Erkek bebek anneleri hamilelik hep mi zor olur?

elomsare

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2024
39
12
26
Erkek bebek anneleri her zmn erkek bebekte hamilelik zor mu geçer yoksa rahat geçirenler de var mı?

Merhaba benim çocuk yok ama yengem 3 kızdan sonra 1 erkek çocuğuna hamile kalmıştı onda okadar rahat geçirmişti ki sadece bi kaç ay mide bulantı kusma olmuştu sonra çok rahat geçirmişti hep yollardaydı

Hayır ben 10 haftalık hamileyim gebeliğim gayet rahat geçiyor. 3 kızım var bi oğlum olsun istiyorum açıkçası. Gebeliğim çok rahat geçtiği için herkes erkek olsa zor geçer diyor.

Erkek çocuk büyütmesi çok koşturmacalı olduğu için gebeliği rahat geçer derler 😅

Merhaba benim çocuk yok ama yengem 3 kızdan sonra 1 erkek çocuğuna hamile kalmıştı onda okadar rahat geçirmişti ki sadece bi kaç ay mide bulantı kusma olmuştu sonra çok rahat geçirmişti hep yollardaydı
Bende göğüs ağrısı var ve ufak tefek şeyler bulantı 1 hafta falan vardı ama şiddetli değil onun dışında çok iyi hamdolsun

Annem kızlarda daha çok zorlanmış. Çünkü biz saçlı doğmuşuz ve saçlı bebeler mide bulantısı yapabiliyormuş.

çok da zor değildi benim ki. bir kez kustum, arada midem bulandı. sadece ağrılarım oluyordu dönem dönem o kadaar

çok da zor değildi benim ki. bir kez kustum, arada midem bulandı. sadece ağrılarım oluyordu dönem dönem o kadaar
Benimde kalça ağrısı var normalde de vardı biraz fazla oldu pek değil göğüs ağrısı var ve sadece acıkınca bulantı

benim bir dönem kalçam, bir dönem kasıklarım, bir dönem belim ağrıdı.. her ay bir başka yerimde çok ağrı olurdu hamileyken. normal şeyler. doktor bi süre sonra magnezyum desteği başlıyor zaten ağrılar için

İki oğlan doğurdum seke seke geçti hamileliğim😅 ben de hep kız gebeliklerinin zor geçtiğini gördüm 🤔 kişiden kişiye değişir tabii.
Benim 3 kızım var ilki çok güzel geçti 1 ay bulantı mide ekşimesi vardı sadece ikincide gaz sancısı aşırı üçüncü de kalça ağrısı çoktu bu hamileliğim en rahatı şuan 4

İlk gebeliğim çok rahattı kusma baş dönmesi tiksinme gibi durumları yaşamadım, şimdi ki gebeliğimde de sürekli tiksinme, mide yanması, halsizlik her şey var.
İkisi de erkek, iki gebelikte çok zıt ve farklı geçiyor.

İlk gebeliğim çok rahattı kusma baş dönmesi tiksinme gibi durumları yaşamadım, şimdi ki gebeliğimde de sürekli tiksinme, mide yanması, halsizlik her şey var.
İkisi de erkek, iki gebelikte çok zıt ve farklı geçiyor.
Haklısınız her gebelik farklı. Bizler her birinde aynı heyecan ve düşünce.

X