Erkek bebek isim önerileri

valla yurtdışında kim ne derse desin en rahat söylenen Türk ismi Ali'dir. İstisnasız, dünyanın neresine giderseniz gidin rahat telaffuz edilir.

Bencede.
Benim oğlumun ilk ismi italyanca ve ikincisi türkce. Almanyada yaşiyoruz ve her gittiğimiz ülkede (italya ve türkiye haricinde) "sorun" yaşiyoruz.
Her dile uyan isimi biz bulamadik

Bencede.
Benim oğlumun ilk ismi italyanca ve ikincisi türkce. Almanyada yaşiyoruz ve her gittiğimiz ülkede (italya ve türkiye haricinde) "sorun" yaşiyoruz.
Her dile uyan isimi biz bulamadik
Bildiğim kadarıyla karel Almanca kökenli bir isim ama şu an Türkiye’de çok popüler olmaya başladı

Karel değil ama oğlumun adı Arel orda kolay olur mu sizin için bilmiyorum 😂 sağlıkla büyütün 🌸🙏🏼

Aklınızdakilerin hepsi saçma. Davud koyun desem beğenmezsiniz. Ama David desem oo hemen koyarız dersiniz. Halbuki ikisi de aynı isim😅 bizim ülkemizin özentilik seviyesi başka hiçbir ülkede yok.

Ben de parlak isimler var demedim ki. Böyle bir iddiam da yok. Aklınızdakileri yazan sizsiniz ben de yorumladım😅
Davud ve David hakkındaki fikirlerimden emin olduğunuza göre beni baya iyi tanıyorsunuz sanırım, yorum yazmak için yazmayın lütfen insanlar size danışmak için yazıyor saçma sapan cevaplar veriyorsunuz

Davud ve David hakkındaki fikirlerimden emin olduğunuza göre beni baya iyi tanıyorsunuz sanırım, yorum yazmak için yazmayın lütfen insanlar size danışmak için yazıyor saçma sapan cevaplar veriyorsunuz
Ben cevabımı verdim. Çok iyi anladınız. Koyun saçma sapan isimleri rahatlayın. Yazık çocuğa yaa.

açıkçası anne babasi turk oldugu halde böyle isim koyanlar bana cok komik geliyor. olivia diye bir tanidigim var. annesinin ismi fatma babasinin adi mustafa gibi bir seydi. ama adi olivia 😅 cidden komik.
simdi herkesin cocugu leo, açıkçası bana komik geliyor.
asdfadfa sinirlerim bozuldu. Mesela Olivia Yılmazoğlu, Olivia Öztürk. sdfjkgsfgs

X