin saginda yatiyorum, sonuc olarak hepsi kiz,, hic bisey tutmadi bende, bilmeden yaptigim seyler bile..
Arkadaşlar onun aslı şöyle ve benim arkadaşım denedi oldu ama nasipte öte yol yok deneyemeden bildiğim halde hamile kaldım.. İlişkide sadece erkekten gelir kadından gelmezse yada önce erkekten gelir kadından sonra gelirse erkek oluyor tam terside kız.. Ve bu cimanın günleri var dikkat etmek gerek İnş faydalı olur..

Cumanın günleri derken nasıl yani

Nasip artik bundan sonraki deneyecekler icin faydali olabilir

Kızlar bu bebişimin ultrason görüntüsü buna göre plasenta nerede anlayan var mı işaretleyip gösterir misiniz

Eklentiler

• IMG_20200829_125036.jpg
    109,2 KB · Görüntüleme: 54
Ben anlayamadım bu yazıyı gelen nedir

Canım hiçbir şey denemesen de kız olsa bu seferde içinde bir keşke ya da bir acaba kalacaktı öyle düşün. Ve eminim dualarının karşılığını da alacaksın birgün bir şekilde.

Evet canım o kese soldaki +da bebek ama plasenta nerede bilemedim
Bebeğin yapışık olduğu yerde oluyor genelde
Eğer vajinal bakıldı bebek sola yapışıksa kız, sağa yapışıksa erkek
Karından bakıldıysa tam tersi
Ama benim ilk kızımda sağa yapışıktı her zamanda tutmuyor

Canım karından ultrason bu bazıları plasentanın bu işaretli yer olduğunu söylediler15kişşi falan. Ama bana saçma geldi. 7haftalık embriyoya bu kadar uzak olamaz bence.

Eklentiler

• IMG_20200830_185333.jpg
    108,3 KB · Görüntüleme: 39
Canım karından ultrason bu bazıları plasentanın bu işaretli yer olduğunu söylediler15kişşi falan. Ama bana saçma geldi. 7haftalık embriyoya bu kadar uzak olamaz bence.
Şuanda plasentası o kadar büyümüş olamaz
Orası ultrasondan kaynaklı parlak çıktığı için bence öyle çıkmış
Ben ramzi teorisini yabancı sayfalarda çok okudum bebeğin yapışık olduğu yerde oluştuğu yazıyordu çünkü hücreler bölünmeye başladığında bir kısmı bebeği oluşturuyor bi kısmı da plasentayı oluşturuyor. Bebeğin karşısında olamaz yani

Canım hiçbir şey denemesen de kız olsa bu seferde içinde bir keşke ya da bir acaba kalacaktı öyle düşün. Ve eminim dualarının karşılığını da alacaksın birgün bir şekilde.
Evet mutlaka oyle dusunecektim o zaman da,,Insallah kuzum hayirlisi olsun, takdir Allahin

Bence de mantıklı olan bu yeni mezun doktorlar kadın doğumcu değiller ama onlar da bu bölgede olması gerektiğini söyledi. Kadın doğumcu olmasa da doktorlar sonuçta bilirdir diye düşünüyorum. Sence burası daha mantıklı değil mi

Eklentiler

• IMG-20200831-WA0008.jpg
    105,6 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…