Erkek arkadaşimi cok sevmeme ragmen bırakmak zorunda kaldım.

Küçük olunca kıymet bileceği ne malum

Küçük olunca kıymet bileceği ne malum
yani burdan kastim.insan olsun buyuk kucuk onemli olan insanlik..
bunu soylemek istedim..
ben evlenmeden once beni birisi severdi..
gemde adima siirler yazacak kadr cok seven birisi..
ben bunu sirf yasi kucuk diye kabul etmedim..
belki kabul etseydim cok mutlu olacaktim..
bu kompleksler faydasi bence..

etrafımda artık kadının yaşı büyük olan evli çiftler var ve inanılmaz mutlular. 3 yaş öyle çok bir yaş değil. Hem evlilikte ve uzun süreli ilişkilerde güzellik çirkinlik inanın bir süre sonra fark etmiyor. Muhabbet, karizma, kadının gittiği yerlerde olan havası, mesleği daha çok dikkat çekiyor.

Bir de bu erkeğin de kadının da kişiliğiyle alakalı. Bazı adamlar, kadının kendinden üstün olmasından korkarlar. Mesleki anlamda da yaş anlamında da para anlamında da. O yüzden hiçbir şey bilmeyen, toy kız isterler. O yüzden de eşleri kendilerinden isterse 20 yaş küçük olsun, gidip yine onu aldatırlar.

Haa ben kaynanamgillerle yaşayan, evlendikten sonra çalışmayan, hayatımı eltilerimle yarışarak geçirecek biriyim diyorsan evet, sana yaş mevzusu sorun olur..

Doğru bir karar vermişsiniz.
Malesefff kadınlar erkeklere göre daha çabuk yıpranıyorlar.
Sizden 5 yaş büyük olması daha mantıklı...

Ben katilmiyorum bu insandan insana degirsir. Ben 29um , yasitim erkekler kel, gobekli, salmis enisteye donmus resmen ben gayet fitim Hepsini harcarim yani

Bizim erkekler normalde de bir halta benzemiyor zaten yani gencken Brad Pitt ti de, yaslaninca tipi kaydi gibi bir durum yok . Vasat gelip vasat gidiyorlar. Kadinlarimizin tipleri genelde daha iyi, yaslaninca eskisi kadar genc olmamalari goze batiyor.

ayyy aynen 29 yaşında olan bütün yaşıtlarım yarım kel, göbeği pörtlemiş. Ve gayette yıpranmışlar yani. O eskidendi kadının çok yıpranması.

Ben katilmiyorum bu insandan insana degirsir. Ben 29um , yasitim erkekler kel, gobekli, salmis enisteye donmus resmen ben gayet fitim Hepsini harcarim yani

ayyy aynen 29 yaşında olan bütün yaşıtlarım yarım kel, göbeği pörtlemiş. Ve gayette yıpranmışlar yani. O eskidendi kadının çok yıpranması.

Gercekten komedi, sanki bir halta benziyorlarmis gibi yanlarina kadin begenmiyorlar ?!? Tiplerine bakip kimi bulurlarsa sukretsinler bence Turk erkekleri Kadinlar da kendilerini kara, killi, kisa boylu erkeklerden asagi gormesin lutfen artik.

Kadın sizden bizden mutlu. Hayatınızı bilse, onun da sizi midesi kaldırmaz belki. Hayatta her şey, dış görünüş değil.

kesinlikle olmaz ney öyle ablası gibi napacagın küçük beebk bakıcıası gibi bosver.git olgun seni el üstünde tutan birini bul
pınar altuga bak cok gıcık bir cift midem kaldırmıyor benim yaaa

Yaştan ziyade karakter önemli . .
Ben küçük biriyle yapamam . .

Üç yaş ne ki canım?Kibariyenin eşi oğlu yaşında mesela ki mutlular, bayağıdır da sürüyor evlilikleri...
Üç yaş tolere edilebilir bir yaş farkı,seviyorsan seviliyorsan mutluysan yapma aşk kolay bulunmuyor.sen bunu takıntı haline getirmişsin.

Benden 10 yaş küçük sevgilim vardı.çok ta iyi anlaşırdık.o kadar kibenim ucariliğım dengesizliklerimle kaybettim onu.o olgundu.yaşımı halâ kuçuk gosteririm.ruhum halâ çocuk.yaninda hic sırıtmıyordum inanki.üç yaş hele hiç tolore edilmeyecek bir yaş farkı değil.

Benim sevgilim benden bir bucuk yas kucuk.. hicte sorun etmedim.. cunku ben minyon tipliyim, oda yasindan olgun gosteriyor.. bence bu uc yas farkini bu kadar sorun etmemeniz lazim..

Küçük ama olgun insanlar var, olabilir.
Ama size toy geldiği için ona güvenmiyorsunuz belli ki..

Gecen bi psikologu dinledim arastirmalara gore kadinin 4 yas buyuk oldugu evlilikler en mutlu evliliklermis yanlis hatirlamiyorsam

Bacım üç yaş nedir allesen?30 lardan sonra üçbeş yaş küçük olsun on onbeş yaş küçük olmasın diye dua edeceksin.Sen büyüdükçe bekar eekeklerin yaşı küçülecek çünkü.Bana da oyaşlarda öyle geliyordu.Ne büyütürdüm.Şimdi üçbeş yaş küçük olaun diye dua ediyorum daha genç görünsünler diye.

Aman niye ayrıldınki
Akışına bırak zamanla ne olcaksa olsaydı
Sen onun aklı başka yere kayar ilerde diosunda,belki seneye sen sıkılcan ondan ne bilion.
Sana tavsiye,plan program yapmadan yaşa.tabiki mantığını komple sıfırlama ama akışına bırak herşei.dünyaya bidaha gelmicezzz

o küçük kız çocuklarını isteseydi pek ala onlarla olabilirdi sizi seçmişse bunu takmayın bence ileride eğer o kadar ilerlerse çok büyük bir sevgi bağ olur arada o saatten sonra da kimseye bakmaz

1/2 yaş neysede 3 yaş biraz fazla değil mi Peki korkularımda haklımıyım sizce? Benden daha genç olan kızları istemez mi ilerde?

Benim sevgilim benden 6 yas kücük ve gayet iyi anlasiyoruz. Ben 30 yasindayim o 24 yasinda.
Senin sordugun soruyu ben de sormustum kendime zamaninda ama hersey anlasmaya bakar.
Iyi anlasiyorsaniz, aranizda sevgi ve saygi varsa, bosuna üzmeyin kendinizi derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…