Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ben şimdi yine piki mi bekleyim kızlar

Eklentiler

• IMG_20200901_174954.jpg
    IMG_20200901_174954.jpg
    181,1 KB · Görüntüleme: 32
Mide ağrısını hamileliğinin başından beri yaşıyorum
Gecmiyo bi türlü, kahvaltı yapmaya korkuyorum
Olabiliyo endişe etme
Ya inan çok kötüyüm doktora randevu aldm tekrar başka arkadaşlarda hiç bişey yok bende var endişelenmiştim sağol diğer kızlarımda bulantı vardı ama bu şekilde ağrılarım yoktu bişey yemeğe korkuyorum

Ya inan çok kötüyüm doktora randevu aldm tekrar başka arkadaşlarda hiç bişey yok bende var endişelenmiştim sağol diğer kızlarımda bulantı vardı ama bu şekilde ağrılarım yoktu bişey yemeğe korkuyorum
Korkma canim.
Benim normalde de agrim oluyordu hamilelikle beraber tavan yaptı, doktora da gidemiyorum bunun icin idare edicez bi sekilde

Kızlar doğruluk payı nedir bilmiyorum ama dini bir kitapta kadın erkeğin solunda erkek kadının sağında yatar,erkek kalkıp birlikte olurlarsa erkek,tam tersi olursa kız yazıyor deneyen oldu mu ne kadar doğru ama deneyecekler bunu da deneyin bence..
Ben eşimin sağında yatarım evlendigimizden beri istisnasız ama üçüncü oğlumuz olacak. Tam tersi olmalıydı bu durumda. Bir teori daha çürüdü 🙈

X