Erkek arkadaşimi cok sevmeme ragmen bırakmak zorunda kaldım.

3 yas bir sey degil, ama siz yapamayacaksaniz ayrilmaniz iyi olmus. Ote yandan, 21 yasin kendisi zaten bir erkek icin gayet toy, kiz ister kucuk olsun, ister buyuk. Ayrilik icin 3 yastan baska bir faktor veremediginiz icin, siz de bana pek olgun gelmediniz. Bosverin. Ayrilmaniz iyi olmus sanirim.

Reactions: KV_
Hepsi öyle değil kızzz Yakışıklılar da war

Bence haklisiniz korkularinizda. Ben Biraz genc gosteriyorum o yuzden eski erkek arkadasim bana cikma teklif ettiginde ya da iste flort etmeye basladigimizda ayni yastayiz saniyormus. Ben calisiyorum o ogrenciydi. Aramizda 4 yas vardi. Kiskanclik genim yoktur( esim de soyler ne bicim kadinsin yaa diye) o yuzden gorusmedigimiz zaman ne arar ne sorardim o kadar serbestti yani. Ama iki gune bir kankalarla partisi bitmezdi. Arada napiyosun diye mesaj atsam ' offf cok kontrolcusun' oluyordu. Ben diasari cikarim eglenirim, bana neden haber vermiyosun bla bla bla.Bir kere hastayken corba yaptim diye annesi gibi olmaya calistigimi ima etti.
Sonra kankim dedigi bir kizla takiliyormus arada. Cok da umursamadim acikcasi 'hadi bye bye' deyip isime baktim bu sefer de pesime dustu. Bence erkekler eger cok ama cok akli basinda degilse o yaslarda cok dengesiz ve azicik mal oluyolar. Biz o donemi atlatiyoruz ve onlar uzattikca uzatiyor. Ne gerek var bu bebeklerle ugrasmaya? Sonra esimle tanistim benden 7 yas buyuk ve oh be dunya varmis dedim. Bence 20 li yaslarda 3 yas buyuk fark. Mesela o 32 siz 35 olsanjz bence hiiic onemi yok. Ama ben 26 o 22 iken bir adami cekmeyi bir daha kimseye tavsiye etmem. Cocuk bakacak olsam kendim dogururum diyorum gercekten. :)

21 yaş çok küçük ya. çok olgunsa tamam ama erkekler genelde geç olgunlaşıyor.
piskolojikmen değil bu arada psikolojik olarak deseniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…