Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514
iyi yapmışsın canım gitmekle
Enfeksiyon direk kız bebek için bence de ilkini hatırlıyorum ama ikincide öyle bir enfeksiyon geçirmiştim ki tam Dr a gideceğim zaman hamile olduğumu öğrendim sonra düzeldi zaten erkek bebek için rahmin temiz olması gerekiyor

Ayy abla ben asla anlayamam 19 30daki testte ilişki olacak diye bana o pik gibi gelmiştiii bende sanıyorumki baya silikleşince çatlamış oluyor o zaman ilişkiye giricez,
Canım işte ben sana dün dedim ya ilk pik anını yakalamak bu yüzden önemli işte çünkü ilk silinmede ilişki olacak sen eğer pik anını tam yakalayamazsan diyelim gece ilk pik oldu sen gündüz test yaptın hala pik ama ne zMan olduğunu bilmiyorsun bu durumda ilk silinmeyi bulman zor oluyor
Benimde geçen aya göre bugün pik olması lazımdı, ağrım var ufaktan ama testte daha bişiy yok
Canım sıvıya çok dikkat ederek yap testini ben ne su içtim nede bişey yedim resmen iki günde kilo verdim valla

Canım ben de ne zaman muayene olsam enfeksiyon çıkıyor doktor da bugün yatkinsin dedi aklıma geldi.Rabbim nasip edecekse bir şekilde nasip eder bir şeyi vesile eder inşallah

Kızlar son 10 gündür filan günde 1 kez test yaptım pikmi diye bakmak için benim pik olunca 2 gü n sürüyor yani kaçırmam mümkün değil gbi ama bugun 24.günüm en son testi şimdi yaptım halen bişey değişmemiş, sizce yolda geliyormu yoksa kaçırdımmı bu ay bişiy anlamadım, doktorada gidicektim yaw hay Allah

Eklentiler

• IMG-20200819-WA0025.jpeg
    69,8 KB · Görüntüleme: 43

Canım testlere devam et. Bence çatlamamış. Sanki son iki testde gittikçe koyulaşıyor gibi

arlo siiznn erkek değil mi bebişiniz? Belirtileriniz nelerdi?
Evet Canim benim Erkek benim belirtilerim yerleşme kanamam oldu. Göğüs uçlarım cok karardı. Kızlarım mide bulantım oldu ama kusmadim bunda hep kustum. Kızlarımda bel ağrisi çok yaşadım ama bunda bel agrisi olmadı. Kızlarımda akıntım çok oldu ama bunda akıntım olmadı. Yine kızlarımda saçlarım kırmızı olmustu ama bu hamileliğimde olmadı saçlarım solgun yine yüzüm solgun. Aklıma gelen bunlar canım umarım yardimci olmuşumdur

Canım testlerinin üzerine saatleri de yaz birde hergün aynı saatlerde yapmaya çalış o zaman daha net çıkıyor senin içinde daha düzenli olur son testler de bi tık koyuluk var gibi kaç saatte bir yaptın?

Valla ben de anlayamadım ya o kadar da baktım teste bu ay da deneme yapcaz nasipse bakalım nasıl olcak
Canım çok sıkı takip yapman lazım sıvı alımına çok dikkat etmek gerekiyor cidden çok etkisi var! Önemli olan tek şey ilk pik anını bulmak onu bulduktan sonra ki iş ilk açılmayı bulmak o ilk açılmada zaten ilişki olacak piki gördükten sonra sıvı asla alma ve çok gerekmedikçe bişey yeme sana tavsiyem

Valla ben de anlayamadım ya o kadar da baktım teste bu ay da deneme yapcaz nasipse bakalım nasıl olcak
Anlamayacak bisey yok canim, ultra piki gorup sıkı takip yapacaksin. Minicik bi silinme gordugunde deneme yapacaksin. Anlamak cok kolay en onemli sey siviya dikkat etmek. Yoksa yaniltir.

Anlamayacak bisey yok canim, ultra piki gorup sıkı takip yapacaksin. Minicik bi silinme gordugunde deneme yapacaksin. Anlamak cok kolay en onemli sey siviya dikkat etmek. Yoksa yaniltir.
Bunu anladım ama arkadaşların attığı testte resmen azıcık bi açılma var ve bu foto çekimi de yanıltabilir gibi geldi mesela buraya atıyoruz ya

Bunları anladım inş uygulayabilirim çok dikkat isteyen bişey buraya da atarım ama fotoğraf da yanıltabilir mi çok az bi açılmayı bile farkediyordunuz maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…