Erkek bebek isim önerileri

asdfadfa sinirlerim bozuldu. Mesela Olivia Yılmazoğlu, Olivia Öztürk. sdfjkgsfgs
tam olarak böyle bir soyadi var :)
ama neyse ernesto turgut isminden sonra olivia yilmazoglu kulaga daha normal geliyor:)
Screenshot_20240906_155354_Free Adblocker Browser~2.jpg

Hamish olabilir iskoçya ise
Cesi de olur yabancı isim ama türk ismi aynı zmanda :KK70:

Eklentiler

• heymiş.jpg
    heymiş.jpg
    136,9 KB · Görüntüleme: 11
Yurt dışında yaşıyorsanız r harfi içeren isimleri ben pek önermem her millet söyleyemiyor önerdiğiniz isimleri pek beğenmedim ama aklıma da yabancı isim gelmedi. Kolaylıklar diliyorum 🌸

Ne kadar uslupsuz yorumlar yapılmış. Hitap etmiyorsa fikir de vermezsiniz. Herkes aynı isimleri beğenmek zorunda değil ki herkes her şeye yorum yapmak zorunda hiç değil. Aden güzel bir isim ama telaffuz ile yazım farklı olacak o zorluk çıkarabilir. Leo da çok kısa. Diğer iki ismi değerlendirseniz daha hoş sanki.

Ne kadar uslupsuz yorumlar yapılmış. Hitap etmiyorsa fikir de vermezsiniz. Herkes aynı isimleri beğenmek zorunda değil ki herkes her şeye yorum yapmak zorunda hiç değil. Aden güzel bir isim ama telaffuz ile yazım farklı olacak o zorluk çıkarabilir. Leo da çok kısa. Diğer iki ismi değerlendirseniz daha hoş sanki.
Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için 🙏🏻 yeni isimlere de açığım bunlar şimdilik dikkatimi çekenler diye ekledim,
sadece beğenmedim diyip farklı fikir verseler bile yeterdi ama maalesef insanlar yüzyüze söyleyemeyecekleri şeyleri yazmaya alışmış, hayattan alamadıkları hırslarını burada çıkarmaya çalışıyorlar 🤷🏼‍♀️

siz fikir önerisi istiyorsunuz, fikir önerisi istenince gelen isme yorum yapma ayrı, kişinin kendi ismine saldırma ayrı. ikincisi hakaret etmemiş fikrini söylemiş. Üçüncüsü yani kusura bakmayın Aybala en azından telaffuz olarak tınısı mantıklı ünlü uyumuna uyuyor, zorlama degil.
Öneri istemem özenti ve cahil kelimelerini duyabileceğim anlamına gelmiyor,
aynı yorumu biz yapınca yediremiyorlar sonra. bir hakaret davası açsam ağzını açamayacak insanlarla burada muhattap olunması ne komik , siz taraflı görüşünüzü kendinize saklayın lütfen.

Evet kulağa hoş geliyor ama okunuşu farklı olduğu için zorlayabilir yine de aklımda, bugün Artun ismini duydum bu da hoş geldi 🙂↕️

,
Merhaba, 4 aylık hamileyim ve nasipse bir oğlumuz olacak, yurtdışında yaşıyoruz bir kaç tane isim var aklımızda ama önerilerinizi de bekliyorum, yurtdışında olduğumuz için burada da zorlanmayacağımız bir isim olsun istiyoruz, şimdilik aklımızdakiler
Zayn
Leo
Edis
Karel
🤔
Mete, tuna , Aras bunlar benim sevdiğim isimler

X