Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514
Canım ne desem bilemedim ki İçinden hangisini yapmak doğru geliyorsa onu yap en iyisi

Kızlar bugün sizi baya sıktım kusura bakmayın buda son testim ne diyorsunuz?

Eklentiler

• Screenshot_20200818_230856.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 41
Canım sağlıkla kucağına al inşaAllah hayırlı evlat olsun
Bende şaşırdım açıkçası seninkinin erkek olduğunu düşünüyordum
Sağol cnm amin inşallah inanki ben hala öyle düşünüyorum cnm ya hakkımızda hayırlısı ne diyimki

Esim asla dar ic camasr Ve pantolon giymez normalde de takviye olarak çinko hapi filan icti amcasının da 6 kizi var oglu yok ailesel olarak kiza yatkınlık var erkeklerinde ya
Ya valla şöyle diyim ne benim ailede ne onun bukadar peşpeşe 3 kız yok onlar zaten 6 kardes 5 erkek 1 kız bizde de hep sirayla kiz erkek kiz o sekilde yani iki ailedede ilk biz olcaz üst üste 3 kız Genlerle de pek alakali degil demekki. Nasip diyelim

Allah'ım.sagsaglim kucağına almayı nasip etsin cnm detayliya girdidnmi cnm kaçıncı haftadasn. Şimdi

Aynen birazda nasip

Kızlar bebişler sağlıkla gelsin. Herşeyin başı sağlık. Ben gebeliğimin 11. haftasına girmiştim. Maalesef dün düşükle bebeğimi kaybettim.

Önümüzdeki hafta cinsiyetini öğrenecektik. Ama hiçbirşeyin önemi kalmadı.
Keşke sağlıklı olsaydı ve gebeliğim devam etseydi diye düşünüp duruyorum. Herşey nasip kısmet tabi. Allah hepimize sağlıklı ve hayırlı hamilelikler nasip etsin.

Geçmiş olsun canim.
Rabbim bi daha yasatmasin

Çok geçmiş olsun canım, Allah bir daha yaşatmasın,

Hamilelik te yaşananlar hiç cinsiyet belirtisi olmuyormuş onu çok iyi anladım ilk iki gebeliğim birbirinden farklı farklıydı yinede cinsiyete yormamıştım bu son 3. Gebelik öyle farklı öyle zor o kadar zıt ve değişik geçiyor ki acaba dedim bu cinsiyet farklılığından mi yok bu da erkek 3 farklı hamilelik tek cinsiyet hepsi de erkek ben 3 çocuk istedigim için cinsiyet düşünmeden kaldım hamile ne olursa olsun diye değişik olsun isterdim nasip böyleymiş

Yok hayir artik test yapma. Deneme olsaydi 19.30 da olacakti canim
Günaydın canım
Gece 2 gibi ağrım da kesildi 12.30 da yine bi test yapıp bakacağım canım
Çok geçmiş olsun Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…