Erkek arkadaşımla alakalı yardımınıza ihtiyacım var acil!!

gulcem18

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2016
13
3
32
Merhaba arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var ne olursunuz bir yol gösterin bana 9 aydır bir sevgilim var ve sevgilimle hep baş başa kaldığımızda hemen ereksiyona geçip bana yaklaşmaya çalışıyor bu normal mi çok kez uyardım her seferinde tamam yapmayacağım diyor ve yine sapıklaşıyor bana yaklaşmaya çalışıyor bu normal mi birde etraftaki kızlara bakarken yakaladım inkar ediyor yeminler ediyor ama bende eminim baktığına. Aynı iş yerinde çalışıyoruz mesela diğer çalışan kızları görünce dikkati dağılıyor ben anlamıyorum çok kez ayrıldım ama hep ağladı yalvardı intihar ederim dedi barıştım kafam çok karışık bu Çocuğun hiç kız arkadaşı falan olmamış geçmişte bir görmemişlik var gibi ne olur yardım edin bana karşı yalanını da yakaladım basit bir konuydu ama yalan söyledi

Ayrılman en iyisi.Ondan hayır gelmez.Gerçekten sevse sana dokunmaya kiyamazdi ve diğer kızlara bakmazdi.

sen akıllı bir kızsın eğer öyle olmasaydın sende onun yolunda gider buraya konu açmazdın,
bundan yola çıkarak lütfen hemen ayrıl ve kendini böyle pisliklerden koru
alacaıgını alır ve seni bir kenara atar , tehditlerine kulak asma

moral bozmak gıbı olmasın ama ayrılman en ıyısı hem senden vaz gecmıyo hem kızlara bakmakdan ve nıyet cokda ıyı degıl gıbı yanında olman onun alıskanlıgı olmus gıbı ne yardan ne serden hesabı ayrıl bence yanı

sen akıllı bir kızsın eğer öyle olmasaydın sende onun yolunda gider buraya konu açmazdın,
bundan yola çıkarak lütfen hemen ayrıl ve kendini böyle pisliklerden koru
alacaıgını alır ve seni bir kenara atar , tehditlerine kulak asma
Evet çok denedim ayrılmayı hemen gel evlenelim diyor ailesi falan biliyor bizi annesiyle de tanıştım aramızda mezhep farklılığı da var ben herşeyi zorla yaptırıyorum cuma ya git diye mesela en basit örnek yaptığım şeyinde anlamsız olduğunu biliyorum sonuçta onun hayatı ister kılar ister kılmaz ama ben beni cennete götürecek bir evlilik istiyorum herşeyi ben zorluyorum temizlikten gram anlamıyor o kadar olumsuz yönü var ki ayrılıyorum onun ağladığını görüyorum dayanamıyor içim aynı iş yerindeyiz ben sürekli kontrole gidiyorum birine bakıyor mu diye paranoya oldum resmen kendimi de iyi hissetmiyorum.

Ayrılman en iyisi.Ondan hayır gelmez.Gerçekten sevse sana dokunmaya kiyamazdi ve diğer kızlara bakmazdi.
Bende öyle diyorum örnek veriyorum falancanın sevgilisi çok ciddi sen neden böylesin beni masumca sev sadece sarıl masumca diyorum anlamıyor ee diyorum benimle neden varsın cinsellik için mi sadece diyorum hayır tabiki öyle olsa senin gibi kaprisli bir kızla neden Zaman'ımı harcayayım gider parayla yaparım ben sadece seni istiyorum sadece seni görünce öyle oluyor diyor mesela dün markete gittik kasiyer kız arkasını döndü benimkinin hemen dikkati dağıldı çok usandım artık gezmeye şehir dışına gidiyoruz doğru düzgün gözemiyorum sürekli onu gözlemlemekten acaba birine bakıyor mu diye düşünmekten gezemiyorum. Çok duygusal bir insan aynı Zaman da annesinden bahsederken bile gözleri doluyor bende mi bir sorun var diye düşünüyorum artık

moral bozmak gıbı olmasın ama ayrılman en ıyısı hem senden vaz gecmıyo hem kızlara bakmakdan ve nıyet cokda ıyı degıl gıbı yanında olman onun alıskanlıgı olmus gıbı ne yardan ne serden hesabı ayrıl bence yanı
yapılması gereken şey haklısın galiba Can'ım

Bende öyle diyorum örnek veriyorum falancanın sevgilisi çok ciddi sen neden böylesin beni masumca sev sadece sarıl masumca diyorum anlamıyor ee diyorum benimle neden varsın cinsellik için mi sadece diyorum hayır tabiki öyle olsa senin gibi kaprisli bir kızla neden Zaman'ımı harcayayım gider parayla yaparım ben sadece seni istiyorum sadece seni görünce öyle oluyor diyor mesela dün markete gittik kasiyer kız arkasını döndü benimkinin hemen dikkati dağıldı çok usandım artık gezmeye şehir dışına gidiyoruz doğru düzgün gözemiyorum sürekli onu gözlemlemekten acaba birine bakıyor mu diye düşünmekten gezemiyorum. Çok duygusal bir insan aynı Zaman da annesinden bahsederken bile gözleri doluyor bende mi bir sorun var diye düşünüyorum artık
Kaprisliysen çekmesin o zaman kaprisini.Ne demek bu şimdi.Boşver,ayrıl gitsin.Evlenince ona buna bakmaya devam eder.Sonra çocuğun olur.Çocuğun için göz yummaya başlarsın.Yani olan sadece sana olur.

Bunun biraz fazla ab*zalık olduğunu düşünüyorum,ayrıl affetinde ne oldu halen aynını yapıyor.

Kızlar çok teşekkür ederim hepinize ayrı ayrı çok sağolun o kadar iyi hissettim ki şuan kendimi bunları konuşup paylaşabileceğim hiç kimsem yoktu şimdi bir sürü Ablam kardeşim varmış gibi hissettim benim çok derdim var hepsini anlatmak istiyorum sizlere ama başınızı da ağrıtmak istemiyorum

Ben alımlı bir kızım aslında bakımlıyım da bazı arkadaşlarıma bakıyorum hiç tınlamıyorlar sevgililerini kendi kaybeder diyebiliyorlar ama ben hep mücadele ediyorum sanırım kendime özgüvenim yok şuan 24 yaşındayım lise yıllarımda 16 yaşındayken bir kadın hastalığı geçirdim liseyi ailemden uzakta okuyordum Anadolu lisesini kazandım ve gittim kız kardeşimle aynı liseyi kazandık ve okumaya başladık lise 2 de ben bu rahatsızlığı geçirdim iç dudak sarkmasıymış meğer ismi küçüğüm daha ne olduğunu anlamadım içime kapandım bir süre kimseye birşey anlatamadım 4 tane kız kardeşim olduğu halde anlatamadım. Kendi içimde yaşadım ve hep eksikmişim gibi hissettim özgüvenim zedelendi belki bu yüzden de bu problemleri yaşıyorum kendime kadın olarak güvenmediğim için başkalarına bakması beni çıldırtıyor. Mesela bu konuyu evli bir kişiye açtım hepsi bakıyor takma sonuçta evlenınce senin olacak ondan sonra da ister baksın ister bakmasın bakmakla birşey olmaz falan dedi ama ben içime söz geçiremiyorum

Ben alımlı bir kızım aslında bakımlıyım da bazı arkadaşlarıma bakıyorum hiç tınlamıyorlar sevgililerini kendi kaybeder diyebiliyorlar ama ben hep mücadele ediyorum sanırım kendime özgüvenim yok şuan 24 yaşındayım lise yıllarımda 16 yaşındayken bir kadın hastalığı geçirdim liseyi ailemden uzakta okuyordum Anadolu lisesini kazandım ve gittim kız kardeşimle aynı liseyi kazandık ve okumaya başladık lise 2 de ben bu rahatsızlığı geçirdim iç dudak sarkmasıymış meğer ismi küçüğüm daha ne olduğunu anlamadım içime kapandım bir süre kimseye birşey anlatamadım 4 tane kız kardeşim olduğu halde anlatamadım. Kendi içimde yaşadım ve hep eksikmişim gibi hissettim özgüvenim zedelendi belki bu yüzden de bu problemleri yaşıyorum kendime kadın olarak güvenmediğim için başkalarına bakması beni çıldırtıyor. Mesela bu konuyu evli bir kişiye açtım hepsi bakıyor takma sonuçta evlenınce senin olacak ondan sonra da ister baksın ister bakmasın bakmakla birşey olmaz falan dedi ama ben içime söz geçiremiyorum
Evli kişi seni yanlış yönlendirmiş.Hepsi bakıyor demesi için bütün erkekleri tanımış olması lazım,ki bu imkansız.Gerçekten seven insan bakmaz.Erkek arkadaşın seni sevmiyor ve kızlara bakıyor.O yüzden böylesin.Seni gerçekten seveni bulduğunda 'kendime güvenmiyorum' diyeceğini hiç sanmıyorum.Bu şahısla ilişkini kes,arkanı dönüp bakma bile.

Evli kişi seni yanlış yönlendirmiş.Hepsi bakıyor demesi için bütün erkekleri tanımış olması lazım,ki bu imkansız.Gerçekten seven insan bakmaz.Erkek arkadaşın seni sevmiyor ve kızlara bakıyor.O yüzden böylesin.Seni gerçekten seveni bulduğunda 'kendime güvenmiyorum' diyeceğini hiç sanmıyorum.Bu şahısla ilişkini kes,arkanı dönüp bakma bile.
Evet çok haklısın bakmamalı ne olursa olsun sadakat herşeyden önemli güven çok önemli kendimi yıprattım hiç gerek yok

Birde şöyle birşey var ben bu Ada'mı bi kadının bedenine yani vücudunu incelerken yakaladım otobüste yolculuk yapıyorduk kavga ettik ayrıldık buna bi kafamı çevirip baktım ki ne göreyim çarptırmaz koltuktaki kızın vücuduna öyle bir bakıyor ki ben utandım açıklaması şu oldu daha o Zaman çok yeniydik ve sen benden ayrılmıştın öyle oldu bir anda kendime engel olamadım diye açıklama yaptı. Düşünüyorum mesela diyelim ki sevgilisi falan yok bekar bir çocuk olsa bile o şekilde bir kadına Nasıl bakabilir yiyecekmiş gibi Nasıl bakabilir değil mi yüzüne bak güzel bak çirkinliği neden bu kadar istiyor amannnnn çok şey varda anlat anlat bitmez ben bundan ayrılmalıyım

Cinsellik bir iliskide olabilir iki tarafta istiyor ise.. birbirlerine güven vs.. hersey oturmussa..
ki siz istwmiyorsunuz aslinda icinizin sinmedigi seyler var. Ne kadar tehdit ederse etsin ayrilik makul görünüyor

Kaprisliysen çekmesin o zaman kaprisini.Ne demek bu şimdi.Boşver,ayrıl gitsin.Evlenince ona buna bakmaya devam eder.Sonra çocuğun olur.Çocuğun için göz yummaya başlarsın.Yani olan sadece sana olur.
aynı eskı sevgılım ayrıl ayrıl onun gıbıler herkese aynı lafı edıyolar ben tek senı ıstıyorum parayla yapardım felan cok fazla uzulursun dıyım bak

X