Erkek Arkadaşlar apart otele gitmek güvenlik soruşturmasını olumsuz getir mi

Fahahahjaha atanirsan bi baklava isteriz ama site olarak cok emek verdik.
Hala ciddi bi cevap almadım herkes dalga geçiyor yani bu aşamada da herkes bişeyleri takıyor. Mesela altta biri demiş birinin gittiği otellerin ismi çıkmış güvenlik soruşturmasından birkaç cevap böyle olunca kafaya takıyorum

Biliyorum saçma ama atanmama az kaldı araştırmak istedim. Bir kere daha sormuştum demişlerdi sen önce puanı al sonra dert et ettim skmmxmdmd
Sizde maşallah her sene apart otellerde fındık kırıyorsunuz sonra buraya konu açıyorsunuz..

Apart otel sizden bıktı siz bu soruyu sormaktan bıkmadınız. Madem o kadar korkuyorsunuz apartlara gitmeyin.

Sizde maşallah her sene apart otellerde fındık kırıyorsunuz sonra buraya konu açıyorsunuz..

Apart otel sizden bıktı siz bu soruyu sormaktan bıkmadınız. Madem o kadar korkuyorsunuz apartlara gitmeyin.
Ya kes ya 1 kere yazmışım ne her senesi

Tabiki büyük sorun olur.
Yandınız

Siz unutabilirsiniz ama bu forum unutmaz..

Sizi bu üslupla herkes aklında tutar bırakın kamerayı.. Madem o kadar korkaksınız yemeyin her naneyi kardeşim..

**Bu arada üslubuna dikkat et haddini bil!
İlk önce siz haddinizi bilin her sene aparatlarda fındık kırma derken? Bir kere yaşadığım bir şeyi soruyorum ahlak dersi vermeyin yukarıya 50 kere yazdım yargılayıp dalga geçmeyin diye hala aynı cevap bu şekilde cevaplar verecekseniz kendinizi yormayın. Artı bu forum da insanlar soru soruyor kimin ne soracağına siz karar veremezsiniz!

Otel pansiyon tarzı yerler kimlik kaydı tutarlar bu Kaçak mısın, suçlu musun, polisin aradığı bir şahıs mısın diye yapılıyor bu tarz yerlerin kimlik bildirme sistemi var oraya kimlik bilgileriniz giriliyor aranan biriyseniz sistemden polisler yerinizi tespit ediyorr.
Onun dışında kimle gelmişsin ne yapmışın bakılmaz kimseye bilgi verilmez hiç bir yerde gözükmek biri kalkıp kaldığınız yerde sizin hakkınızda bilgi alamaz kayıtları göremez reşit olduğunuz sürece

Bir olay yaşamıştım seneler önce Biz çalışanlarında kimlik bildirimini yapıyoruz inşaatlarda çalışanların personellerden bir tanesi asker kaçağıymış sistemden tespit edilince bana yazı geldi personel teslim edilmesi için bildirim yaptım şantiyeden alıp askerlik şubeye götürmüşlerdi

Eski konularını tekrar gözden geçir. Neyse çok işim var şimdi.

Ama ekleyeyim. Evet soruşturma var. O da sizin gibi apartlarda fındık mi kırmıştı bilemiyorum ama atandı sonra görevden alındı tekrar araştırıldı sonra tekrar göreve alındı..

Tabiki büyük sorun olur.
Yandınız
Gerçekten mi
öncelikle verdiğiniz cevap için çok teşekkür ederim yargılamadan dalga geçmeden bana bilgi verdiniz. Yani bu kayıtlar güvenlik soruşturmasında sıkıntı çıkarmaz mı birde ne kadar saklı kalıyor o bilgiler

İşiniz varsa bana had bildirmeyin o zman verdiğiniz cevap için de teşekkürler görevden alınma sebebi otel kaydımı

Yediyuzelli milyon milyar kere sordun ,daha atanmadin mi ? BİR ŞEY OLMAZ!

Kayıtlı olması sizin için sıkıntı olmaz çünkü geriye dönük aranan şahıs olmadığınız için kimse kalkıp kayıtlara bakmaz
Artı sizin yaşadığınız cinsellik olayı memurlukla bir bağlantısı yok
memurlukta sicilinize bakılır aile siciline bakılır o kadar suçlu musun değil misin sicilin temizse korkmana gerek yok

Çok
Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…