Erkek arkadaşimi cok sevmeme ragmen bırakmak zorunda kaldım.

Bence dert edilecek mesele değil, 19 yaşındayken 25 yaşında sevgilisi olan ve şuan onunla evli ve çocuklu bir tanıdığım var çok iyi anlaşıyorlar. 3 yaş neden sorun olsun ki, zaten seni beğenmese seninle olmaz, sen de onunla. yaşın doyuma ulaşmakla pek alakası olduğunu düşünmüyorum. Hatta görüp geçirdikçe aldatmaya daha bi meyilli oluyorlar gibi geliyor bana

deli gibi seviyorum, gerçekten aşığım. Sevgilimden benden 3 yaş küçük olduğu için ayrılmak zorunda kaldım. İkimizinde ailelerinin haberi var ve sorun etmediler. Ama ben piskolojikmen bu yaş farkı yüzünden çok eziliyorum. Yaşım 24 olmasına rağmen sürekli kendimi benden küçük kızlarla kıyaslayıp daha genç ve çocuksu görünmeye çalışıyordum. Hepsi piskolojikmen!! İlerde ben 27/28 o 24/25 yaşlarına gelince daha farklı düşünüp, benden daha genç kızlar ona daha cazip gelmeye başlayacak ve benle evlenmekten vazgeçecek diye deli gibi korkuyorum! O görmüş geçirmiş ne istediğini bilen bir erkek olsa hiç korkmazdım, korkumun nedeni sadece onun daha toy olmasını düşünmem! Oda beni deli gibi seviyor, benim için neler yaptı. Birdaha böylesi gelir mi bilmiyorum. Sizce korkularımda haklımıyım? Dogrusu bu mu, onu geride bırakayımmı? Yoksa pişman olurmuyum bir gün kararımdan :KK43:
psikolojik destek almalısın

Toplumun dayatması bence bunlar. Erkekler asla yaş konusunda baskı hissetmiyor, daha genç erkeklerle kendilerini kıyaslamıyor. Oysa kadınlar kendilerine raf ömrü biçiyor yazık. 24 yaşında kız 18 yaşında kız için terk edilir miyim diye düşünüyor, yazık yani. Kadınlara market malı gibi davrananlar utansın.

bence üç yaş sorun değil ayrıca olduğun yaşta görünmenin keyfini çıkar. küçük görünmek daha can sıkıcı gerçekten. mesela bugün dershanede çalışan arkadaşımın yanına gitmem gerekiyordu aleacele taksiye bindim. taksici "evladım dersin kaçta başlıyor, yetiştiririm ben seni" dedi "abi Allah aşkına 24 yaşındayım, ben öğrenci değilim" dedim. resmen çocuk gibi gösteriyormuşum ve bana bunu bir sürü kişi söyledi. sen kendi yaşıtların gibi davran, kendin ol yeter.

ben eşimden 4 yaş büyüğüm. bu karakter meselesi bence. sen öyle düşünüyorsan ayrılman ii olmuş

Toplumun dayatması bence bunlar. Erkekler asla yaş konusunda baskı hissetmiyor, daha genç erkeklerle kendilerini kıyaslamıyor. Oysa kadınlar kendilerine raf ömrü biçiyor yazık. 24 yaşında kız 18 yaşında kız için terk edilir miyim diye düşünüyor, yazık yani. Kadınlara market malı gibi davrananlar utansın.
biz kendi kendimize yapıyoruz ki bunu. 30 yaşında evde kaldı
40 yaşında çöktü falan. bunu kadınların kendisi diyor

Isabetli karar vermissiniz ayrilmakla cunku takinti yapmissiniz yasi.
Evlenince daha cok takinti haline gelirdi

Doğru bir karar vermişsiniz.
Malesefff kadınlar erkeklere göre daha çabuk yıpranıyorlar.
Sizden 5 yaş büyük olması daha mantıklı...

Sen 93 sevgilin 96 doğumlumu?
Yaş farkı suan senin icin sorun olabilir ama atıyorum sen 30 o 27 olsaydı evet , sen 28 o 25 olsaydı evet. Ama cocuk 21 yaşında.. ÇOCUK YANİ .. varsayımlara girmiyeceği . Böyle olsaydı şöyle olsaydı diye. Yaşayıp göreceksin ! Hic sorun olmayabilirde , sorunda olabilirdi. Bence bir piskoloğa görünmende fayda var. Komplekslerinden kurtulmalısın. Daha bir cocuk büyüteceksin..

Bende aynı sizin gibiyim oysa sevgilim benden 7 yaş büyük olmasına rağmen ilerde ben 30 lu yaşlara geldiğim de sevgilim 20 yaşlarında ki kızlara bakar mı onlar ilgisini çeker mi beni aldatır mı Mış lar Muş'lar hep böyle düşünüp duruyorum yaşlandığımı hissediyorum 23 yaşında olmama rağmen kendimi sürekli 18/20 yaş arası kızlarla kıyaslıyorum onları çıtır diye tabir ediyorum kendimce... Hep zayıf kalmaya çalışıyorum makyaj çok yapmak istetmiyorum cildim yaşlanmasın diye sürekli bir rekabet halindeyim

deli gibi seviyorum, gerçekten aşığım. Sevgilimden benden 3 yaş küçük olduğu için ayrılmak zorunda kaldım. İkimizinde ailelerinin haberi var ve sorun etmediler. Ama ben piskolojikmen bu yaş farkı yüzünden çok eziliyorum. Yaşım 24 olmasına rağmen sürekli kendimi benden küçük kızlarla kıyaslayıp daha genç ve çocuksu görünmeye çalışıyordum. Hepsi piskolojikmen!! İlerde ben 27/28 o 24/25 yaşlarına gelince daha farklı düşünüp, benden daha genç kızlar ona daha cazip gelmeye başlayacak ve benle evlenmekten vazgeçecek diye deli gibi korkuyorum! O görmüş geçirmiş ne istediğini bilen bir erkek olsa hiç korkmazdım, korkumun nedeni sadece onun daha toy olmasını düşünmem! Oda beni deli gibi seviyor, benim için neler yaptı. Birdaha böylesi gelir mi bilmiyorum. Sizce korkularımda haklımıyım? Dogrusu bu mu, onu geride bırakayımmı? Yoksa pişman olurmuyum bir gün kararımdan :KK43:
İkinizin yaşını göz önüde bulundurduğumuzda evet sıkıntı.Ama 30 lu yaşlarında sorun değil.

kesinlikle olmaz ney öyle ablası gibi napacagın küçük beebk bakıcıası gibi bosver.git olgun seni el üstünde tutan birini bul
pınar altuga bak cok gıcık bir cift midem kaldırmıyor benim yaaa
ya pinar altugun neyi var Allah askina kadin kocasiyka tatilinide yapiyor keyfinide bunun nesi kötü ??
onemli olan anlaşmsk..ötesi boş laflar..
benim eski eş benden 4 yaş buyuktu ne hayrini gordum ben onun..
keske küçuk olaydida kiymetimi bilseydi..
toplumumuzdski baxi bu gereksiz polemikler yuzunden cogu guzel iliski bitiyor..
evlenirken bence en onemli özellik saygi sevgi anlaşmak..

bence üç yaş sorun değil ayrıca olduğun yaşta görünmenin keyfini çıkar. küçük görünmek daha can sıkıcı gerçekten. mesela bugün dershanede çalışan arkadaşımın yanına gitmem gerekiyordu aleacele taksiye bindim. taksici "evladım dersin kaçta başlıyor, yetiştiririm ben seni" dedi "abi Allah aşkına 24 yaşındayım, ben öğrenci değilim" dedim. resmen çocuk gibi gösteriyormuşum ve bana bunu bir sürü kişi söyledi. sen kendi yaşıtların gibi davran, kendin ol yeter.
ayyy keske bende vlcocuk gibi gostersem daha ne isterim bu dunyada...

X