Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514
Hamilelik te yaşananlar hiç cinsiyet belirtisi olmuyormuş onu çok iyi anladım ilk iki gebeliğim birbirinden farklı farklıydı yinede cinsiyete yormamıştım bu son 3. Gebelik öyle farklı öyle zor o kadar zıt ve değişik geçiyor ki acaba dedim bu cinsiyet farklılığından mi yok bu da erkek 3 farklı hamilelik tek cinsiyet hepsi de erkek ben 3 çocuk istedigim için cinsiyet düşünmeden kaldım hamile ne olursa olsun diye değişik olsun isterdim nasip böyleymiş
Aynen cnm doğru Dion her hamilelik kendine özgü değişikte olsa aynı cinsiyet olabiliyor bazen aynı geçiyor ama farklı.cinsiyt oluyor nasip kısmet herkes Allah'ım sağlıklı evlatlar versin

Esim asla dar ic camasr Ve pantolon giymez normalde de takviye olarak çinko hapi filan icti amcasının da 6 kizi var oglu yok ailesel olarak kiza yatkınlık var erkeklerinde ya
Canım bence alakası yok bizim ne benm tarafımda ne eşim tarafta kendi kız kardeşi bile yok düşün nerdeyse ilk kız bizimkiler hemde peşpeşe 3 kızımız oldu 😌😌😌 ben inanmıyorum aile yatkınlığı vs.

Canım bence alakası yok bizim ne benm tarafımda ne eşim tarafta kendi kız kardeşi bile yok düşün nerdeyse ilk kız bizimkiler hemde peşpeşe 3 kızımız oldu 😌😌😌 ben inanmıyorum aile yatkınlığı vs.
Aynen bencede alakası yok cnm benim.esimin tarafında hiç kiz yok eşimin de kızkardeşi yok 3 erkekler ama.eltiminde 2.kizi geliyor benimde 😁nasip kısmet hersey.

Canım benim de eşimin tarafında hiç kız yok neredeyse tüm amcalarinin erkek bizim iki kızımız var yani diyeceğim Allah ne diyorsa o oluyor

Aynı kaderi yaşıyoruz cannmm. Benimde üçüncü kız geliyomuş😂😂 Olsun sağlıklı olsunlardaa okadar dua ettik istedik vermediyse vardır rabbimin bir bildigi. 3 üne de canımı veririm evlat iste hayırlı olsunlar yeterki🙈
Amin canım Rabbim sağlıklı hayırlı evlat eylesin senin planlı gebelik mi oldu? Bizimki sürpriz bebek yani bana sürpriz🙈 Eşim sağolsun çocuk hastasi

Kızlar testimin son hali çat olmuş çok şükür zaten ağrıdan da bilmiştim👌🏻
iwashereonce iwashereonce 3 cicek annesi 3 cicek annesi L Laladunya hepinizden Allah razı olsun bıkmadan usanmadan bana cevap verdiniz Rabbim güzel kalbinize göre versin inşallah 🤲🏻🥰
Şimdi bu testlere göre 19.30 daki testte ilişki olmalıydı size sorum bu olduktan sonra ikinci ilişkiye gerek var mı?

Eklentiler

• Screenshot_20200818_230856.jpg
    Screenshot_20200818_230856.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20200819_121213.jpg
    IMG_20200819_121213.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar testimin son hali çat olmuş çok şükür zaten ağrıdan da bilmiştim👌🏻
iwashereonce iwashereonce 3 cicek annesi 3 cicek annesi L Laladunya hepinizden Allah razı olsun bıkmadan usanmadan bana cevap verdiniz Rabbim güzel kalbinize göre versin inşallah 🤲🏻🥰
Şimdi bu testlere göre 19.30 daki testte ilişki olmalıydı size sorum bu olduktan sonra ikinci ilişkiye gerek var mı?
Aminn Kendi adıma rica ederim 💕
Aynen 19.30 da iliski olmalıydı, tek iliski yeterli

Benimde geçen aya göre bugün pik olması lazımdı, ağrım var ufaktan ama testte daha bişiy yok 😌

Eklentiler

• IMG-20200819-WA0000.jpeg
    IMG-20200819-WA0000.jpeg
    80,3 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar bebişler sağlıkla gelsin. Herşeyin başı sağlık. Ben gebeliğimin 11. haftasına girmiştim. Maalesef dün düşükle bebeğimi kaybettim.

Önümüzdeki hafta cinsiyetini öğrenecektik. Ama hiçbirşeyin önemi kalmadı.
Keşke sağlıklı olsaydı ve gebeliğim devam etseydi diye düşünüp duruyorum. Herşey nasip kısmet tabi. Allah hepimize sağlıklı ve hayırlı hamilelikler nasip etsin.
Üzülme canım nasibinde yokmuş demek ki Allah tekrar en kısa zamanda nasip etsin.

Kızlar ben de kürtaj sonrası muayeneye gittim bu gün.Enfeksiyon varmış zaten önceden de oluyordu benim spiral kullanırken enfeksiyona yatkın bir rahim ağzın var dedi gebelik düşünmeden önce kadın doğuma git mutlaka muayene ol varsa enfeksiyon fitil vs kullan dedi şimdi de antibiyotik fitil başladım.Belki de benim vücud yapım böyle sürekli akıntım koyulaşır enfeksiyon yapar erkek bebek olmasını etkileyen bir sebep olabilir Allahu alem 🙄

X