Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514
Kızlar bugün doktora gittim sat tarihime göre 6 +1 ama ultrasonla göre 5 +2 haftalık kesemi gördü doktor. Ne demek istedi anlamadım m kesenin yukarda olduğunu söyledi. 2haftta sonra kalp atışı için tekrar çağırdı bakalım

Canım yumurtlama gününde mi olmuştu

Yalniz degilsin canim ayni diygular bende de var

Aynı kaderi yaşıyoruz cannmm. Benimde üçüncü kız geliyomuş Olsun sağlıklı olsunlardaa okadar dua ettik istedik vermediyse vardır rabbimin bir bildigi. 3 üne de canımı veririm evlat iste hayırlı olsunlar yeterki

Seni okadar iyi anlıyorum ki canım. Nankörlük kesinlikle degill zaten. Ama insanin biraz ici burkuluyo tabi. Digerini de tatmak istiyor. Olsun napalim nasibimiz böyleymis. Bana da bacak arasi boş kız gibi dedi 2 kere. Insallah ilerde 3 kız kardeş cok iyi geçinir giderler

Kızlar son testim bu şekilde sanki bi önceki daha koyuydu çıplak gözle bakınca bu bi tık açılmış geldi bana

Eklentiler

• Screenshot_20200818_200027.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar son testim bu şekilde sanki bi önceki daha koyuydu çıplak gözle bakınca bu bi tık açılmış geldi bana
Nacizane tavsiye erkek bebek istiyorsanız şöyle bir şey duydum ilk eşiniz dışına boşalsın ikinci ilişkide içine boşalsın bunun sebebi erkek spermi ikinci boşalmada çok daha hızlı oluyormuş canım tabi bu ilişkiler arka arkaya olmalı yani 5 saat sonra filan değil

Yalniz degilsin canim ayni diygular bende de var
Valla o şoku atlattım biraz sanirim arada aklima geliyo bi icim buruluyo birileri arayinca tlfnu açmak istemiyorum soracaklar filan diye ama bi yandan da esimle isim düşünmeye bile başladık cabuk kabullendim sanırım Rabbim saglikli bi şekilde kucagimiza almayı nasip etsin doğduğu andan itibaren onun teni kokusu miss gibi olacak diğerleriyle eşit sevicez asla sevgisi az olmaz bi heves bizimki olmayanı isteme arzusu nasibimizde varsa kazayla da olsa bizi bulur ama yoksa ne yapsak boş.

Aynen cok şükür Rabbim aratmadı hakkimizda böylesi daha hayırlıymis belki ilerde bi tane daha yapariz o olur

Merhaba kızlar 19haftalik oldum ve vugun cinsiyetimizi öğrendik sonunda bebgimiz kızmış 2.kizim.geliyor ama.nedense hala erkek olcak hissedyrm hakkımızda hayırlısı olur inşallah sağlıkla gelsin bebeklerimiz
Canım sağlıkla kucağına al inşaAllah hayırlı evlat olsun
Bende şaşırdım açıkçası seninkinin erkek olduğunu düşünüyordum

Canım seninkine de çok şaşırdım şimdi. Hayırlı sağlıklı evlat olsun. İnsan uğraşınca ister istemez bi beklenti oluyor haklısın.

Canım seninkine de çok şaşırdım şimdi. Hayırlı sağlıklı evlat olsun. İnsan uğraşınca ister istemez bi beklenti oluyor haklısın.
Valla ben sasirdim mi bilmiyorum üzüldüm sadece çünkü dr. Kapısından girene kadar zaten hissediyodum kiz olduğunu o kapıdan girince çok büyük bi beklentiye girdim nedense erkege benziyo filan dicek diye kiz diyince biliyodum zaten diye düşündüm ama çok buruldum üzüldüm bende söyle bi durum var eşim 7 kiz 1 erkek ve tüm kiz kardeşlerinin 2-3 oğlu var hiçbirinin bir tane bile kizi yok benimde 2 kiz olunca diyodum zaten oğlum olmicak benim kizlarin oğlu erkegin kizlari oluyo diye nitekim öyle de oldu nasip

Kızlar sağlıkla doğsun bebişleriniz ama ben de şaşırdım arka arkaya kız haberleri alıyoruz valla denemeye korkar oldum o da evlat tabi ki başımızın üstünde yeri var ama bu kadar çabalayıp böyle sonuç almayı beklemiyor kimse

Canım sen eşine takviye kullanmış mıydın? Böyle ailesinde kız çok olan erkeklerin gerçekten minimum 1 yıl iyi beslenmesi, dar iç çamaşırı pantalon falan giymemesi lazım. Tabi yine nasipteki oluyor ama bende çok araştırmıştım. Benim eşiminde ailesinde kız çok fazla. İki yıla yakın takviye kullandı. Oğluma hamile kaldığımda bıraktı. Sonra da mide botoksu oldu düzgün beslenmedi, vücuttan yağ attırıcı ilaçlar kullandı vücudunun dengesini mahvetti. Şimdi yine kızımız olacak biliyorsun. Tesadüf mü bilmiyorum ama bazı erkekler gerçekten kıza, bazıları erkeğe yatkın.

Esim asla dar ic camasr Ve pantolon giymez normalde de takviye olarak çinko hapi filan icti amcasının da 6 kizi var oglu yok ailesel olarak kiza yatkınlık var erkeklerinde ya

Demek ki canım. Yine de erken inşaAllah bir dahaki gittiğinde erkek der benim hala umudum var.
Valla yarn randevum var normalde Gitmeyecektim ama deli dürtüyo bi yandan git diye bakayim eger yarin gidince farkli dr.da kiz derse daha umutlanmam ki suan bile erkek derse mucize olur benim icn çünkü kabullendim gibi bisey kararsizm yarin gitsem mi 20 gün beklesem mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…