Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514
Kizlar merhabalar benim yumurtlama ortalama 28 29 u gibi regli bitti simdi kasiklarda ufak ufak sizlama batmalar basladi sol da basliyo saga geciyo sutrkli boyle simdi her iki tarafta da yumurta gelisiyo mu acaba

Kizlar merhabalar benim yumurtlama ortalama 28 29 u gibi regli bitti simdi kasiklarda ufak ufak sizlama batmalar basladi sol da basliyo saga geciyo sutrkli boyle simdi her iki tarafta da yumurta gelisiyo mu acaba
Bazı aylar iki taraflı çatlama olabilir canım hatta o aylarda ikiz ihtimali çok çok yükseliyor, takip yapmaya başla istersen

Alttakinide şimdi yaptım
Canım devam et akşama pik olur belki
Benim de akıntı çok olmuyor ama ağrı baya oluyor resmen anlıyorum
Canım bence de başla takibe bu ay benim de hem sağ hem sol ağrıdı normalde hep sağdan gelir ağrı solda tık olmaz ama bu ay değişik oldu belki deneme olsaydı ikiz olurdu yarın hemen başla sen

Baslicam canim psikolojik mi acaba bu aya fokuslandim ya ilk cocugum ikiz olsun cok isterdim 1 kiz 1 erkek ama simdi zor olur calisiyorum cunku 3 tane cocukla zor rabbim saglikli hayirli bir evlat nasip etsin hepimize isteyen herkese

Selam aleyküm hanımlar
Benim adetime dört gün var fakat bugün aşırı belim ağrıyor hafif kasık ağrımda var ayrıce devamlı açıkıyorum biraz öncede bir hafif pembemsi bir lekelenme oldu test yaptım bişey çıkmadı sizce bu belirtiler nedir hiç yaşadınız mı böyle bir süreci

benim gibi erkek bir bebek isteyen varmı ?

Yurmurtlama..gününün ertesi günü...ilişkiye girmek ....erkek olma ihtimalini yükseltiyormuş....dogrumu...acaba..bilen varmı
Arkadaşlar Allah aşkına Doğru bilgiler edinen yumurtalama günü ve ertesi günü zaten ilişkiye girilir Hatta yumurtalama günü ilişkiye girdikten sonra zaten spermler Kadın vajinasında 3 gün kalabiliyor erkek veya kız olma ihtimali tamamı ile erkeğin kromozomları ile alakalı X ve Y kromozomları .bu konuyuda bilmiyorsaniz arastirin. Bebegin cinsiyetini erkegin spremi belirliyor. Kadinin yumurtasi ile alaksi yok ya da erkegin spremi sonradan yunurtayi bulunca degismiyor. Biŕaz bilgi edininnboyle grurafa seleri okuyacaginiza.

tamam.

Lekeyi bilemicem ama benim belirtilerim arasında deli gibi acıkma vardi
Sen bu ay deneme yapmis miydin

Olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…