Erkek arkadasima dayanamayip s.ktr git dedim😶‍🌫️

Burada acimasiz ve kotu uslupla yorum yapanlara ve onlari destekleyenlere bakiyorum hep ayni kafa yapisina usluba bakis acisina sahip insanlar.Amaclari sadece yargilamak olan sirf yorum yapmak icin yorum yapan kisiler.Asil bence olgunlasmamis insanlar onlar.At gozlugu takmis her insani belli bir kaliba yasam,dusunce tarzına sokmaya calisan insanlar.Ve bunlari da kadinlar kadinlara yapiyor maalesef.Yarin obur gun kendilerinin ne hatalar yapacaklarini bilmeden bir de.Erkeklerin sacma sapan yorumlarini anlarim cunku onlar bizim baktigimiz gibi bakamiyorlar daha yuzeysel bakiyorlar erkek tarafindan.Ama burada bas bas evet ben hataliydim hatamin da farkindayim burada dememe ragmen hala yastan,cocuktan,olgunluktan,cinsellikten,bosanmaktan asagilayici yorumlar yapiliyor ve bunlari yapanlar da ne uzucu kadinlar.Gercekten aslinda kadinlar daha cok kadinlarin dusmaniymis bunu bir kez daha iyi anladim.Ve ulkece ego kibir asagilama ezme konusunda hala gelisememisiz.Ben iliskiler konusunda tecrubesizim evet cunku uzun yillar suren(12 yil) bir evlilikten ciktim ve yeni nesil iliskiler konusunda kendimi yeni yeni gelistiriyorum.Belki daha oncesinde bosanmis olsaydim ya da hic evli olmasaydim evet belki daha tecrubeli davranabilirdim.Bu bana ders oldu ve bence bu olayin yaşanması da aydinlanma ve tecrube oldu.Artik nasil erkeklerden uzak durmam gerektiği konusunda cok guzel bir deneyim yasadim.Bundan sonra da ona gore hayatima yon verecegim.Ama buradaki bu yorumlari gorunce ne yazik ki ulkemizin insaligindaki gidisattan korktum.Elestiriye acik bir insanim ama hersey uslubundaysa ve iyi niyetliyse.Ki eminim simdi burada yazdiklarimdan da birseyler cikarip yine kotu yorumlar da yapanlar olacak.Ama ben buradaki cok guzel yorumlar yapanlardan ayni frekansta ayni düşüncede olduklarimdan cok guzel seyler aldim.Yine bir problemim olsa yine yazacagim buradan.Daha once yazdigim gibi.Onemli olan bana birseyler katanlar burada

Ne kadar hakli ve guzel bir yorum

Tüm karakterini zaten incelemek değil amaç. Sorun olarak yazdigi konudaki tutumu incelemek. Belki hayatının diğer alanlarında bambaşkadır tutumu. Yorumlardan duygusal olgunluğu tahlil ediyorsunuz, ilk postundandaki tarzından niye tahlil edemiyorsunuz? Arkadaş ilişkilerinde o olgunluga erismistir, ikili iliskilerinde erismemistir. Konumuz da o değil zaten.
İlk baştaki ilişkiye başlaması değil ki sorun. Dikkatli okumanızı öneririm. Daha, daha değer görmediği yerde ısrar etmesi. Ben sizin dediğinizi anladım. Ama her duygusal boşluğa düşünce en başa donulurse orda problem var demektir. Onu da ayiklamak bir insanin asli gorevi zaten. Bilgece yaşlanmak terimini ise yarasin diye söylemedim zaten. Ayrici rencide edici hic birsey yok yazdıklarım da. Hayatını abuk subuk tipler için ziyan etme demek.

Ya o degilde benim Türkcem boyle yazmaya yetmiyor.. kafamda evet ama yazmaya gelince boyle yazamam. Ama senin yazdiklarini okuyunca hah hah bende tam bunu demek istiyorum diye dusunuyorum hep

Hakkımı yiyorsunuz bence. Hiçbir kotu niyetl,ego, kibir yok yazdıklarımda. Bence dediklerimi de tekrar okuyun. Neyse konudan çıkıyorum. Umarım aradığınız mutluluğu bulursunuz.

Konuya cikolatadan girip yuzeysel yorum yapanlari cok kaile almiyorum uzgunum
Hahaha yine haklı çıktım. O kadar yazmışım çikolataya mı takıldınız adam başka kadınlarla görüşmüş ayrılıp barışıp duruyormuşsunuz sizin öyle biriyle çayırda çimende ne işiniz var diye ama ona cevap yok. Herkes kendi hareketlerinden sorumludur madem böyle biri görüşmeyeceksiniz ama bağımlı kişilikler olduğunuz için yine gider soluğu yanında alırsınız sonra başka eften püften şeylerle kendinizi oyalarsınız.

Ben bu iç görüsüzlüğe sinirleniyorum yoksa banane isteyen istediği tarzda ilişki yaşasın. İnsan hiç mi düşünmez yani biz niye sürekli tartışıp ayrılıyoruz, ayrıldığımızda başkasına gidiyor birini bulamayınca bana dönüyor diye. Konuda kendisi yazmış bunları biz uydurmadık ki. Böyle bir durumu bilerek hala çay çikolata davasına giren kendisi. Hemcinslerimin çoğu kavga etmeyi, olay çıkarmayı tavır koymak sanıyor. Ee S***** G** (Defol) demiş ne oldu yani? Adam yine yazsa üç beş naz edip başka çayır çimende oturmaya gider orda da kahve kavgası çıkarır. Sınır koymayı, ilişki bitirmeyi bilmiyorlar çünkü. Sonra yok o narsist bu bipolar. Bu dünyada narsistte bitmez kötü insan da bitmez sınırı siz koyacaksınız.

Sizin yazdıklarınızda yoksa, üzerinize alınmayın, yazdıklarım sayfalarca ısrarla rencide edici yorumlar yapanlara, bir bir nick bakmıyorum. Uzasın da istemiyorum çünkü yazdıklarımda gayet ortada hangi kısımların altını çizdiğim. Tekrar etmek sıkıyor. Sizi de anlıyorum, iyi geceler diliyorum.

Bu usluptaki birine aciklama yapamsyacagim uzgunum.Anlayabilecek frekansta degilsiniz.Ama yine de tesekkurler yorumunuz icin
Kız o değilde üslubunda ne varki alıntıladığının ? Sen S***** G** (Defol) demişsin adama Oda aynı şeyi senın için düşündümü acaba.Ama yine ara de bence ben lafımın arkasındayım o ayrı

Ohaaa benim yazım nasıl kendi kendine biplendı Buda yeni özellikmi

Adam olan gider o çikolatayı alır gelir
Hatta erimişse atlar motoruna en yakın yerden çeşit çeşit alır gelir sevgilim seviyormuş diye. Şu kadarını seve seve yapamayacak olan adamcıkları hayatınızda zaten tutmayın.
Konuya tekrar baktım az bile demişsin.

Adam senin duygusal beklentini karşılayacak biri değilmiş. Zaten bu kadar ayrılıp barışmalı bir ilişkinin anlamı budur. Kısaca senin ona karşı hissettiğin duyguları sana karşı hissetmediği için sana özen göstermiyor. İşin kötü yanı başkaları ile flörtleştiği halde onu geri kabul ettiğin için sana saygı da duymuyor

Lütfen bu ilişkiden bir ders çıkar. 8 aylık bir ilişkide senin çay ile birlikte neyi sevdiğini bilecek kadar ilgili, duyarlı olmalıydı.

Ben küfür etmezdim ama sen ettin diye üzülme. Bazı meseleler küfürsüz çözülmez.

Bence sizin kendinizi değerli hissetmek için başka yöntemler bulmanız gerek.değer hissi böyle oluşmaz bu kadar kolay da yok olmaz ki. Ne var yani arabaya gidip çikolata aldıysanız . Çok dramatize etmişsiniz. Ben de bir ortamda sürekli memnun olmayan bir türlü hazır olmayan kişilere sinir olurum. 1 seferlik siz tatlısız için çayı. Keyfini çıkaramıyorum bencilliği çok değişik geldi bana. Bozmayın o anı oturun güzel güzel için işte bir sefer de öyle içmiştim dersiniz ne olacak. Bilemedim sorun başka sanki

Benim anlamadığım da konu sahibi fikir almak için konu açıyor biz de burda samimi bir şekilde vakit ayırıp yorum yapıyoruz . Sonra yok beğenmedim yok kaale almıyorum :) aynayla konuşsun madem haklıyım desin geçsin

Evet cunku bazi yapilan yorumlar sadece yorum yapilmak,elestirmek icin saygisizca mantiksiz yorumlar yapiliyor.Anlatilan seye genis bir cerceveden bakip yorumlamak yerine birseye takilip genel bir kaniya variliyor.Bana faydasi olmayan bos ve saygisiz yorumlari begenmek zorunda degilim ayrica siz de yorum yapmak zorunda degilsiniz

Bu vesileyle de olsa bittiği iyi olmuş bence. Çikolata burada sizin de söylediğiniz gibi yaşadığınız değersizliğin bir yansıması sadece. Haklısınız demiyorum bu arada ama ite kaka ite kaka bir ilişki gitmez zaten.

Birbirinize olan saygınız bitmiş, tükenmiş. Unutun.

Fikirlerimizi kendinize uymuyor diye saygısız şeklinde nitelemeyin. Hiç bir hakaret ya da saygısızlık içeren şey yazmadım. Kendi fikriniz dışında başka bakış açılarına tahammül edemeyecekseniz neden konu açtınız ki? Boş , saygısız , mantıksız ... bu kelimeleri siz yazıyorsunuz. Sizce kim saygısız? Beğenmek zorunda değilsiniz evet ancak saygılı olmak zorundasınız. Tahammül edemeyecekseniz konuyu neden açtınız? Zorla mı?

Yorum yapmak için yorum yapıyorlar diyorda başka ne için yorum yapacağız ki? Herkes kendi bakış açısına göre değerlendirip yorum yapıyor. Üyenin biri çok güzel birşey yazmış onu dahi yanlış anlayıp "boş yorum" kategorisine koymuş
Sanırım herkes hak versin allasın pullasın pohpohlasın diye açmış konuyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…